Grill 2018

Kontakt biznesowy: Nasz fanpage: C5%84stwa %C5%9Arodka 168991963210910/ Nasz blog: raportzazji.pl Adam Facebook: Albert Facebook: Kontakt: Grill


Najlepsze komentarze:

kasiaka... chętnie bym tam z Tobą pojechała tylko po to żeby się najeść
Marian ... Ten wiatrak nie jest od tego żeby się żarzyło ;) Tylko żeby odprowadzać dym aby nie leciał do środka ;)
imie na... lubie właśnie takie odcinki z marszu no i szamka piwko fajeczki to co doprowadza do zawału to miód na moje serce :-)))
WilkWol... Przecież takie kible do niedawna były jeszcze gdzieniegdzie w Polsce. Kilka lat temu widziałam taki na jakimś starym dworcu, a jeszcze wcześniej przy jakimś sanktuarium. Teraz to wszystko modernizują i każdy robi wielkie oczy jakby pierwszy raz dziurę w ziemi widział ;)
irek be... Gotowanie w warunkach jak dla swin- no ale Chinole to sa swinie-niestety- wystarczy zobaczyc jaki syf zostawiaja wszedzie po sobie. Nie tylko w restauracji. W Pekinie mieszkalismy w 5-gwiazkowym hotelu majacym 4 lata. Smierdzialo, brudno, plamy na wykladzinach i dziury po gaszonych na podlodze fajkach.
Piters ... Potwierdzam że filmiki z jedzeniem i wieczornym życiem od Pana maja ten niepowtarzalny klimat...po prostu wychodzi to Panu naturalnie. Oglądam Raport i jeszcze 2 inne kanały o tej tematyce z Azji i dla mnie ten jest najlepszy. Czasem jest to coś czego się nie da opisać słowami ale przyciąga i wraca się do Waszych filmów. U mnie to trochę nostalgia za wieczorami w Chinach szwendaliśmy się z żoną po barach, sklepach i ogólnie mieście. Najmilej wspominam nasze wypady wieczorne w Pekinie, szczególnie gdy szedłem po te zielone buteleczki piersiówki z ichciejszymi procentami i czerwoną nalepką i wieczorny spacer po mniej znanych dzielnicach w okolicach hotelu.
Pan Kra... czy to zarcie te wszytskie produkty szczególnie owoce morza sa zawsze świeżę w tych knajpach ??
Fly aga... Coś nie tak z dźwiękiem. Gra tylko lewy kanał.
Na chińskie żarcie zawsze chętnie popatrzę! Razi mnie to, że ostrygi w lodówce są już otwarte.
Tomasz ... Na dwie osoby tak zastawiony stół, szacun za spust :) Ja bym 1/4 tego zjadł i odszedł od stołu na czworaka :)
EDIT: Widzę że też nie daliście rady. A w afryce dzieci głodują ;)
Oldi... Nie wiem jak można tyle jedzenia marnować tyle rybki zostało :( ale pozdrawiam więcej takich filmików proszę :)
Radosla... WRACAMY DO KORZENI :D :D Na Twoim kanale zawsze najlepiej oglądało się filmiki
1) z żarciem
2) z chlaniem przy żarciu
3) ze spotkań ze "Starym Łu" ( tym co to ma kilka galerii handlowych)

Jeśli powrócisz do żarcia to bedzie to miły akcent na profilu. :)
RaVeN... SUPERB!
RadwanP... Adam przydały by się napisy podczas rozmowy z Chińczykami.
Pozdrawiam.
Tomasz ... Filmy z jedzeniem zawsze dobre ale jest 22 i jak to obejrzę, nawiedzę lodówkę więc zostawiam odcinek do śniadania.
samson8... Straszny syf w tej knajpie.Ale bardzo dużą zaletą jest wszystko przyrządzane na miejscu ze świeżych składników bez chemii itp.W Polsce prawie wszędzie konserwanty,gotowce i mrożonki.
Asdfgh... uwielbiam gdy pokazujesz kuchnie od kuchni
Bartek ... Odcinki z barów i grili są najlpsze! Wrzucaj więcej ;)
Barbara... PS. Czy przeciętny Chińczyk wie o Brucie Lee i jest dumny, z niego? On chyba pochodził z Kantonu, bo wiem, że miał specyficzny dialekt czy akcent jak mówili w wywiadzie jego znajomi z USA. Filmy robił oczywiście w Hong Kongu. Na jednym z filmów sa właśnie w użyciu takie typowo chińskie tasaki :) Kukurydzę widzę, czy Chiny weszłu w GMO Monsanto? Czy sami robią to badziewie? A propos herbaty, symbolem zdrowia są chińskie zielone i białe, ale czy one są robione ekologicznie czy zatrute jak spora część (niestety) Chin? Czy Chińczycy zawsze je robią nieco celebrując parzenie herbaty czy tylko od święta, a na co dzień zaparzają jak my?
Barbara... Z góry plus :) Wystrój wnętrza jest bardzo skromny w tych chińskich barach, czy małych restauracjach. No ale wystarczy by sobie żyć, przeżyc, egzystować. W Europie i niestety w Polsce też, skromny człowiek, nie milioner nie może takiej skromnej restauracji otworzyć, bo za sam wygląd wnętrza go skasują, brak pokoju socjalnego dla pracowników, brak toalety na miejscu, brak standardu HACAPP czy Kacap itd. itp. Kiedy do cholery przywróci się dla biedniejszych ustawę Wilczka o pozwoleniu na broń nie mówię
radi ra... gites :)
smialo takie wstawki ]
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC1v8Pb3mVVhctpado1zkY-Q