The Council PL 2 Poznałem prezydenta Episode 1 Gameplay PL Chati


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jUh0n1ZPIBwNajlepsze komentarze:

Janusz ... fajny cytat na wstępie gry o teoriach spiskowych ^_^
Agata... Nop... niestety, pomimo całego mojego uwielbienia dla Ciebie Kaff ten tytuł mnie nie wciągnął. Zaczynało się nawet zachęcajo (choć od razu kuła mnie w oczy grafika, a najbardziej twarze postaci z ciągłym wytrzeszczem i zerową mimiką) jednak gra okazała się strasznie przegadana i monotonna.
Bia?y W... Fajny odcinek
Szymon... Drugi odcinek no cud miód, fabularnie zapowiada się super. Postać Washingtona wpisana w wątek całej tej orgnizacji no coś pięknego. I ten klimacik mroczny tajemniczy :3 Zapowiada się świetna serja/sprzygodówka.
Ciekawe wydaje się że możemy obrać jedną z trzech "profesji" protagonisty co daje nadzieje na to że nawet za drugim razem gra zachowa choć trochę śwerzośći.
Krzysie... Klimat bardzo tajemniczy i wciągający :D z Twoim prowadzeniem w szczególności
Mateusz... zrobisz odcinek z pubg :D?
Daria... to co lubię połączenie przygodówki z RPG, tyle znanych postaci, ale niektóre przerażające :) czekam na ciąg dalszy.
gentlem... Inskrypcja z początku brzmi "Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?" :)
ela nan... Wprowadzenie Washingtona było super zagraniem ze strony twórców :D Lubie tą postać, ale to głównie zasługa Hamiltona.
Robert ... Bardzo mi się podoba umieszczenie postaci historycznych oraz tajnej organizacji w wątku gry oraz fakt że oprawa oraz zachowanie postaci idealnie oddaje ducha tamtych czasów. Szkoda że nie jest ta gra w języku polskim bo nie zawsze nadążę z dialogami (a robienie pauz co chwile to raczej nie wchodzi w grę) ale to co trzeba to raczej zrozumiałem bo co nieco angielskiego się liznęło w szkole więc daję radę. (^_^)
TheSabe... Najgorsze w dzieleniu gry na epizody są pytania "Kaftann, kiedy The Council?"
the Hid... Nie mogę się doczekać "Ghost of a Tale" dziś o 19:00. No mega po prostu :D Tyle nowych gierek, tylu głównych bohaterów do poznania i historii - kozacko :D Jeszcze w dodatku fakt, że przedstawia nam je ulubiony YouTuber :D
Zero0... Nie ma to jak po pracy dla odpoczynku obejrzeć odcinek u Kaftanna. :)
Igor St... muszę zacząć uczyć się łaciny,bo nie jest aż takim martwy językiem : )
the Hid... Szkoda że twórcy podzielili tę grę na epizody. Gdy doczekamy się kolejnego fragmentu, najprawdopodobniej zapomnimy co działo się w 1.... Teraz co epizod będzie czekanie parę miesięcy na następny, co działa na moją niekorzyść, w związku z tym,że bardzo mnie wciągnął ten tytuł :) No niestety trzeba będzie to przeboleć. Łapeczka i
let's get to watch
Justyna... Kiedy pubgg
the Hid... Ta gra jest strasznie wciągająca! Od momentu obejrzenia 1 materiału z tej gry, nie mogłem się doczekać 2. odcinka. No banan na buzi najlepszej jakości :)
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu!
Chati ciekawostki

Chati ciekawostki

Historia kanału Chati zaczyna się w dniu 2015-01-11 19:57:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 49 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 16873140 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 201000 użytkowników.