MMAnews Live 56: Nieudolna próba zablokowania kanału YT przez KSW


Wracamy do gry ze zdwojoną siłą i podczas powrotu z TFL 13, opowiemy jak KSW kontynuuje politykę podporządkowywania i cenzury mediów. Enjoy!

Najlepsze komentarze:

CG Cors... boże jak ty płaczesz xD daj se na luz
Jan Mat... wlodarze co to jest wogole?
Agencja... Chyba przestanę lubić KSW.........
lukaszw... Nie poddawaj się, twoje programy to jedno z lepszych źródeł informacji o MMA.
PitBe... Jakim Ty jesteś płaczkiem to nie mogę...
Micha? ... Nieudolne to byly gale przed KSW a trzeba przyznac ze im wychodzi ,prawda?Moze Pan czegos nie rozumie? Pan na KSW sie slizga, jesli sie myle to prosze nie mowic KSW w kazdym zdaniu.Trzeba dorosnac Panie Wojtku.Mauvais perdant
Andrzej... Największym problemem ksw nie jesteś Ty, a to, aby ich mega mizerny poziom sportowy nie został zdemaskowany. No bo jak wytłumaczyć kibicom, że mega gwiazda Borys Mańkowski, przegrywa i to w takim stylu z młodym chłopakiem, który o walce się dowiedział kilka dni wcześniej?:) albo to co ostatnio pokazał Materla? Hehe, komedia albo raczej tragedia dla tych, co kupili bilety. Tak więc Brodaty i Tleniony wolą urządzać walki pomiędzy "swoimi" mistrzami, tak jak ta Khalidova, bo niezależnie od wyniku jest "bezpiecznie". A kibice, których interesuje sport, powinni przestać kupować bilety czy ppv. Mam nadzieję, że ufc u nas na stałe zagości a ksw zajmie się tym co potrafi najlepiej, czyli freakami. Pozdrawiam
Taran J... Kiedy kolejny program live w studio?
Sebasti... Ha ha polsat i xsw, dwie wielki korpo nie potrafią zniszczyć małego Wojtka. Jaki to musi być policzek dla włodarzy. Jak przysłowiowa drzazga w fixcie. Pozdrawiam
Nie Wie... WALIĆ KSW !
Konrad... Durniat Klakier
kael... Byłeś zablokowany ale na kanale pojawiały się kolejne materiały.
O so chozi? Wytłumaczcie proszę.
Janusz ... Bo tu trzeba nazywać po imieniu!!! Jurkowski był cienkim zawodnikiem,nic nie osiągnął,teraz bawi się w komentatora i jest jeszcze gorszy!! ALE KARMA WRÓCI DO JEBANEGO CWELA!!!!!
ryba996... Chuj w dupe ksw
Tomasz ... Ziomal, powinieneś wejść też w boks, wówczas spectrum byłoby szersze. Tym bardziej że target słuchaczy w miarę podobny.
Tomasz ... walka Dawida z Goliatem, ktoś pamięta kto wygrał?
Grafolo... KSW nie cenzuruje mediów Wojtuś tylko Ciebie bo sobie na to zasłużyłeś, a płaczesz i skamlesz publicznie już kolejny raz. Zrozum, że nie ma dla Ciebie miejsca w KSW i zajmij się czymś innym, bo robisz się żałosny ;)
Trazyma... Mrozu nie zniechęcaj do siebie ludzi Ci życzliwych, takich np jak ja.
Wydaje mnie się nieuczciwe, że przedstawiasz siebie jako ofiarę a nie wspomnisz słowem, że tytuł miałeś ewidentnie taki który prowokował do bana.
Byłem, widziałem.
Biorąc pod uwagę twoją sytuację, moment jego odpalenia nazwa streama jawiła się jako tania prowokacja połączona z clickbaitem ordynarnym, Dla mnie to było niesmaczne.
Daruda1... KSW - kompromitacja sztuk walki i wszystko w temacie ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kY0jT40JaYE


mmanewspl ciekawostki

mmanewspl ciekawostki

Historia kanału mmanewspl zaczyna się w dniu 2010-07-08 01:41:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4747 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 80271489 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 77000 użytkowników.