RAFATUS W SZPITALU I LUDZIOM 0DJ3B4Ł0 Mateusz Spysiński


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MgG2gsQFd84Najlepsze komentarze:

Mateusz... ✊ insta: lapin✊
✊ grupa: ancymony matiego ✊
Natalia... Nie naśmiewam się z tego że rafatus był w szpitalu. Po prostu był taki mem i mi sie przypomniał
j3lly... muzyka z Saints Row 2 <3
mój ulubiony sandbox X3
AUU AUU... do 5 minuty filmu myslalem ze rafatus jest w szpitalu TVN XDDD
Mein... kurła ze swojej GŁUPOTY trafił do szpitala wiec dlaczego nie mozna se z niego zażartować?? Może sie dzieki temu ogarnie chociaz watpie hehe ps masz ładny nos
Zarada1... Idź do pracy i skończ to pierdolamento :D
Baqusia... A niby jak niemowle ma sobie zasłużyć na szacunek stary? Albo obca babcia w tramwaju? Szacunek z góry trzeba mieć do ludzi, taki ludzki. Ja nie mówię, że trzeba od razu kogoś kochać, wielbić albo lubić. Ja się kieruję zasadą, że szacunek można stracić albo zyskać w zależności od sytuacji, ale na wstępie trzeba założyć, że człowiek jest ok i obdarować go szacunkiem z umiarem.
AntySyj... Też mi sensacja, każdy prawdziwy szanujący się alkoholik kilka razy w miesiącu ląduje na płukaniu i kroplówkach..
White M... Like za vice city theme ?
ale@zni... 'szanować możemy ludzi?' sory czy wg. Ciebie szacunek się zdobywa czy raczej traci?Co z respektem?pzdr
paper_m... Zaprawdę Big K. jest z prowadzącego ;)
R.I.P y... 3:08 w jego przypadku najpierw trzeba mieć kanał
Latrans... Krytykując, oceniajac czy komentując zawsze społeczeństwo (pewna część) uzna cię za chama i prostaka. Za szczerość kocha się tylko dzieci, dorosły przeważnie bywa znienawidzony (jak na ironię kłamiąc jeszcze bardziej wystawia się na odstrzał). Dopiero co trafiłem na twój kanał, nie wiem jakie masz do tego podejście ale powinieneś się przyzwyczaić do takich sytuacji. Mówisz o interpretacji już po trzech słowach a ludzie (szczególnie ci szukający na siłę argumentu) nawet po twoim wyrazie twarzy potrafiliby już wywnioskować jaki z ciebie "kutas". Nic nie poradzisz chociaż polecam wygodną kanapę, popcorn and enjoy. // Co do tematu Rafatusa, widziałem jego twórczośc (YT oraz porn). Szacunku taki człowiek u mnie nie ma, gdyby jeszcze był idiotą dla samego siebie może bym był obojętny, ale krzywdząc kogoś sam zasługuje na krzywdę. Nie życzę mu śmierci ale więzienie (+ info do współwięźniów co robił) dobrze by mu zrobiło. "Oculum pro oculo, dentem pro dente". // W takich sytuacjach przypomina mi się zawsze Assassin's Creed oraz słowa wujka Mario: "Nie jesteś Vierim. Nie stań się nim". Czy słowa Churcill'a: "Kiedy musisz zabić człowieka, bycie miłym nic nie kosztuje." ;) Ave!
Deksper... Czarny humor jest jak posiadanie ręki czy nogi . Nie każdy ja ma
Pawe? R... Co to za piosenka 9:58 ?
Albert ... Wyszedł ze szpitala i dalej pije. :-D
Tomasz ... pykło 10 minut aby reklam dopier... niczyć
Cz?owie... 9:30 a co ty niby robisz w życiu? Wyśmiewasz ludzi i nawet w tym nie jesteś szczery, zajeb się. Ludzie będą czuć co im się podoba i chuj ci do tego, godności człowieka to ty nie masz, jedynie odwagi ci brakuje żeby odpierdalać to co rafatus, który zarabia więcej hajsu na tym zjebanym internecie. Nikt z was yutubowe qrwy szukające dymu i dram, oraz wyśmiewające ludzi na internecie nie jest lepszy od tego całego rafatusa, on jest przynajmniej prawdziwy
No Anim... Patol sobie w szpitalu leżał za pieniądze podatników. No nieźle.
ass='cn_pp2'>11.32
Sprawdź »
Mateusz Spysiński ciekawostki

Mateusz Spysiński ciekawostki

Historia kanału Mateusz Spysiński zaczyna się w dniu 2012-09-25 17:33:39.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 779 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 45560863 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.