Langusta na palmie ciekawostki

Langusta na palmie ciekawostki

Historia kanału Langusta na palmie zaczyna się w dniu 2012-12-03 09:01:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2656 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 220475517 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 498705 użytkowników.

Maryja oczami faceta 03 Czy powiesz mu tak?Zapraszamy na cykl 10 spotkań z Maryją, do którego zaprasza wyjątkowy gość. Marcin Zieliński — lider wspólnoty Głos Pana w Skierniewicach. Ewangelizator. Autor książki „Rozpal wiarę a będą działy się cuda”. Absolwent AWF Warszawa. _______________________________________ Tu nas można wesprzeć → Zdjęcia i montaż: _______________________________________ Więcej nagrań Marcina Zielińskiego znajdziesz na: YOUTUBE → Więcej nagrań o. Adama Szustaka znajdziesz na: Można nas również znaleźć na: Facebooku → Twitterze → Instagramie → Zapraszamy. _______________________________________Maryja oczami faceta powiesz

Najlepsze komentarze:

Michal ... Dziekuję za świadectwo.
prorok ... Jezus kiedy byl na ziemi byl Synem czlowieczym .Apostolowie Go znali wedlug ciala .Potem kiedy Jezus zmartwychwstal i Bog wypelnil ich Duchem Swietym oni juz nie znali Jezusa jako Syna Czlowieczego ,oni tak jak my dzis znamy Jezusa jako Syna Bozego .Juz jako Bog nie moze miec matki .Apostol Pawel napisal ,ze jesli znalismy kogos wedlug ciala ,to juz go nie znamy ,a jesli znalismy Chrystusa wedlug ciala juz Go nie znamy .W 2 roz .14 wierszu pisze ,ze czlowiek zmyslowy nie przyjmuje tych rzeczy ,ktore sa z Ducha Bozego ,bo sa dla niego glupstwem ,i nie moze poznac ,gdyz nalezy je duchowo rozsadzac .Jezus dzis jest .PRAWDA ,DROGA ,ZYCIEM ,ZBAWICIELEM ,ZMARTWYCHWSTANIEM ,POSREDNIKIEM ,OREDOWNIKIEM ,ODKUPICIELEM .NAUCZYCIELEM ,KROLEM ,SKALA ,BARANKIEM,CHLEBEM ZYWOTA ,SWIATLOSCIA ,LEKARZEM . Maryja byla nasza siostra ,ktora dostapila laski wraz z apostolami w Dniu Zielonych Swiat to nic juz o niej nie wiemy .
abk abk... TAK !!! PANIE JEZU ??? !!! RÓB ZE MNĄ CO CHCESZ ❕ DZIAŁAJ WE MNIE ❕❕❕
U?ytkow... Apostolowie Jezusa nie mieszkali w apartamentach Swiety Franciszek Swiety Patryk zostawili wszystko nikt nic im nie dawal
Lukasz... Ojciec Adam to chyba Jezuita ? :/
Mariusz... O Matko! Słucham Langusty od początku istnienia i nic jeszcze tak do mnie nie dotarło jak właśnie ten film. Tego było mi potrzeba! Dziękuję Ci Boże za Ojca Adama i Marcina!
ma gi... jesteś gościu zajebisty!
Asia... Panie Marcinie proszę o modlitwe wsparcia bym otworzyła się na Ducha Św i zawsze patrzyła na bliźnich z miłością.
Emilia ... Jezu mówię tak tak tak. proszę o modlitwę o uzdrowienie i o mocniejszą wiarę
Magda P... Bóg zapłać
Splot A... Dopiero dziś udało mi się posłuchać. Twoje słowa są odpowiedzią na moje wątpliwości, czy aby na pewno Bóg, chce, abym to robiła. Kiedy raz powiem Panu tak, nadal muszę to robić. Przyjmując Jego dary, chcąc realizować Jego dzieło, nie swoje, trzeba tak jak mówiłeś wcześniej i dziś nie bać się ośmieszyć dla Boga. To trudne, ale jak to zrobimy to Bóg potrafi nas wspaniale zaskoczyć. Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej.
Robert ... Módlcie sie za mnie. Bo jestem między piekłem a niebem . Amen
Rema B... Panie nie wiem dlaczego jest tak w moim życiu ale wiem że chce tego co Ty dla mnie chcesz .Wypełnij moje życie sobą i życie tych których kocham.
mateusz... MISTRZ :)! Z Ciebie
Andrzej... Jaki ciemnogród słucha fałszywego apostoła
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCme4ZOv65uzGADXuvtHkSvA