Stephen Hawking Nie Żyje Hołd Dla Wielkiego Człowieka Fizyka i Popularyzatora Nauki Plociuch TO JUŻ JUTRO


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=GMk_YOB9GKMNajlepsze komentarze:

Ruszard... Dźwigał ,,,krzyż ,,,swojego kalectwa ! To dobrze że będzie pochowany w Westminster! Pan jest Wielki!
Dariush... Ator prosze obejrzyj sobie czasem Vlogi bo czasem sie wedlug mnie brzydko wcinasz jak twoj gosc mowi.
Leszek ... Najszczęśliwsi są ludzie którzy mają świadomość że są kochanymi narzędziami w "rękach" Boga Ojca który objawił się w Chrystusie a nie ci którzy sami chcieliby spijać całą śmietankę przysługującą im z racji wiekopomnych odkryć bo przecież uznanie że Stwórca jest oznaczałoby że trzeba dzielić się sukcesem a to nie do pomyślenia "przecież to tylko moja kurwa zasługa jest że coś odkryłem" no właśnie odkrycie to nie stworzenie ale trzeba mieć mądrość czyli świadomość jakim jest się pyłem aby to pojąć. Z tego jak Hawkinga przedstawiały media trzeba stwierdzić że nie był ani jednym ani drugim bo negował istnienie świadomego Stwórcy i nic nie odkrył. Prawdziwie przegrany człowiek.
Gruszi ... Blondyn?hehe Jest siwy a nie blondyn:)
Jjn Mat... Ka de es.:D
Battle ... dobrze że ziemia nie jest płaska, bo wyszło by na to że był fakiem dla mas
kolid02... "Jeśli umrzesz, zanim umrzesz, to nie umrzesz, kiedy umrzesz" Tylko prawdziwy filozof zrozumie...
di-menn... ziemia jest sześcienna
Krzyszt... Proszę nie wypowiadać się o Kościele Katolickim w sposób lekceważący i nie mówić głupot o piekle, że Pan Jezus nic o nim nie mówił. Piekło istnieje !
Marcin ... ten Japończyk to może siwy, a nie blondyn, ale też wielki umysł.
Micha? ... 19:40 Michio Kaku?
Martin ... 9:15 jakże logiczna teoria. Miałem przyjemność zauważyć to a'posteriori dość długiej obserwacji, tym większy szacun wobec pana Marka i jago kumacji! :) Kłaniam się! obydwu panom.
Antoni ... Nie chcę aby Bóg istniał.Perspektywę pójścia do nieba i odkrycia,że on tam jest uważam za rzecz bardzo nieprzyjemną
Jakub ?... Michio Kaku czy jakoś tak, i on nie jest blondyn tylko siwy LOL
Muamamb... 7:09 pojawił się jeszcze w Sausage Party :D
Ja? Kie... Niestety, ale kilka bzdur w tym filmiku jest, które trzeba sprostować.
Stephen Hawking mimo, że był członkiem Papieskiej Akademii Nauk i rzeczywiście był agnostykiem, odrzucał jako całkowicie nierealną koncepcję osobowego Boga chrześcijańskiego, argumentując to tym, że nie może istnieć arbitralny wszechmogący byt, który może mieć w całkowitym poważaniu prawa fizyczne i je zmieniać, bo w końcu prawa fizyczne to prawa.

Pogląd, że ziemia jest płaska, mimo że często ma religijny charakter to nie ma żadnego uzasadnienia biblijnego (wręcz przeciwnie, w Biblii jest wprost napisane, że ziemia jest kulą) i większość jeśli nie wszystkie wspólnoty ewangeliczne jak i katolickie odrzuca go, to raz, a dwa zrównanie krytyki hipotezy ewolucji do absurdalnych twierdzeń jakoby ziemia miałaby być płaska, jest wręcz ohydną manipulacją. Lista zarzutów do neodarwinizmu jest ogromna i to ze strony kreacjonistów, jak i ze strony ewolucjonistów i ateistów i to dość hardcorowych (polecam wyliczenia Freda Hoyle'a i Francissa Cricka, Kazimierza Ulama, które wprost zaprzeczają ewolucyjnemu modelowi), a lista rzekomych dowodów jest króciutka i co ciekawe z czasem się kurczy.
Poza tym *BIBLII NIE DA SIĘ POGODZIĆ Z TEORIĄ EWOLUCJI*, a jak ktoś twierdzi inaczej to oznacza, że nie zna ani Biblii, ani modelu ewolucyjnego, więc prawidłową postawą chrześcijanina gdy coś stoi w tak jawnej sprzeczności do nauk biblijnych powinno być krytyczne przeanalizowanie takiego twierdzenia i odrzucenie go jeśli nie stoją za nim mocne argumenty przeważające nad kontrargumentami, a w przypadku ewolucji tak nie jest. Dlatego też, nie powinno się naśmiewać z chrześcijan, którzy po prostu bronią nauk biblijnych.
TO JUŻ JUTRO ciekawostki

TO JUŻ JUTRO ciekawostki

Historia kanału TO JUŻ JUTRO zaczyna się w dniu 2016-05-06 12:40:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 157 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 40397801 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 446000 użytkowników.