Everyday Hero ciekawostki

Everyday Hero ciekawostki

Historia kanału Everyday Hero zaczyna się w dniu 2015-08-11 20:47:58.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 123 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3596411 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 44068 użytkowników.

herzyk2Podobają Ci się moje filmy? Chciałbyś/chciałabyś, żeby było ich więcej i ukazywały się regularnie wspieraj mnie na Patronite! ( Facebook: Instagram: Twitter: Kontakt: herzyk2

Najlepsze komentarze:

Dariusz...Zabrakło mi tylko dobitnego stwierdzenia, iż jest to argument czysto ideologiczny - czyli wierzymy, że tak jest, bo tak! :D
Poza tym bardzo spoko.
Pozdrawiam gorąco!
Zbyszek...Papierosy i trzęsienia ziemi są naturalne, a prozak i telewizja nie. Natura jest do bani. ;)
to cytat z filmu "Nigdy nie będę twoja" (2007)
filip b...po co invitro a dzieci w sierocińcach ?
kuba la...Więcej takich odcinków
Daniel ...Momentami psychodela jak ''Poradnik Uśmiechu". :-p Kto was opłaca?!!? Kondominium w kondomie z żydowskim funduszem... Czy jakoś tak? Masoneria rytu szkockiego uznanego i mojego nie uznanego? Klub Pana Rysia? Skąd macie piniondze na te efekty specjalne? I jeszcze propagowanie GMO, HAARP, BBC, CIA i CCC. Wstyd i gańba!!!! A tak poza tym: w duecie też zacnie. Pozdro 600.
Lenka 8...Cześć Orestes, polubiłam Twoje filmiki, bardzo rzeczowo wszystko tłumaczysz, chociaż światopoglądowo pewnie jesteśmy dość daleko, to też popieram bycie wege, eko, zero waste itd :) Duży plus za poczucie humoru! Chciałam napisać jak ja rozumiem cytowaną nienaturalność in vitro. Dla mnie to sytuacja analogiczna do łykania antybiotyków i leków przeciwbólowych na wszystko zamiast zdiagnozować czemu jesteśmy chorzy. Nasze ciała są bardzo mądre i jak coś nie działa (w tym przypadku płodność), warto zmienić dietę, styl życia, zrobić sobie test na nietolerancję pokarmową albo pójść do psychologa. In vitro bywa dla niektórych ludzi taką drogą na skróty i pójściem na łatwiznę. Bo po co się zastanawiać czemu moje ciało nie działa tak jak powinno? Lepiej zignorować sygnał alarmowy gdy coś nie działa i na siłę starać się o dziecko - z takim podejściem się nie zgadzam, bo wg. mnie to jest dość instrumentalne traktowanie swojego ciała.
Andrzej...In Vitro niech sobie każdy robi byle za swoje pieniądze a nie z publicznej kasy :>
Marcin ...YouTube jest nienaturalny, jak możesz z niego korzystać?! Rozsyłajmy filmiki w butelkach!
CliffHa...Montażysta miał niezły ubaw xD
Pszczel...przecież dieta wegańska jest najzdrowsza jak to problemy z chcicą? i z poczęciem młodego orzeszka jakieś są? Próbówki potrzebne jakieś in vitro ale na pewno to tylko dla ludzi wszystkożernych oni są najbardziej schorowani taki weganin tryska przecież energią i libido ma zdrowie dzięki swojemu jak to normalnemu podejściu do odżywiania, piszę dobrze czy jednak coś jest z wami nie tak? przepraszam ale nie mogłem się opanować czasem jestem zirytowany narastającą sytuacją :)
avant-g...Przepraszam ale muszę zapytać. Czy byłaś może na czarnym proteście w Krakowie? Nie daje mi to spokoju.
Pytam Herzyk ofc
Wyjec l...Dogadajcie się z Marcinem Napiórkowskim na jakiś wspólny materiał, bo nadajecie na podobnych falach, macie wiedzę i poczucie humoru. ^^ Ogółem: super seria, oby jak najwięcej takich bo polski yt tego potrzebuje jak cholera. Dajesuba.
pstrows...Jako zdeklarowany ultra prawicowiec, wielbiciel PiS i psycho-fan Pana Kaczyńskiego i Pana Macierewicza, faszysta i nacjonalista, fetyszysta supremacji białej rasy (jak nazywa się obecnie osoby o umiarkowanych poglądach centrowych) nie spodziewałem się takiego odcinka ale czuje niedosyt. Brakuje jakiegoś wyjaśnienia argumentów związanych z GMO czy szczepień czyli łopatologicznego wyjaśnienia tej kwestii, podawanie samych przykładów to za mało, moim zdaniem odcinek jest po prostu za krótki.
Artur H...Jeżeli ktoś nie może mieć dziecka naturalnie a dzięki nauce która non stop się rozwija można mieć dziecko z in-vitro to czemu nie? Jedynie czego się obawiam to tego że nauka "pójdzie" zbyt daleko i rodzice będą mogli wybrać jaki kolor oczów będzie miało ich dziecko itp.
Nieobec...EJ! ale myślałem że powiecie coś więcej niż tylko "bez braku dowodu argumentacja jest o kant dupy potłuc"...
Bez tego tytuł jest czystym click bitem.
skolman...Karmie koty karmą Ami Cat i innymi wege/wegan karmami. A teraz hejtujcie mnie "weganie", że to nienaturalne. :D
MIcha? ...Czekam na aborcję xD
Zam ?ur...Kurde, mam problem. Bo dałbym plusa, ale ze względu na obecność Herzyk muszę dać w dół.
Kasia...Chyba aż do poprzedniego odcinka myślałam, że kampania "A dowodzik jest?" dotyczy sprzedaży alkoholu nieletnim :/ wstyd i hańba, wiem.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCScI9-djrBPkIZ5UyUzaQwQ