Balans w życiu jest ważny praca rodzina czas dla siebie | Iwona Wierzbicka Vlog Ajwendieta Dietetyka Kliniczna


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_FWhX9vEy8ENajlepsze komentarze:

zbignie... Ładna okolica i widoki ale w zimie i bez auta to przejb…..
NATA... Dziękuję za to bla bla?
Ja jestem teraz na etapie walki ze sobą o czas dla siebie. ... walki ze swoim poczuciem winy. Wiele wątpliwości mi dziś się rozwialo. Dziękuję raz jeszcze
Anna De... Oglądam Ciebie od dawna i takie "bla bla" jest ok.Wcale nie jest o niczym ma sens i przekaz bardzo ważny dla każdego z nas.Nieraz zapominamy o pezystopowaniu. ....odpoczynku....spacerze Ty nam o tym przypominasz i dzięki Ci za To.Buziaki??
Pablo D... Dobry wieczór. Ja od niedawna śledzę pani działalność na youtubie. Fajnie pani wygląda. :) No i to pozytywne myślenie... Mam nadzieję że jestem już na tyle zmotywowana ?by się w końcu udać na badanie na cukier i tarczycę bo ostatnio od 3 miesięcy nieustannie jestem zmęczona i często śpiąca i ciągle leżę na łóżku. Zmotywowały mnie filmiki na temat insulinooporności. Pozdrawiam i dziękuję za motywację. :)
Ma?a cz... Koncentrujemy się na innych a zapominamy o sobie.
Mike Sa... Z Pani Iwony to taka buntowniczka wojowniczka?na roznych plaszczyznach... i tak mysle,ze to są cechy zwyciezcy.
kathiba... Fajny filmik, fajne widoki
Magda B... super. ogladam codziennie powtarzajac odcinki. wazne rozne zagadnienia. jestem baaaaardzo na TAK:)
Dylemat... no też się ruszam teraz częściej, ale ruch jest sezonowy raczej taka "paleo-aktywność", jak pewne świerze składniki żywieniowe, na jesień znów przyjdzie domatorstwo.
Darling... Kiedy mój syn ma drzemkę to wtedy mam czas dla siebie :)
Sizam W... Bardzo ładnie Pani wygląda ???
Marek V... Iwonko ja zawsze godzinę poświęcam tylko dla siebie,jest to godzina dla mnie,pozdrawiam papatki
Marek V... Iwonko ja zawsze godzinę poświęcam tylko dla siebie,jest to godzina dla mnie,pozdrawiam papatki
Elwira ... Też mam takie widoki :) dwa kanały: Bydgoski i Notecki, las! W zasoby pięknych, naturalnych widoków jestem bogata. Acha, dzisiejszy vlog jest wręcz dla mnie. Podłapała Pani ten mój problem z czasem. No tak, muszę nad tym muszę popracować.. Jestem na dobrej drodze, pierwszy etap już za mną: wiem, że mam problem. A to już dużo ;P P.S. Na wychowywałam się na podwórku, z innymi dziećmi. Pamiętam klasy, podchody, berka i absolutnie za nic w świecie nie zamienilabym tego quality time, na godzinkę gdy w Minecrafta, Simsy, Oberwatcha, czy innych gier komputerowych, na iPada etc. Bez telefonu :) pamiętam te czasy! (chyba wchodziły jak szłam do gimnazjum :D)... Do sedna. Balans! Balans! To jest to... Apropo Teojego pytania, balans- czasem filmik przygotowany z wyprzedzeniem, a innym bla, bla, bla! Jest spoko ;) pozdrawiam i życzę miłego weekendu.
Ajwendieta Dietetyka Kliniczna ciekawostki

Ajwendieta Dietetyka Kliniczna ciekawostki

Historia kanału Ajwendieta Dietetyka Kliniczna zaczyna się w dniu 2011-08-21 09:49:53.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 839 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10823420 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 67800 użytkowników.