Uwaga! Naukowy Bełkot ciekawostki

Uwaga! Naukowy Bełkot ciekawostki

Historia kanału Uwaga! Naukowy Bełkot zaczyna się w dniu 2014-11-24 16:35:02.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 247 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 50375116 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 411512 użytkowników.

8 dziwnych zaburzeń psychicznychPatronite ► Ludzki mózg to fascynująca "maszyna". Prawdziwe jest stwierdzenie, że im więcej o nim wiemy, tym liczniejsze są pytania. I jakby tego było mało kiedy coś w nim działa nie tak historie stają się w pewien sposób jeszcze ciekawsze... Subskrypcja ► Facebook ► Twitter ► Instagram ► Wyłącznie Naukowy Bełkot ► Grupa na facebooku ► Grafiki: Evan Bench: Afghan_refugees,_living_on_the_Canal_Saint_Martin,_underneath_a_bridge.jpg Tomer T: Zombie_Walk_ _Into_The_Lens.jpg === Źródła: S. Kean Dziwne przypadki ludzkiego mózgu F. Maeda i in. "Understanding taijin kyofusho through its treatment, Morita therapy" S. Tarumi i in. Taijin Kyofusho in University Students: Patterns of Fear and Predispositions to the Offensive Variant K.M. Kurowski i in. "The foreign accent syndrome: a reconsideration" T. Nicholson i in. "Stendhal syndrome: A case of cultural overload N. Fastovsky i in. "The Jerusalem Syndrome" G. Berrios i in. "Cotards delusion or syndrome?". A.B. Joseph "Brain Atrophy and Interhemispheric fissure Enlargement in Cotards syndrome"dziwnych zaburzeń psychicznych

Najlepsze komentarze:

Adrian ... like za kotki z piwnicy. Jednakże jeśli chodzi o "dotykanie wzrokiem" to coś w tym jest. Naukowcy stwierdzili, iż samo patrzenie na atom powoduje rozbijanie jego struktury na kwanty(oznaczające możliwości, przynajmniej taka jest teoria). Generalnie teoria powiązania do teori światów pokrewnych, ale mniej rozbudowana a bardziej udokumentowana.
Umbreon... Prawdziwą chorobą psychiczną to nie jest to że ktoś ma swoje tam widzimisie czy coś tak jak na przykład:
Kolekcjonerstwo jeden lubi zbierać
Kamienie, znaczki itp a 2 lubi zbierać czaszki czy inne kości lub prawdziwe organy...
Prawdziwą chorobą jest to jak sie zachowuje i czy jest groźny dla innych XD
?ukasz ... czy "dziwne zaburzenie" to nie pleonazm?
Gabriel... "Kocięta odwracające uwagę" xD
997miko... :) ciekawsza maszyna gdy nawala :P
Greta W... Witam:) uwielbiam Pana filmy! Mam pytanie. Prośbe.. Mianowicie czy mógł by Pan nagrać wideo na temat tego co dzieje sie z ludzkim ciele podczas stanu głodu? Kojarze eksperyment Minnesota, ale chodzi mi bardziej o wyniszczenie organizmu osob cierpiacych na zaburzenia odżywiania.. Sama przez to przechodziłam, a może Pana wyklad pomógł by ostrzec dIewczyny przed tym ogromnym błędem.... Pozdrawiam!
Kriss A... Tej, a co, jeżeli ludność wspólnoty z Fallout 4 to po prostu masowe zachorowania na zespół Caprgrasa wywołany przez promieniowanie?
metal87... Sztandarowym przykładem osoby cierpiącej na Taijin Kyofusho jest Shinji z Neon Genesis Evangelion.
Pysia... Fascynujące!
Creepey... Ciekawostka: to normalne zachowanie by nie chcieć podejmować decyzji przy zbyd dużej ilości opcji.
Adolf H... A gdzie jest anoreksja? To jest zaburzenie psychiczne, jest sławne, ale tak czy siak nie typowe... osobie takiej,wydaje się że jest strasznie otyła, choć ma ogromną nie do wagę. Osoby cierpiące na anoreksje to głównie kobiety. Mogą one pod czasz choroby stracić możliwości mienia dzieci. Osoby te są raczej młode. ( ok.14,15 lat )
Adrian ... Najlepszy na YT film o chorobach psychicznych :)
Milan M... Gratuluje kociąt odwracających uwage.Informacja dotarła ale nie wzbudziła obrzydzenia.Poprostu nie wyobraziłem sobie tego a jestem na to naprawde podatny.
themagd... Często zaburzenia łaknienia są w ciąży, sama miałam ochotę zjeść mydło i wiele kobiet to ma.
MrTerci... 13:40 Obsesyjno-kompulsyjnymi*
TomusXA... Gdzie płaska ziemia?
Jebziku... Wszyscy są normalni tylko niektórzy są ignoranckimi idiotami którzy chcą z kogoś zrobić chorego by się wywyższyć.
S?awomi... Nie dziwi mnie brak zespołu Cotarda w ICD-10, gdyż moim zdaniem wygląda to raczej na symptomokompleks.
Depersonalizacja (poczucie nieistnienia) występuje w syndromie derealizacji/depersonalizacji, w zaburzeniach lękowych (tu to raczej jako obrona mózgu przed adrenaliną) i w borderline (zaburzenie poczucia tożsamości). Urojenia nihilistyczne są często objawem depresji, a więc mogą świadczyć o depresji i depresji w przebiegu dwubiegunówki. Wreszcie zespół może być częścią mieszanych zaburzeń lękowo-depresyjnych. A poza tym są uszkodzenia mózgu, o których mówiłeś.
Wlączenie tego symptomokompleksu do ICD-10 mogłoby zrobić zamieszanie i utrudnić rozpoznawanie przyczyn
Blizz G... 7.
Faktycznie trzeba mieć uraz mózgu, aby gadać po francusku. xD
Art Mar... Uwaga! Zaburzeń psychicznych nie ma. Sa to silne zniewolenia lub opętania. Można lekami lub chemia czy falami różnego rodzaju doprowadzić do zmian i zaburzeń pracy mózu i innych organów. Sa to zmiany sztucznie wywolywane!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC_7PqixGIdE-jjoHKMPYpGA