SM Klodzko 17032018 asmeYT DM


Zapraszamy do Klubu TV ASME: Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME!Klodzko 17032018 asmeYT

Najlepsze komentarze:

Miso Py... Dobry materiał polecam ?
DRIZZLE... 24:49 Janusz Palikot biłgorajski filozof :-) :-) :-)
uszy ro... Pierwszy raz jestem zachwycony nauczycielką historii. Szczerze. Zazdroszczę - szczerze - Jej uczniom. Ja nie miałem takiego szczęścia.
Szacunek dla przedstawicielki "grona ..." ;) ( tam rządzi bolszewia albo solidurność)
Tomasz ... świetne odpowiedzi na pytania....
Dr Seba... Te reklamy na waszych filmach to jakaś kpina !!!! Przestaje was oglądać.
Laburnu... Jezu, ale ta pani z początku kaleczy rzemiosło. Brak przygotowania, improwizacja tego gorszego rodzaju, nieudolna. Robienie ofiary ze swojego środowiska. Podsumowując obrazem matematyczno-fizyczne, wektor ten sam, tylko zwrot inny.
Robert ... Pan Stanisław mówi, że przedstawiciele polskiego rządu powinni poprosić rząd amerykański (za udział Polaków w inwazji na Irak) o konwersję polskiego długu na uzbrojenie i załatwienie kwestii żydowskich roszczeń - żądać "zapłaty z góry". Nasuwa się więc w tej sytuacji proste pytanie; co miałaby zrobić Polska gdyby rząd amerykański na takie żądanie odpowiedział: "zrywać się frajerzy"?
Jan Now... Polska zaczęła upadać od czasu wprowadzenia niewolnictwa chłopów przez Zygmunta Starego, powstały wtedy fortuny magnackie które rozgrywały sprawy Polski
Gomyias... Stasio oszukuje czas - coraz mlodszy.
Krzyszt... ma racje i popieram calym Sercem,,, szkoda ze nie spotkalem w Leeds....
Bogus?a... Kto tę panią wystawił? No błagam.
stramag... Pan Michalkiewicz dużo mówi tylko z tego mówienia nic nie wynika
stramag... Może konkretne działanie a nie tylko gadanie
Zagadamy te Polskę a nie robimy nic konkretnego
Takich gadulskich jest cała masa
w tym kraju
Alexand... Mój Minister spraw zagranicznych!
1914 19... 11:44 i tu...o dziwo zacny Pan Michalkiewicz pomija najwazniejsza istote deklaracji Balfour'a, ktora polega na tym, ze dynastja bankowa Rothschild'ow obiecala Wiel. Brytanii pobic Niemcow w 1 WS w 1917r (bo NIemcy akurat juz wygrywali wojne i proponowali Anglii i Francji pokoj ale oni te oferte odrzucili bojac sie ponownej gospodarczo-politycznej sily niemieckiej) poprzez ingerencje wojsk amerykanskich w Europie. Od 1917 roku amerykansie wojska najezdzaja wiec Europe za aprobata brytyjska, bija Niemcow (tylko tak dala sie wygrac 1 WS) i W ZAMIAN zydzi dostaja Palestyne brytyjska "do osiedlenia". Powstaje automatycznie zydowskie UNO, ktore od roku 1949 chroni nielegalna umowe i chroni genocyd Arabow w Palestynie. A dlaczego zacny Pan Michalkiewicz pomija ten b wazny fakt? Moze dlatego, ze jako absolwent amerykanistyki i dluznik agentury proamerykanskiej nie moze zbytnio krytycznie mowic o USA? Panie Michalkiewiczu, czy nalezy Pan do Atlantikbrücke? Zapomina Pan, ze USA prowadzi z swiatem calym non stop wojny o surowce i monopol dolara/szykla. Niesamowita propagada proamerykanska. Amerykanie spuszczaja co 12 minut bombe na jakis kraj na swiecie. Az przykro sluchac..
1914 19... Dlaczego w tle wisi obrazek z bylym washington'skim agentem Lolkiem? ..
niePOPR... Uwielbiam Stasia
Jerzy M... Dałem łapkę w dół, żeby nie przycięli zasięgu.
asmered... Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w


asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3050 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52186932 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 75800 użytkowników.