BORCREW OFFICIAL ciekawostki

BORCREW OFFICIAL ciekawostki

Historia kanału BORCREW OFFICIAL zaczyna się w dniu 2010-06-14 12:07:40.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 391 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1156673360 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1358150 użytkowników.

Szpaku feat. Kaz Bałagane Mewtwo prod. 2K


Kawałek pochodzi z EP Szpaku X 2K "BORuto" "BORuto" to materiał który powstał z połączenia dwóch czołowych reprezentantów młodego pokolenia. Z jednej strony Szpaku aka Młody Simba który w zeszłym roku dołączył do BOR i zaznaczył się mocno na scenie. Milionowe wyświetlenia pod klipami oraz trasa koncertowa po całym kraju to najlepszy dowód na to jak wielu ludzi potrzebowało takiego bezkompromisowego rapu. Z drugiej strony 2K który jako producent w 2017 był zdecydowanie w czołówce wśród producentów na Polskim rynku hip hopowym. Świeże brzmienie i niespotykany wcześniej vibe w połączeniu z charyzmą Szpaka dają nam bardzo mocną mieszankę! EP dostępna tylko na www.borshop.pl ilość ograniczona Tracklista Szpaku X 2K "BORuto" 01. Bajka prod. 2K 02. Boruto feat. Paluch prod. 2K & Loren 03. Rick and Morty feat. Young Igi prod. 2K 04. Mewtwo feat. Kaz Bałagane prod. 2K 05. Muk prod. 2K & Sergiusz 06. Skit 07. Król Lew prod. 2K 08. Żółwie Ninja feat. Young Igi prod. 2K & Michał Graczyk 09. Cyklofrenia prod 2K 10. MINIMINI prod 2K & Michał Graczyk Szpaku na FB Szpaku na INSTA Kaz Bałagane na FB Kaz Bałagane na INSTA 2K na FB 2K na INSTA MIX www.facebook.com/akustikastudio/ NAGRANIE www.facebook.com/akustikastudio/ VIDEO Szpaku feat. Bałagane Mewtwo prod.

Najlepsze komentarze:

Oliwia ...Męstwo jest mocarny
wizzy...Kocham Taki montaż
Maks A...Kazik nie mam pytań
Sebasti...Nie wolno grać w Pokemon Go
Hubert ...Rolex wogole jeszcze nagrywa?
Piotr ?...kurwa ale syf dla gimnazjalistow
mrfiesz...Sram w rytm 808
PatrykO...Szpaku drobre klipy robi oby miały taki klimaty
T r a s...1:42 to wygrało <33
genralnie sztosik
kszok19...A jaaa nie wiem czemu tak się jaracie tym kazikiem ?
Prezes...MI Szpaku zbytnio nie pod pasował piosenkami ,Król Lew" i ,,Bajka" mnie rozjebał katowałem je jak pojebany ale z kolejnymi piosenkami za bardzo zaczął przypominać mi ReTo :/ a jego w pizdu nie znoszę dlatego jeżeli to jakimś cudem dojdzie do wykonawcy to mam mu do powiedzenia ,,Odjebałeś kawał dobrej roboty na początku ale potem już trochę zjebałeś może uda się wrócić na stary tor ;) ''
Wiktor ...Jebac kurwy chujowe
Master ...Ja mam mewtwo
Artur W...Dziś mam ex rajd na mewtwo i będę tego słuchał ??
Legitny...Ja nie Loui Vi, ja legitny typ !
Hubert ...Ciśnie po dzieciakach co nawijają o hajsie i gucci a sam nagrywa z Igim? Może mi ktoś wytłumaczyć o co tu chodzi?
twoj st...cudowny bit
Mateusz..."Jego serce jest zimne jak głaz, a sam Mewtwo nie czuje żadnych emocji poza chęcią pokonania swoich przeciwników. Jest to jednak wynik genetycznych eksperymentów, jakie przeprowadzono na jego DNA. Niektórzy twierdzą, że w jego oczach widać smutek po stracie kogoś bliskiego. By zwiększyć swoje moce pozostaje bezruchu. Dla najbliższych jest ogromnie opiekuńczy. Chociaż jest klonem Mew nie ma zdolności transformacji". Mewtwo - Zajebista ideologia na tą nutę ! Propsy ogromne! V!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCVUaz3RaaHZ4OUODMClYpGw