MASAKRACJA ciekawostki

MASAKRACJA ciekawostki

Historia kanału MASAKRACJA zaczyna się w dniu 2014-09-28 02:00:17.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 13 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2297431 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 108663 użytkowników.

Morawiecki będzie redukował stanowiska w rządzie! Kto i ile osób...


Morawiecki: W ciągu 2 3 miesięcy chcemy zredukować stanowiska w rządzie o 20 25 proc. – Mamy dzisiaj łącznie 126 osób na stanowiskach ministrów, wiceministrów – sekretarzy i podsekretarzy stanu. W ciągu najbliższych 2 3 miesięcy chcemy tę liczbę zredukować o 20 25 proc. – poinformował w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki. Chcemy zlikwidować wszelkie nagrody, premie dla ministrów i wiceministrów; podsekretarze stanu mają przejść do grupy urzędników służby cywilnej – zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. Jak dodał w przypadku podsekretarzy stanu propozycja polega na tym, by „przesunąć tę grupę urzędników, członków korpusu politycznego do grupy urzędników służby cywilnej”. – Jeżeli parlament przychyli się do tej propozycji, wtedy część składu rządu będzie trochę na wzór skandynawski, czy niemiecki, czy francuski, częścią korpusu służby cywilnej, a nie korpusu stricte politycznego – podkreślił Morawiecki. Zapowiedział też „zmniejszenie lub likwidację kart kredytowych”. Mówię zmniejszenie lub likwidacja, ponieważ w niektórych przypadkach po analizie może się okazać, że dla ambasad, dla attachatów wojskowych, dla różnych jednostek, które pracują bardzo często w delegacjach, dla potwierdzenia gwarancji noclegów, hoteli, będą potrzebne karty kredytowe – tłumaczył szef rządu. Dodał, że wszędzie tam, gdzie karty kredytowe nie będą niezbędne, zostaną zlikwidowane i będą używane tylko „karty debetowe lub instytucjonalne karty prepaidowe, by gwarantować płatności w hotelach lub tam gdzie będą one niezbędne”. Szef rządu zapowiedział, że po tych zmianach znacząco zwiększy się „transparentność posługiwania się kartami”. ► UWAGA wulgarne komentarze prawdopodobnie zostaną usunięte (proszę używać *) SUBSKRYBUJ na YouTube: Kliknij DZWONEK aby być na bieżąco! Twitter: Facebook: MASAKRACJA to odKODowany kanał dla tych, którzy chcą być na bieżąco z wydarzeniami politycznymi w Polsce. Subskrybuj i zabierz głos w dyskusji, pamiętaj aby przestrzegać regulaminu YouTube (wulgarne komentarze będą automatycznie kasowane). CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE ================================================= Adres e mail mojego konta PayPal dla osób, które chcą mnie wesprzeć finansowo: Dziękuję za wsparcieMorawiecki będzie redukował stanowiska rządzie! osób odejdzie?

Najlepsze komentarze:

Sla Mac...Jak widać historia się powtórzyła, ale tym razem w przeciwieństwie do marca 68 to polacy zostali z rządu wyrzuceni...nie chcieli nosić pejsów....
Rafal W...A co się stanie z tymi wyrzuconymi? Gdzie ich przeniesiecie? mydlenie oczu nic więcej
Tomasz ...Bardzo dobrze
Majoch ...Skąd taka zmiana nagła tył zwrot ? czy to nie wzięty pomysł Prezydenta Polski Pana Potockiego który mówił że starczy jeden lub dwóch ministrów ? Może też być to po to aby za wszelką cenę wygrywać wybory ponieważ PIS jest ostatnim bastionem "okrągłego stołu" . I co będzie gdy Polacy wybrali by Rząd który byłby z po za tego układu ?
polka p...Coraz mniej narodowych barw u niego....
Master ...Dali sami sobie premie a teraz gdy media o tym mówią to oni udają że są reformatorami, najpierw oddajcie to co ukradliście.
Vakon85...Jednym zdaniem:-) Nie bójmy sie zmiany na leprze:-)A jest coraz lepiej, dość tego straszenia imigracją ciapatych i że nas żydzi zaleją.Jeszcze proszę o zmniejszenie liczby posłów z ponad 400 do ponad 100 albo 200 nie więcej.
Bob Cot..."Zaczynamy od siebie" - no właśnie, czekam na to z utęsknieniem Morawiecki! Daj zatem przykład, tak jak dał nam przykład Bonaparte jak walczyć z zdrajcami! Zdrajca, zdrajca, po trzykroć zdrajca!
ps. Ostatnio max kolonko(teraz wyszło szydło z worka gdzie pachnie szwabsko- kacapską onucą) zaczął nieudolnie tłumaczyć wpadkę morawieckiego na konferencji w Monachium tym, że polski premier użył terminu "sprawcy", w kontekście odpowiedzi na pytanie niemieckiego dziennikarza. Tylko jest jedno ale i to podstawowe. Ale dlaczego termin "sprawcy" został rozciągnięty Na WSZYSTKICH Polaków, Żydów, Rosjan i Ukraińców a nie NIEKTÓRYCH(zabrakło słowa: some, some people, itp.)
Janusz ...Nie damy się oskubać.
https://www.youtube.com/watch?v=eWoCHxnMJhU
Lawinia...Jedno zdanie pod publikę, 3 działania przeciwko Polakom ......tremolo
martinu...Najpierw powołali ich mnóstwo, a teraz będą mieli gest i ich odwołają. Można było prościej i taniej - po prostu nie wymyślać nowych stanowisk.
Ryszard...W grudniu wzięli sobie po 70 tysięcy zł na głowę, a dzisiaj mówią o oszczędności.
Marcin ...#Popieram Ruch 11 Listopada
Erika H...Az wyczysci PIS !
Urszula...PROTEST POLONII AMERYKANSKIEJ https://stopacthr1226.org/appeal-us-citizens-polish-descent-polish-translation/
PODPISZ PETYCJĘ https://stopacthr1226.org/ - 12 marca 2018 akcja Polonii na Kapitolu.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=36&v=4CeTkv89RBA - Jews want to extort 300 billion dollars from Poland
WhiteEa...Zyd historyk ktory paraduje jako Polak ekonomista. Jesli mowi o panstwie transparentnym to siebie tez powinien usunac ze stanowiska
Abc Abc...Jak się oddaje gaz za darmo na Ukrainę to teraz trzeba oszczędzać
1shedar...,Teatr dla ciemnego ludu Panie Morawiecki?A co ze sztucznymi stanowiskami dla Szydlo I Kempy?
Aneta...Jak się zachowują świnki które odciągnie się od koryta, na pewno zaczną kwiczeć ;P
Barbara...Musi przyjsc czas na Donald Tusk.....to bedzie spokoj w Europie....
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UClJJQPpB0cF5lJWf3J7uN_A