KLIENT CHCIAŁ NAS POBIĆ? NAJGORSI KLIENCI PERFUMERII Angelika Grabowska Beauty


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Zbw96aMRDZANajlepsze komentarze:

DOMINIK... 12:10 KOLEŻANKA OBCIĄGAŁA PAŁKĘ JAKIEMUŚ BRUDASOWI
Olivia ... Jesteś naprawdę śliczna?przepiękna!
Szalony... 10:56 mam 13 lat i mam dokladnie tak samo. Szczegolnie do drogerii typu Rossman :(
Aleksan... Jak siedziałam na kasie i miałam włosy tak mniej więcej za łopatki, dość gęste, to facet mi przed twarzą odpalił zapalniczkę i zaczął nią machać. Bałam się, że mnie po prostu podpali.
Senmort... pracuje na promocjach i raz jeden pan wypytywał mnie bardzo i polecał swojego syna i na to że nie wykazywałam większego zainteresowania tym zaczal wypytywac o moja mama i wgl xD zasugerował mi że jestem ukrainka i dziwil sie gdy powiedzialam ze nie, nigdy nie mialam nic wspolnego z tym krajem ani nawet nie uczylam sie nigdy rosyjskiego xD na promocjach czestym zjawiskiem sa osoby ktore wpadaja sie najeść albo wziasc probke nawet plynu do prania, najlepiej pare i uciec nie chcac nawet wysluchac 2 zdan...
Jagoda ... 10:45 Tak.
Ps. Mam 10 lat
Wszystk... Niektórzy klienci nie lubią jak się ich śledzi i wypytuje
czas wr... Miałam mała wymianę zdań z klientami. Oczywiście nie słuchali mojej wypowiedzi do końca i następny klient stanik w mojej obronie. Wyobraźcie sobie, że wyszli i poczekali na niego... I zaczęli krzyczeć coś na niego, doszło do niezłej pyskówki ? potem dzwonili do mnie do sklepu, najpierw z opierdilem i na moje "nie będę z panią dyskutować" ona dalej gadała więc się rozlaczylam potem były głuche telefony.
No co by się nie stało chyba to nie było warte tego?! Pojebani poprostu pojebani
Ally Xo... Boże, jak ja nienawidziłam tego tekstu "pani imię i nazwisko proszę!" albo "chcę rozmawiać z kierownikiem!". Jakie te osoby muszą być niesamowicie zakompleksione, że szukają w taki sposób rozgłosu. Jako młoda dziewczyna w swojej pierwszej pracy bałam się takich sytuacji, kiedy klientki się awanturowały i mi groziły, że doprowadzą do mojego zwolnienia czy napiszą na mnie skargi. Wiedziałam, że nic złego nie zrobiłam, ale mimo wszystko się bałam. Z perspektywy czasu się z tego śmieję. Myślę sobie, że pewnie w prawdziwym życiu nikt tych kobiet ich nie słucha, są nikim, więc tak sobie odreagowują mając "władzę" nad nastolatką pracującą w perfumerii. Do tego ci ludzie nie znają kulisów pracy. Nie wiedzą, że kierowniczka nawet jak je przeprosi i wyrazi wielki żal, to za chwile siedzi z pracownicami i się śmieje z takich świrusek. Tym ludziom się naprawdę wydaje, że kogoś obchodzą ich gorzkie żale.
Creepy ... Ja tam nigdy nie pracowałam w handlu. Ale będę, od nowego roku idę albo na cukiernika albo na sprzedawcę. Więc słuchanie o takich sytuacjach. Może nie jedną osobę przygotować do pracy w handlu.
Martyna... 3:08 Rasizm to nienawiść do osoby o innym kolorze skóry, jeśli to co powiedziałaś uznać za bez błędne to uważasz że w większości czarnoskórzy byli dla Ciebie nie mili
Gray Ho... Nauczycielka i wszystko jasne...
welcia1... Ja ci powiem dlaczego Anglicy pytają o takie rzeczy w drogerii. Bo dostanie się do lekarza specjalisty graniczy z cudem. Jak dostałam mega uczulenia na dłoniach to lekarz wyszukał sobie w google co ma mi przepisać.... Na moje szczęście trafił.
Emilka ... Uważam, że jesteś zbyt słodko/niewinnie miła. To tak naprawdę nie jest dobre. Oczywiście - ogólnie trzeba być miłym, pomagać itp., ale są granice. W sytuacji kiedy ktoś traktuje Cię jak śmiecia nie można przyjmować pozycji szarej, cichej myszki i za wszystko przepraszać. Nie mówię, że trzeba w takim przypadku trzeba od razu krzyczeć/wyzywać, ale warto zachować pewną siebie pozycję i nie pozwalać na takie traktowanie. Są granice.

Co do pierwszej sytuacji dla mnie to wyglądało tak jakby ta kobieta miała problemy psychiczne. Szczególnie wtedy kiedy mówiłaś o tym, że tak się jej ręce trzęsły. Nie uważam, że to jest jakieś super wytłumaczenie, ale warto pamiętać, że naprawdę sporo osób ma problemy psychiczne lub po prostu jest chamska i nie brać tego do siebie.
Ilona... Opowiadając o 1 przypadku mam wrażenie, że nie wiesz, czym są schorzenia psychiczne
happy s... Nie chcę mówić Ci, jak masz żyć :D ale mam wrażenie, że ten makijaż zmniejsza Ci oczy i średnio to wygląda, piszę to jedynie w formie luźnej sugestii, pozdrawiam :)
Martynk... Kurcze jak opowiadasz to przypominasz sexmasterke... alle miliard razy wole ciebie słychać niz jej??
Iza bel... Często klienci przychodzą już wkurzeni, czekając na jakikolwiek powód żeby się wyładować, zagrozić, wyżyć. a robią to dlatego że obsługa nie może być niemiła i musi się uśmiechać.
Taka Tr... No tak.. nasi wspaniali klienci ?
Ania... No nie wiem, mnie jakoś nie dziwi że do perfumerii mogą przychodzić zmanierowane i próżne babki częściej niż do innych sklepów :)