Tula ciekawostki

Tula ciekawostki

Historia kanału Tula zaczyna się w dniu 2014-02-18 19:03:57.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2170 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 26623398 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 101808 użytkowników.

The Sims 4 PRZYGODA W DŻUNGLI z Delią i Mily 6 w/Oska Kościane...


Zapraszamy Was wraz z Oską na mini serię, w której to poznamy razem najnowszy pakiet z The Sims 4 "Przygoda w dżungli". Odcinki będą pojawiać się codziennie naprzemiennie na naszych kanałach ( godziny nieokreślone ;)) Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić :D Kanał Oski: MODY DELIA: Paznokcie: Brwi: 5B knox %5D eyebrows/id/1328873/ Oczy: Usta: Włosy: Skin: Rzęsy: Tatuaże: Kolczyki: Tunele: Detale: Nosek: Grupa: FanPage: Nick na Origin: TulaGames Sklep: Zapraszam do oglądania i komentowania:) Jeśli się podobało,zostawcie łapkę w górę,będzie mi miło :)PRZYGODA DŻUNGLI Delią w/Oska Kościane błogosławieństwo

Najlepsze komentarze:

Zocha Z... Tam było napisane że odwiedziny mrocznego kosiarza to tylko kwestia czasu czyli może po kilku godzinach ona umrze!
Alicja ... Super odcinek ❤️ świetne są te klątwy :D zawsze to coś nowego do rozgrywki :p
Zuzia R... Jest nowa śmierć od zarazy. Superowy odcinek ❤️
Foxy Ma... ale ekstra ale zakrutkie odcinki
`
j a... Według mnie pakiet jest nie opłacalny na początku wszystko fajnie itd. a później jest wszystko to samo. Według mnie lepszy jest dodatek z podróżami w simsach 3 ponieważ w tym pakiecie jest tylko jedna świątynia i do tego bardzo mała, simą praktycznie nic nie zagraża a sama rozgrywka jest nudna ,a w 3 jest bardzo dużo świątyń itd. To tylko moja opinia ale według mnie nie opłaca się kupować tego pakietu.
Sakura... gdy macie 5 poziom tej umiejętności ich kultury to możecie kupić od sprzedaży na targu maczety, jedzenie, wode i ten dziwny proszek
Bia?y W... Fajny odcinek
Martyna... Tula, a może z tą śmiercią jest tak jak np. z czasem bycia szkieletem i sim zginie po jakimś czasie? :) Tym bardziej że pisze "Odwiedziny Mrocznego Kosiarza pozostają już tylko KWESTIĄ CZASU". Myślałam też na tym że może skoro ta simka była sprzedawczynią to może na niej akurat się nie da? :) Pozdrawiam cieplutko!
Asemka... Ja jak grałam to tą bramę miałam za pierwszym razem otwartą ??
Praxi M... Hmm... tak myślę od kilku odcinków i tutaj jest dowód na to, że jednak dałoby się chociaż sąsiedztwa czy mieszkania sąsiadów vv blokach zrobić bez ekranów ładowania... tak ładnie i płynnie one przechodzą przez te przejścia vv dżungli... oby ten pakiet był testem na coś takiego... i miejmy nadzieje, że któryś patch zmieni to nieporozumienie, nie rzeknę, że nie, ale była bym rada! :)
sarna55... Cześć kochane, Delia szkielecikiem 6:11, co te dziewczyny wyprawiają, jeszcze chcą uśmiercać mieszkańców, zaczynam się bać. Już wyobrażam sobie miny ich mężów i dzieci, jakby je zobaczyli. Pozdrawiam.
Yuuki N... Jesteście naj duetem na yt ❤
unicorn... Super odcinek
_x_ mac... Jeszcze jest jedna miejscówka tam na siłę taka wyspa
Wiktori... Poprzez dżungli zakamarki Delia skrada się...?
Milly nasłuchuje i już dobrze o tym wie...?

To jest seria dziewczyn, a w niej przygód moc,?
Obejrzyj filmik, a uwierzysz w to♡

Wydaje się znajome? :D Kto pamięta lub oglądał kiedyś ,,Księgę Dżungli"?
Amelia ... Ale są z nich koleżanki klątwy na siebie rzucają super odcinek i 245 like
Anna Ma... super odcinek
Wojtu? ... Mi sie wydaje że następny dodatek do 4 to będą studia. Skoro da sie wyklady dawać.Pozdrawiam
O la... Najlepszy duet na yt kosiam was ?❤?
MrJacki... Przygody to tylko z wami <3
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCH21mW_BF5KzmLR3dVQRzfw