Ghost of a Tale PL 10 Zakończenie Gameplay PL

● Ghost of a Tale (PL) i inne gry kupisz tanio na (3% zwrotu z kodem KAFTANN) ● Zostań Patronem: ● Facebook: ● Instagram: ● Twitter: ● Twitch: ● FAQ, PC: ● Grupa Steam: ► Seria Zagrajmy w Ghost of a Tale: ► Ghost of a Tale Recenzja: Tę serię znajdziesz wyszukując: Ghost of a Tale Ghost of a Tale PL Ghost of a Tale Gameplay PL Zagrajmy w Ghost of a Tale Ghost of a Tale Lets Play PL Ghost of a Tale KaftannGhost Zakończenie Gameplay


Najlepsze komentarze:

Kaftann... JUTRO NA KANALE LĄDUJE VLOG! Mam nadzieję, że jesteście podekscytowani! :-)
Sami _d... Świetna i piękna gra. Niestety większości fabuły, która jest po angielsku nie bardzo rozumiem i nie wiem co się stało z Merrą :/ ale koniec tej gry wydaje się... taki smutny trochę. Dziękuję, dzięki Tobie mogłam ją zobaczyć i spędzić miło czas oglądając jak grasz :)
Krzysza... Warto było czekać na pełną serię gry u Ciebie na kanale. Przyjemnie się oglądało :)


Ale ta animacja końcowa to trochę dramat xD
llwyd B... Ta gra musi mieć część drugą. Po prostu musi.
magrat6... Nie miałam ostatnio za wiele czasu, więc trzy ostatnie odcinki obejrzałam dziś za jednym zamachem i zachwyciłam się tym tytułem po raz kolejny. Ciepły i magiczny, z barwnymi bohaterami i prześliczną grafiką. Szkoda tylko, że brakuje voice actingu, jego brak szczególnie odczuwalny był podczas piosenek Tilo. Ale zważywszy na to, że za całość odpowiada jedna osoba, jestem w stanie przymknąć na to oko i mocno trzymać kciuki za ciepły odbiór Ducha oraz masowe kupno gry, by z większym budżetem powstał sequel.
I trochę nie na temat - planujesz nagrać zakończenie Remothered: Tormented Fathers? Słyszałam, że dorobiło się końcówki i widziałam nawet parę filmików na YT, ale wolę obejrzeć u Ciebie;). I jeśli już na ten temat pisałeś, to przepraszam, musiało mi umknąć.
Xsoner.... Szkoda że już koniec
Zero0... No i w końcu mam czas aby skończyć tą genialną serię :D
Wojti42... Właśnie skończyłem nadrabiać wszystkie części i w końcu dotarłem do ostatniego odcinka. Jest to koniec naprawdę pięknej przygody <3 dowód na to ile potencjału mają w sobie gry niezależne. I wśród panującego obecnie przekonania, że gry to zło i przemoc jest to produkcja dająca solidny stryczek w nos wszystkim, którzy tak uważają. Tylko czekać na 2 część w twoim wykonaniu :D
Klaudia... Bardzo piękna gra :)
Orfax 2... Napisy końcowee??! ._.
Bia?y W... Szkoda że już koniec
Bia?y W... Fajny odcinek
Janusz... Kaftann, dziękuję za tę świetną serię. Urocza, wciągająca gra w twoim wykonaniu
była po prostu bardzo przyjemna do oglądania.
Uwielbiam jak dubbingujesz konkretnych bohaterów, którzy przecież w tej produkcji są świetnie napisali.
Tak samo jak ty, mam nadzieję, że autorzy znajdą wystarczająco środków na jakąś kontynuację,
bo jednak każdy chciałby dowiedzieć się, jak dalej poradzą sobie Tilo, Merra i reszta w walce z Zielonym Ogniem.

Muszę przyznać, że do samego końca gra trzymała mnie w napięciu, mam nadzieję, że ciebie też.
Akcja, którą udało się opowiedzieć, wszyscy bohaterowie, których spotkał nasz mysi złodziej.
Warto też pamiętać o backstory, które miało duży wpływ na character development i pozwoliło pokazać świat, pomimo że zamieszkały głównie przez gryoznie, to jednak tak barwny i zróżnicowany.
Nie wiem jak ciebie, ale mnie bardzo urzekła i zaskoczyła historia Silas'a, to chyba z resztą
najciekawsza postać moim zdaniem.

Ok, trochę się rozpisałem, ale po prostu chciałem powiedzieć, że gra jest naprawdę super i w twoim wykonaniu nabrała jeszcze tylko więcej koloru. Cudnie było odkryć tę historię wraz z tobą!! :>

P.S Idzie ci świetnie, nie przestawaj!
Krystia... Czekam na następną część tej cudnej gry <3
Rafa? K... Nie no gra jest przekozacka. Brakuje czasem takiego typu gier na rynku albo pewnie ja ich nie widzę. Ogólnie świetna gra oraz piękna historia(jeśli chodzi o koniec to mamy otwarte zakończenie(jeśli dobrze rozumuje) czy może kiedyś powstanie druga część). Dzięki za nagranie tej serii oraz spędzony czas ;)
reonolt... Muszę zapamiętać, żeby nie czytać komentarzy w trakcie oglądania.
Harley ... Bywaj Tilo ?
Anna Sz... Trochę smutne. Miałam nadzieję że Tilo w końcu się spotka z Merrą :(
Więc jestem trochę zaskoczona końcówką.

Ale mimo wszystko, ta gierka jest cudowna!
Urzekła mnie urocza grafika i ten niesamowity klimat, i naprawdę dobra zrobiona fabuła. Bohaterowie zostali świetnie wykreowani, każdy był inny, miał swój styl, charakter.
Autor gry też świetnie ze splatał historie i relacje innych bohaterów.

Mam ogromną nadzieję, że tak jak wspomniałeś na końcu odcinka, że gierka zarobi na tyle, aby powstała następna część :)
Trzymam za to kciuki, bo zakochałam się w tej uroczej gierce od kiedy nagrałeś wersje Alpha.
Dzemilo... Piękna gra, świetna seria Kaftann
Dzięki za wysiłek w nią włożony .
Radek K... Eh ostatnio mam jakieś niedosyty po zakończeniu gier zawsze widzę coś co można by jeszcze poprawić zmienić dodać ale trzeba ocenić to co mamy a nie rozmyślać co mogłoby być a więc giereczka fajna jest to jakaś odskocznia od strzelania jakiejś magi jest prosta a prostotę wręcz kocham a więc gra fajna, za krótka, genialne wykonanie motyw z różami genialny lecz za mało rozwinięty no i te zakończenie takie jakieś śmakie bym powiedział takie sredniawe liczyłem że ja znajdzie i da bukiet róż więc ocena 7/10 po przejściu jej polecałbym znajomym kupno ? czekam na kolejną serię ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCm8Yrm3BQLZ39pvC5BIaJtw