Jak przełamuję kiepski dzień/złą passę? Czarszka


Kilka słów ode mnie w temacie przełamania marnego dnia, albo całej ich masy ;) Mam nadzieję, że komuś z Was się przyda. ___ Balsamy wrócą do sklepu w sobotę 17 marca :) ___ FB: IG: Blog: Vlogi: ___ Kontakt: Paulina Czarszka skr. poczt. 44. 77 400 Złotówprzełamuję kiepski dzień/złą passę? Czarszka

Najlepsze komentarze:

Patrycj... Dziekuje za ten filmik! Mega! Ja mam cos takiego czasami mowie sobie przed snem dobra jutro bedzie fajny dzien..wstaje i o tym zapominam ze mialam byc pozytywna brzmi smiesznie ale serio! Dlatego nad moim biurkiem zawisnie chyba jaki cytat ???
Katarzy... Dziękuję za nagranie tego filmu. :)
Anik... Head Space ma też swój odpowiednik w języku polskim ;) IntuMeditation ;)
Arsenic... Aplikacja do medytacji. Umarłaś mnie śmiechem.
No, masz to obcykane bejbe. Sprzątanie na wkurwie to sama prawda. Podwójna wygrana, bo nerwy przeszły, a kibel czysty, też to praktykuję. Moja przyjaciółka zresztą sprzątaniem "leczyła" absolutnie wszystko, łącznie z kacem, twierdząc że "na kaca najlepsza jest praca". Kochaliśmy ją zapraszać na domówki :D
Ozanna ... Ty tryskasz energią nawet jak masz zły dzień, udanego wypoczynku Ci życzę i samej pozytywnej energii :)
Ró?owa... Dokładnie, często sami się nakręcamy i z drobiazgu robimy nie wiadomo jaki wielki problem
Zofia B... Oo tak, wyjście zawsze pomaga i przytulanie w dużej ilości. A czasem też trzeba się wyryczeć a później schodzi całe to ciśnienie.
Ania R... Dziewczyny ja nie w temacie ;). Wiem, że Paulina poleca szampon do włosów Whamisa i chcialam sie zapytać czy u inych osób, które mają ten szampon też się sprawdza ?:). Chciałam zamówić małą pojemność tego szamponu na sprawdzenie ale już od dłuższego czasu brak. Nad dużą pojemnością jeszcze się zastanawiam ;). Dziękuję za wszystkie opinie ;)
Anna G... Dziękuję Ci za ten film :)
Dominik... mam pytanie odnośnie olei. W biedronce widziałam fajny olej z pestek winogron. Od dawna chciałam już taki kupić, ale zastanawia mnie czy taki stricte olej kuchenny można stosować bez problemu na skore? czy ma to jakaś różnice ? :) pozdrawiam
iaqoda... Czarszka jest jak kwiat lotosu wyrastający i kwitnący ponad odmętami bagien... komentarz od serca:)
Magdale... Paulina Cohelio ?
Marta K... mi też pomaga sprzątanie, szybko widać efekty :P dzięki za porady, trzymaj się <3
Rejestr... A ja już kolejny raz włączam twój film właśnie kiedy mam zły dzień. Co by się tak zmotywować słuchając twoich rad :)
Anna Ju... Paulina Coelho! ;D
Dorota ... Paulinko, czekam na film o zapychaniu, wspominałaś, że planowałaś taki nakręcić w nagraniu z tygodnia o minerałach. Jesteś skarbnicą wiedzy, więc na pewno będzie pouczający :) Serdecznie pozdrawiam!
jestfaj... Piekna zmiana usmiechu! Gratuluje i az zazdroszcze! :)
Kasia K... Co należy zrobić jeśli kobieta jest zła? Odejść na bezpieczną odległość i rzucać w nią czekoladą. U mnie sprawdza się też prince polo i szanowny małżonek o tym wie ;)
Mavdale... Kocham Cie Czarszko! Jakkolwiek to zabrzmi!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC1BJXtG69piLaueCeR-EIJA


czarszka ciekawostki

czarszka ciekawostki

Historia kanału czarszka zaczyna się w dniu 2009-09-18 19:33:43.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 778 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 12019103 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68829 użytkowników.