OMatkoiCórko!!! ciekawostki

OMatkoiCórko!!! ciekawostki

Historia kanału OMatkoiCórko!!! zaczyna się w dniu 2015-01-06 16:04:21.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 704 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 167451852 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 677580 użytkowników.

kobiecość 1



Temat filmu: kobiecość 1kobiecość

Najlepsze komentarze:

julixx ... Po co paulina w tym filmiku jak nic powiedzieć nie mogła
Mendzia... Zauważyłam, że odkąd paulina założyła kanał nie ma już tutaj filmików majkiażowych czy kosmetycznych, coraz więcej tutaj "pogadanek", które są ok ale nie aż tak często wg mnie, przemyślcie to ????
Magda B... Moim zdaniem kobietą trzeba sie czuć a nie wyglądać?
Dispera... Pani Kasiu, pani lubi luźne ubrania tak jak ja, a Paulina bardziej obciślejsze tak jak moja mama xD
Julia D... Kiedy będzie chalenge?
kasixxx... z wiekiem coraz bardziej się to rozumie (Paulina za kilka lat na pewno potwierdzi Pani zdanie) :) kobiecość to charakter, a nie wyzywający strój. Kobiece jesteśmy jak czujemy się pewne siebie. Nie trzeba obcisłych i wyzywających strojów, by czuć się pewną siebie! Fizyczność to nie wszystko młode damy :)! Pani Kasiu- Pani jest super kobieca - bije od Pani ciepło domowego ogniska i przy okazji młodość i radość i szczęście - czad!
Rolling... Pięknie pani wygląda w krótkich włosach!!
Marta W... zróbcie haul zakupowy ale niech Paulinie kupi ubrania Kevin a Pani Kasi Pan Tomek?
NOEMILO... Czy nagrałybyście taki challenge że Paulina kupuje pani Kasi ubrania a pani Kasia kupuje Paulinie ubrania
Game Lo... Moja mama też ma krótkie włosy i zawsze powtarza,że ona nie widzi się w długich włosach

P.S pozdrawiam cieplutko❤️❤️??
Zololek... Zróbcie fim jak kupujecie sobie na wzajem ubranie znacie siebie to będzie łatwiej prosze dużo o tym komentarzu kto też za tym ??♥
Zololek... Nie przejmuj się takimi ludźmi sami mają problemy chcą się wyrzyć na kimś
Zielonk... Rozumiem Panią doskonale. Ja będąc kobietą, czuje się kobietą w spodniach i w spiętych włosach. Innymi słowy - czuje się pewnie siebie. Nie lubię ubierać obcisłych ubrań, czuję się źle, niedobrze-po prostu nie jest to mój styl, który wyraża mnie, mój charakter i moje upodobania. Szkoda tylko, że niektóre kobiety nie rozumieją tego, że kobietą można też się czuć w spodniach, a nawet i w bluzach. Pozdrawiam!
Little ... Sliczne usta pani Kasiu! ?
Katarzy... Na szczęście o naszej kobiecości nie świadczą opinie innych (często nieznających nas ludzi) tylko to jak same czujemy się ze sobą, czy same czujemy się kobietami. Czy kobieta np. w mundurze nie jest kobieca? Moim zdaniem jest... i to bardzo :) Pozdrawiam :)
Wercia ... To że ma pani krótkie włosy to pani decyzja. Dlugie czy krotkie zawsze piękne ❤. Więc niech sie pani nie przejmuje komentarzami że pani nie jest kobieca. Paulina jak i pani są kobiece i to jest ważne.
Przypad... Nie rozumiem takich komentarzy że ktoś pani narzuca jak pani się powinna ubierać, jakie pani powinna mieć włosy mojim zdaniem pani jest bardzo kobieca zwłaszcza jak pani ma krutkie włosy to chyba nie nasza sprawa jak pani kasia chce się ubierać i układać włosy prawda ? Każdy z nas jest inny i każdy wyraża siebie inaczej jeśli byśmy wszyscy wyglądali tak samo świat był by nudny więc musimy starać się akceptować innych bo dla mnie to że każdy inaczej wygląda inaczej się wyraża jest magiczne i wspaniałe każdy ma prawo wyglądać jak się chce pozdrawiam super filmik ??
Klaudia... Paulina nagrasz tez filmik co jest na twoim telefonie i jaki telefon masz!??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCdLJYdsJDHQUdneGpnOp5tw