Inne Medium ciekawostki

Inne Medium ciekawostki

Historia kanału Inne Medium zaczyna się w dniu 2013-04-29 20:20:54.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1142 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 64867486 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 194076 użytkowników.

Zagadka zatonięcia statku USS Cyclops wciąż pozostaje...


Sto lat temu w środowy poranek, USS Cyclops, potężny statek transportowy z I wojny światowej, zaginął w tajemniczych okolicznościach. Okręt miał zacumować w wodach Baltimore, świeżo po powrocie z Brazylii, jednak nigdy nie dotarł do celu. Po dziś dzień, nikt nie ma pojęcia dlaczego! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINK DO PATRONAITA: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SOCIAL MEDIA: Facebook główny: Facebook kontaktowy : Twitter: Snapchat: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: MUZYKA: Kevin MacLeod: Dragon and Toast – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Zagadka zatonięcia statku Cyclops wciąż pozostaje nierozwiązana!

Najlepsze komentarze:

Kristof...Kto chce sub za sub?
grzegor...nius pochuju...ale jest a gimby klikajo...hehe
Krytyku...W trójkącie bermudzkim jest wejście do wnętrza ziemi :)
A Koko...Strasznie wąski 6m szerokosci i 160 dl. Pewnie sie gibną.
gragita...164 m długości i 6 m szerokości ? Przecież to nie była pływająca sznurówka, tylko okręt wojskowy, więc musiał mieć ze 20 m szerokości :)
Marcin ...Jedną z prawdopodobnych przyczyn zatopienia się USS Cyklop było gigantyczna fala która osiąga 40 m wysokości. Pojawia się ona nagle. Tą sprawę badało jedno z angielskich symulatorów fal. Zrobili prototyp statku. Na początku żadna fala nie potrafiła pszechylić statku ale ni stąd ni zowąd pojawiła się dużą fala
penclaw..."po powrocie z Brazylii"
pewnie zabrali brazylijki ,słyną one z dużych pupci więc trochę go obciążyło xD
M W...Ten okręt juz odnaleźli
Wojciec...Czasami mnie to irytuje. Wiemy więcej o planetach niż o własnej ziemi ??? Oczywiście o temacie mórz tudzież oceanów nie wspomnę ? Pozdrawiam serdecznie INNE MEDIUM ???
Michal ...A ja myślę, że został pociety i zawiedziony przez zlomiarzy do Huty w Koninie ?No co Polak potrafi?
Rosol z...Tam na dnie jest Reptilanska baza podmorska wiem to z przekazu telardiokinetycznomagnetycznego ktory otrzymuje podczas gotowania rosolu ,gotuje go zawsze wiecej gdyz Anunnaki uwielbiaja rosol i gdy tylko spuszcze garnek z oka ,natychmiast sobie odlewaja nawet nie jestem w stanie zauwazyc kiedy ,bo zawsze wtedy otrzymuje przekaz i jestem jakby wylaczony .
Retro T...Kolejna zagdaka bez odpowiedzi :/
Krystia...Jak nie rozwiązana to po chuj ten film
Jacek S...Uwielbiam tę precyzję datowania :D
Około 100 lat temu w środę.
Hubert ...Ciekawe ciekawe
Pan Cyt...Skoro to był statek marynarki wojennej, to nie był to statek, ale okręt
MrAdeo8...A to nie u-bot go posłał na dno?
Jurek S...Dla mnie na trójkącie na dnie są duże złoża metanu albo cuś tak tajnego że nie chcą by opinia publiczna się o tym dowiedziała
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCgS9WSzo2n79SVctgJrQP9Q