Droga Miłości VI Weronika Vanila Records


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=skAXSFspAgINajlepsze komentarze:

random ... gdyby nie to ze egzystujesz to moglbym sobie teraz lezec a nie ogladac to gowno
Jacek B... Dziękuję za tę myśl. Uwielbienie oblicza w tej stacji skojarzyło mi się też z kazaniem na górze: "Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą." Mt 5,8
worldim... Weronika to tez prawdziwa twarz... Vera, veritas, to pierwsze co mi przyszło do głowy. Czlowiek żyjący prawda nie wstydzi sie spojrzec w oczy, patrzeć w twarz.
Hanna L... Weronika zrobiła rzecz, która u Żydów (według prawa) uchodziła za nieczystą- dotknęła zakrwawionego skazańca. Zrobiła to z miłości
Eklerek... Ale Ojciec to rozszyfrował! Naprawdę podziwiam, a jestem niewierzący. Oglądam kanał ze względu na uniwersalny przekaz filozoficzny i postać Ojca Adama. Pozdrawiam.
Marta O... W twrzy ,naszych oczach ,spojrzeniu odbijaja sie cechy naszej osobowosci
Karolin... Super odcinek! Nie mogłam wybrać lepszej patronki na bierzmowanie!
Iw lyk... Fajnie by było, gdyby Bóg też miał czasem wakacje, jasne lekkie poranki bez zmartwień. Lubię sobie czasem tak po ludzku wyobrażać, jak Bogu minął dzień i czy wszystko u niego OK, bo tyle ma z nami roboty... Mam nadzieję, że to nie jest bałwochwalcze. Każdemu Rodzicowi należy się trochę wytchnienia, każdy lubi usłyszeć pytanie "jak się masz?" Tym bardziej ktoś bardzo bliski, jak nasz Rodzic. Coraz częściej sobie o tym myślę, bo bardzo jestem ograniczona w pojęciu Tajemnicy miłości Boga.
Ma?gosi... Jezu ja chcę bliskości z Tobą!! Chce zobaczyć Twą twarz!!!
Dawid M... Arcydzieło Ducha....?
ANNA... Amen ... dziękuję ...piękna ta miłość bezwstydna pozdrawiam wszystkich
Anna Sy... Piękne ❤❤❤❤❤
Grzegor... W dzisiejszych czasach gdzie sex, nie czystość jest pokazywany na wszystkie możliwe sposoby potrzebujemy spojrzenia drugiej osobie w twarzą w twarz.
Często jest słychać o nowych zabawach erotycznych dzieciaków, nastolatków i że to już nie jest nic dziwnego bo ma 13-15 lat jest już dojrzała/y zastawia mnie tylko jedno co oni wiedzą o prawdziwej miłości ? Zakładam że dla nich miłość to tylko sex i się dziwie ze nie pragną niczego więcej ?
Sam święty nie jestem ale nie potrafię sobie wyobrazić jak można Kochać nie patrząc w oczy, twarz ? Doznania cielesne przemijają ale Radość, szczęście, miłość ... którą widać w spojrzeniu ukochanej osoby Pozostają !!!!
W życiu widziałem wiele cudownych i niezwykłych miejsc, rzeczy ale nic nie może się równać wyrazowi twarzy szczęśliwej na maxa Kobiety !!!

Pozdrawiam
Beata S... Weronika uczy nas ,abyśmy śmiało i zuchwale zbliżali się do Jezusa a otrzymamy od Niego moc, czystość i cudowną miłość...Bòg jest źródłem niewyczerpanym , nieustającym....ON JEST....
Pragnę w Tobie trwać....
Beata S... Wyczytałam, że ta Weronika to ta kobieta z Ewangeli chora na krwotok od 12 lat i uzdrowiona , bo ośmieliła się w swojej "nieczystości " dotknąć płaszcza Jezusa....
Więc znała Jego moc i czystość....pewnie podchodząc tak blisko ,aby otrzeć twarz poznała Jego Cudowną Boską Miłość ,ktòra pozostawia ślad na zawsze....
jkdk jk... Bóg zapłać piekne i oby sił nigdy ojcu nie zabrakło
asia bo... Coś pięknego <3
Izabela... Jak to?! Jak chłopaki / faceci mówili mi brzydka, to odrzucali mnie właśnie z powodu twarzy( a figurę miałam).To dla mnie odwrotność tego co całe życie słyszałam.
ZeGilbe... Obejrzałem ten odcinek jakiś czas po tym kiedy dopuściłem się nieczystości mimo próby ucieczki od tego działania upadłem ... Ostatnio przerażająca pustka i smutek oraz monotonia wbiły się w moje życie - mój związek to żart ja nie umiem jej pomóc w depresji ona mnie rani ja też czasem nie zostaje odbierany właściwie, szukam pracy i szuuukam, zgubiłem się i nie mam pomysłu na siebie i oglądając to zrobiło mi się przykro że jestem takim egoistą i że tak zaniedbuje swoje życie ... Dziękuję za opamiętanie Adamie ... :)
Vanila Records ciekawostki

Vanila Records ciekawostki

Historia kanału Vanila Records zaczyna się w dniu 2009-10-25 12:46:32.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 626 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 802510633 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 546000 użytkowników.