UCIEKŁEM PRZED WOJSKIEM / VLOG 674 Marcin Mazur


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3K606MOkpQwNajlepsze komentarze:

Jan Kow... Ja dziś zrobiłem 30k kroków ???
Brzoza6... Mylisz się do 20 roju życia trzeba chorować bo do tęgi czasu organizm uczy się walczyć i produkować odpowiednie przeciwciała :D później taki narząd się przekształca w tkankę tłuszczowa i juz tak średnio ale poczytaj nie będę się dokładnie wypowiadał.
misiek... Dlaczego próbował pan uciec od wosjka?
A .m... Jak pan sie poci to dobrze bo szybciej pan wyzdrowieje?
xxXRysz... 12:25 ty moja dziewczynko :D
Matrisa... ej film bo nie zdąrzysz
The Wik... Czemu nie ma vloga dzisiaj ?
Paula N... Była bym bardzo wdzięczna jakby Pan nagrał odcinek albo poprostu wypowiedział się na temat zegarka co posiada wszystkie jego funkcje itp z powodu tego iż chciałabym sobie kupić lub poprosić na urodziny o właśnie taki zegarek ale chce wiedzieć więcej rzeczy na temat zagrają a na interneci nie ma za dużo o nim filmików czy artykułów
Remek... Marcel wygląda jak rafonix
julcikk... Kiedy nowy vlog?
Martyna... Panie Marcinie jak nazywa się ten zegarek
lukiXD1... Mam pytanie panie Mazur do której Miłosz chodzi do szkoły
Balonom... Niech milo nagra dzień w szkole
Monski... A ja jestem chory :(
Vender ... Milo jak to czytasz to odpisz pls moglbym doloczyc do waszego clanu w clash royale pls mam 6 arenke wiem ze nie najlepiej ale prosze odpisz moj nick to...............Vender FW.O i tak wogole fajny odcinek Panie Marcinie
Andrzej... Życzę dużo zdrowia ?????
Jeremi ... Kto lubi M azura Mazura daje like
Najlon ... Ja wczoraj miałem gorączke 40 stopni a dzisi mam 35 0 masakra
Angelik... +Marcin Mazur . Witam cie serdecznie:) Ja też nie choruje i praktycznie nie chodzę do lekarza czy to ze sobą czyż synem jak widzę ,że coś się dzieje to mleko z czosnkiem ,syrop z cebuli z czosnkiem i miodem i zazwyczaj sprawa załatwiona dopiero jak gorączka się utrzymuje powyżej 3dni dopiero wtedy idę z synem do lekarza.Tak to prawda z moczu można wiele stwierdzic.Haha wymigales się od wojska haha ale jajca:) Ja ci powiem ,że ja nie byłam przez rodziców "bita" choć raz tylko od taty dostałam w twarz ,bo bardzo Pyskowalam ale to chwila i szybko żałował i plakal razem ze mną. Ale za to mama nigdy tego nie zrobiła ale bardzo krzyczała o powiem ci to na pewno było to gorsze od bicia ewentualnego. Pozdrawiam serdecznie; )
Mefissa... Wydaje mi się, że Pan zapomniał dodać promocyjną cenę przy sticku pomarańczowym :) (Jako jedyny stick nie jest na promocji)
Marcin Mazur ciekawostki

Marcin Mazur ciekawostki

Historia kanału Marcin Mazur zaczyna się w dniu 2016-04-01 08:56:24.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1207 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 94695650 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 278000 użytkowników.