Bitwa o Isengard Twierdza

Rozpoczęła się bitwa o Isengard w Twierdzy! Zobacz jak wyglądał Ostatni Marsz Entów wg twórców moda LOTR do Twierdzy. W filmie zobaczycie bitwę pod Fangornem na najwyższym poziomie trudności. ▶ Chcesz doświadczyć bitwy o Isengard? Pobierz moda do Twierdzy: ▶ Minas Tirith w Twierdzy: ▶ Osgiliath w Twierdzy: ▶ Helmowy Jar w Twierdzy: Oglądaj uważnie i nie zapomnij ocenić oraz skomentować mojego filmu. ▶ Jeszcze mnie nie subskrybujesz? Może warto to zmienić :) ▶ Kanał od sztrimów: ▶ Playlista Twierdza Krzyżowiec [wyzwanie]: ▶ Playlista Twierdza Krzyżowiec [wyzwania od widzów]: ▶ Playlista Twierdza Krzyżowiec Extreme: ▶ Playlista Pojedynki Multiplayer: Na kanale Lutel znajdziesz gry strategiczne, zarówno stare, jak i nowe. Czasami pojawiają się gry indie, które przykuły moją uwagę. Znajdziesz mnie na: ▶ Grupa FB: ▶ TeamSpeak: etniczna grota.plBitwa Isengard Twierdza


Najlepsze komentarze:

Rafa? U... widziałem że miało 0wyświetleń jak wbiłem 4tys COOOOOOOOOOOO
S?awomi... Ja standardowo poproszę o Erebor, z tego co sprawdziłem, to nawet taki noobek jak ja jest w stanie tą mapę obronić, punktów na tejże(to znaczy na Ereborze) mapce miałem 18 900 przez stratę 61% oddziałów.
S?awomi... co do trebusza, to chyba wykorzystałeś do rzucania krowami dopiero drugi wybudowany trebusz, a każdy zbudowany trebusz daje "z automatu" dwie krowy do "puli" krów wszystkich trebuszy.
S?awomi... Nie znasz Lutelu mocy jazdy jeżdżącej po murach(przynajmniej w Twierdzy Krzyżowiec) pozwoliła mi ona odnieść wiele świetnych zwycięstw i jedną dotkliwą porażkę, gdy i przeciwnik opanował tą sztukę. Przeciwnik był w ciężkim szoku, gdy oddziały konne wjechały na mury po wierzy oblężniczej, więc jest to możliwe(i dosyć śmiercionośne).
Sulin 6... Jak ja kocham tą grę ?
Oczywiście ciebie też lutel za to że ja nagrywasz
HoSek... Świetna miniaturka xddd ta twarz XD
Daniel ... ptaki wszędzie
Karol K... 3:15 ale ci rycerze są imba, zabili tylu pałkarzy, a nikt nie zginął
miche? ... Przypominam o tsie
PolskiH... Władca Pierścieni i Lutel Biały w twierdzy
Raxus F... 3:18 wiem ,że to nic nie znaczy ale ja też polecam żywego Lutela .
Raxus F... : 3
Maks R... Fajnie
Schock... Niby oblężenie a Lutel musi się bronić przed pałkarzami, ale filmik dobry. Łapencja w górę poleciała ?
MrGimli... trebusze to tak jakby enty :D padłem, nie mów tak przy entach
Wieszcz... Lutelu, przewidujesz może w przyszłości jakieś odcinki ze StarCrafta 2? Niedźwiedź ma tę gierkę tam, gdzie słońce nie dochodzi, Indy się sprzedał twórcom Fortnite'a :( Możesz być ostatnią nadzieją dla fanów kosmitów.
Tyle sm... No, nareszcie BoSia wrzucił
Seba Se... Lutelu Kiedy odcinek z boś-a?
Wiktor ... ziomek zacznij grać w starcraft 2
Anonimo... Takiego Sarumana jak na miniaturce widziałbym w filmie.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCVlTXYAxU-Ao16-QCKMR42Q