Zderzenie galaktyk, ewolucjonizm w programie nauczania NaukoweQ&A 1 NaukowoTV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9AHRwtc_43ANajlepsze komentarze:

Mariusz... Prędkość światła rzekomo najszybsza we wszechświecie? A czarna dziura? Ma grawitacje ze fotony nie mogą się wydostać . A z jaka prędkością sa wciagane do środka czarnej dziury ze nie moga pokonac grawitacji ? Chyba wieksza niz predkosc swiatla ? Hmm to co dzis twierdzimy kiedys beda sie smiali jacy my zacofani byli . Ewolucja tez nie wydaje mi sie zeby uksztaltowala czlowieka bo w tak wielkim wszechświecie zycie napewno istnieje a nasi naukowcy sa jakos bardzo ograniczeni jesli szukaja zycia podobnego do naszego ziemskiago i ufoludkow podobnych do nas . Inni moga byc całkiem inni i to co mam daje zycie ich moze zabic a i wielkosc ich moze byc mikroskopijna w stosunku do nas co im by np.ulatwialo podruzowanie w kosmosie z predkoscia swiatla np. Siada ci taki na fotona i poszedl ogniem .zartuje teraz. Ale wielkosc nasza jest wzgledna według naszego świata ale nasz swiat dla innych istot moze byc makro lub mikroskopijny i sie nie widzimy i nie slyszymy a przynajmniej nie rozumiemy .
Trudna sprawa to zrozumiec wszystko ale pamietajcie ze kiedys nauka tez istniala i byla w bledzie chociaz tak byli pewni ze karali smiercia za znieksztalcanie owej nauki
Pozdrawiam .
fox160 ... Tfoją wiedzę xD
Baran K... Nic nie może poruszać się szybciej niż światło. Pusta przestrzeń nie może pęcznieć szybciej niż światło bo nic tam nie ma, skoro pusta przestrzeń pęcznieje szybciej niż światło to oznacza(tak jaki podałeś przykład) że pęcznieje w jakimś ośrodku, a tekowego brak. Jedyne wytłumaczenie tego zjawiska jaki mi przychodzi na myśl to że gromady galaktyk oddalaą się od siebie z prędkością X=Podsumowując nie ma "rozszerzania"się Uniwersum, tylko opady grawitacyjne na silnie oddziałujące punkty.
Punkty zawierają osobliwości które gromadzą materię do tego stopnia że eksplodują i bum kolejne uniwersum.
Nie ma granic, nie ma ekspansji nie ma pustek jest tylko samozapętlające się koło procesów fizycznych.
Które wykracza poza rozumienie ludzkości, bo my zawsze szukamy granic.
Przemek... Sorry, że ja to piszę w sierpniu, ale...
Ja to bym chciał sobie porozmawiać z Tobą w messengerze, albo sobie popisać w sms-ach na te ciekawe tematy typu ewolucja, historia Ziemi itp.
Aleksan... co gdyby velociraptor przetrwał ja był przyjazny dla człowieka ? pozdro
Kuba D?... Film na wybrany przezemnie temat
polski ... Jak zawsze zajebisty odcinek
Carolin... Ja w gimnazjum i liceum miałam rozszerzoną biologię. O ewolucji człowieka gadaliśmy miesiąc, ale to w liceum. I czemu łatwo pamiętam anatomię zwierząt niż ludzi. Przecież każde zwierzę np. Pies, kot, słoń ma inny układ pokarmowy, oddechowy.. Potem poszlam na technika weterynarii a teraz pracuje, ale nie w zawodzie.
Habgeli... Chcę odpowiedzi na pytanie: Jaki jest sens życia ?
Kuba Sk... serio masz prawie 30 lat, a wyglądasz na 23
Marek C... Dziękuję, że jesteś.
Glo Ber... chce dostać od Ciebie ksiązke która uwarunkuwujesz swoje odpowiedzi.Niewazna w jakich tematach aczkowiek ksiązka bedzie czymś co codziemnie edukowała i zarazem mi bedzie przypominać Ciebie
Rafal C... Chcialbym nowa serie na temat rozwoju sztucznej inteligencji i najnowszycj osiagnieciach z tyl zwiazanycj zeby byc caly czas na bierzaco
rozdupc... Nie wiem, czy czytasz komentarze pod starymi filmami , ale może lepiej zamiast filmować strony z książki rób skany i wplataj je w film ? Bo przy obecnym sposobie po prostu nic nie widać.
Van Tan... Co mógłbyś zrobić? Wspomnieć o moim kanale. Tworzymy z kumplem teksty i nagrywamy. Studio+Producenckie bity na wyłączność. Pozdrawiam!
SKDD... Chciałbym od ciebie dostać PS+ na rok (xd). No co sam pytałeś jak coś.
Gimnast... Żebyś był nauczycielem
Piotr ?... Nie wiem czy to jeszcze jest aktualne ale chciałbym jeszcze więcej filmów na temat prehistorii :))
emil dr... Chcę twojego królika !!! on jest sweet :D
TwizeR... Ja bym chciał uścisk dłoni :)
NaukowoTV ciekawostki

NaukowoTV ciekawostki

Historia kanału NaukowoTV zaczyna się w dniu 2013-08-08 15:50:04.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 253 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 24512545 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 146000 użytkowników.