DOKĄD ZMIERZA BRANŻA GIER? ROJSON


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=H_Mw21qXubcNajlepsze komentarze:

ROJSON... 25 lat grania w 13 minut PLAYLISTA: https://bit.ly/2ndX05E
noskill... ROJSON, jesteś najlepszy. Jesteś na obecną chwilę jednym z nielicznych twórców, których szanuję, takich materiałów, jak Ty robisz, nie znajdę nigdzie indziej. Twoje produkcje mają sens, przyjemnie się słucha a co najważniejsze, wiesz wiesz o czym mówisz. Wielki ukłon z Twoją stronę, szacuneczek, pozderki : )
Wiktor ... Fakt kiedyś gry były trudniejsze, ale duży wpływ na to miało również "upośledzone" sterowanie.
Toudi... (*) znicz dla Westwood, zassanie twórców nieśmiertelnego (jak dla mnie) Red Alert 1 czy 2 przez EA to po prostu barbarzyństwo. Coś co łączyło miliony i było alternatywą dla medival-time Warcrafta 3 zostało zeszmacone i zaprzepaszczone do granic możliwości. Szczerze, wzruszyłem się nieco przy tym intrze, wspominając spokojny co najmniej 1000 godzin przy tych produkcjach <3 i... Izak w komencie ma racje, Indie our only hope
Kacper ... DOBRZE MÓWI, POLAĆ MU!
Maciej ... Święta Ku..... Racja w 100% się z Tobą zgadzam . Strasznie mnie wku........... fakt kupowania gry do której chwile pużniej do kupuje DLC żeby ja przejść całą.na przykład na stema ( PanQuini ) posiadam 300 gier i 319 DLC no żesz ku.... mać o co tu chodzi.
Witold ... Trafiłeś w samo sedno, Rojo! W końcu ktoś zebrał do kupy autentyczne bolączki obecnej branży. Dzięki! Super jak zwykle się oglądało i słuchało. ;)) Pozdro!
Matthew... Od pasjonata,dla pasjonaty (20 lat grania :) ).Bardzo wszystko dosadnie przedstawiles panie Patryku.Wielki szacunek za ukazanie stanu w jakim znajduje sie nasze hobby.Oby niektore aspekty obrocily sie o 180 stopni (Np.Traktowanie graczy w sposob jaki robi to EA czy uświadomienie takowym deweloperom jak EA,tego ze fabula w grach jest szkieletem na stworzenie przystępnego tytulu).Pozdrawiam,i szanuje za wypowiedziane slowa jeszcze raz.Tarcza! :).
Jack B... Rojo tworzy RPG - Hit dlc Mordor ale musisz zajebac pół miasta ?
Krzyszt... Aż mi się Project I.G.I przypomniało, szkoda że takich gier już nie ma, zero zapisów przez całą misje w jedynce, giniesz i od nowa cała misja :D
XYZ ZYX... KURŁA CZEMU JA TEGO WCZEŚNIEJ NIE WIDZIAŁEM
Skryty ... Lepsza gra za 200zł zamiast tej samej za 100zł i dodatki za kolejne 150zł
wencynk... Szkoda, że można dać tylko jedną łapkę w górę, no i gdzie jest przycisk "udostępnij wszystkim graczom na świecie"!? Rzeczowo i dosadnie. Całkowicie się zgadzam z "brakiem działania"- wystarczy cierpliwość i nie kupowanie gówien które teraz robią EA, Ubisoft czy inne korporacje, dla których gry to biznes, a nie rozrywka albo dzieła na miarę filmów, muzyki czy nawet książek.
Verton... Zamiast różowej awp wole dobry temacik i dobrą gre :)
Jacek C... Rojson na prezydenta
Jacek C... dziękuje uśmiałem się na twoim filmie:)
Kusti... Szkoda, że jakbym ja nagrał takie coś na swój kanał to by mnie wszyscy zjedli, a gdy nagrywa to Rojo, którego oczywiście szanuję i oglądam od wielu lat spotyka się z aprobatą tłumu i nikt nie krytykuje za moim zdaniem godną postawę i obronę dobrej i prawdziwej branży gier. Pozdrawiam!
Vtec Op... Czyli całe EA w pigułce :P
PopKult... Wiesz te stare gry...eh. Mam 12 lat a najbardziej tęsknię za tymi grami bez fabuły i napiepszanie z kumplami w...no właśnie w co można grać no można w Rayman Legends/Origins...eh. Te gry są super a dalej nie są szpetne.
Janek W... Johnny <3
ROJSON ciekawostki

ROJSON ciekawostki

Historia kanału ROJSON zaczyna się w dniu 2008-08-13 01:48:50.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4411 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 404000169 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1650000 użytkowników.