MROZIMY I BIJEMY POTWORY GWINT DED87


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=GE5ds0gztb8Najlepsze komentarze:

Addan_D... Jak 3/4 potyczek jest przeciw alchemii Nilfgaardu, to się nie dziwię, że gra może się znudzić. ;)
staramu... Talia wygląda fajnie. Prosta, zadaje obrażenia i się odcedza. Jak będę miał zadania dla Potworów, to sobie przetestuję :)
Jaca Sz... Azonh tez pokazywał ta talie. Mnie osobiście jakoś nie przekonuje. Jak dojdzie do krótkich rund to jest dość kiepsko, no i dodatkowo nie można od razu się wypstykac z mrozów na samym początku. Chyba wolę jednak klasycznego Eredina pod mróz
Shine C... Tak patrząc na tę talię tylko z tego filmiku (bo ani tym nie grałem, ani tego nie spotkałem w grze), to wymieniłbym Gradobicie na Wodnicę właśnie. O ile nic nie przegapiłem, to Gradobicie siadło Ci za jakąś porządną wartość raz (w pierwszej grze). Nic dziwnego, że po nerfie zniknęło prawie całkowicie, bo ciężko jest nim robić punkty. Znacznie łatwiej o ustawienie 3 jednostek z siłą 4 w jednym rzędzie, niż kilku, niezłotych jednostek z łączną siłą 24 w rzędzie, + Wodnica daje Ci dodatkowe 4 punkty po twojej stronie. No i odpogodzenie, to zawsze dobra rzecz (zwłaszcza, że jak teraz popatrzyłem na Gwentdb, to Swim 3 dni temu wrzucił Dagonowy deck pod moonlight/mgłę).
Co do płotki, to zależnie od tego jak bardzo utrudnia ona muligan to może wrzucić za nią Iriskę / Białe zimno / Gniazdo potworów w Utopca/Barbegazzi?
Co do Ge'elsa to rozumiem zamysł, żeby czasem móc wyciągnąć nim też jakąś srebrną kartę, ale nie wiem, czy nie lepszy będzie dekret, żeby nie było sytuacji, że dostaniesz do wyboru Płotkę (12:10)/ Uzdrowienie bez żadnego golda na cmentarzu. Swoją drogą, to trochę głupie, że naprawili działanie Płotki z Vilge, ale o Ge'elsie już nie pomyśleli.
SzaroBu... Ta talia jest dość stara, widząc grota, każdy raczej wie o co chodzi
Krzyszt... Powitalna ŁAPA w górę, pakiecik
'kibica z dala" co to się nie w.....a i nie przeszkadzając, pokornie i po cichutku się oddalę, życząc powodzenia i sukcesów. ;-)
TakiSob... To odcinek? To jest live
EL Cool... No to dobra atrapa w jotunna czy jak on się tam zwie xD Jakbym Siebie widział cofającego Dudu z 21 i dając mu 9 xD
Artur... siemka dedu spoko filmik pasujący do mojego awatara pozdrawiam serdecznie
Krzyszt... Miło popatrzeć, gdy samemu się nie gra- fajne urozmaicenie, nie samymi czołgami człowiek żyje ;)
Kobra 7... Bardzo przyjemnie się oglądało , było więcej komentarza z Twojej strony i o to chodziło . Pozdrawiam i łapkę zostawiam
DED87 ciekawostki

DED87 ciekawostki

Historia kanału DED87 zaczyna się w dniu 2009-08-31 21:10:51.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3036 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 16228263 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 44100 użytkowników.