Hejłobuzy ciekawostki

Hejłobuzy ciekawostki

Historia kanału Hejłobuzy zaczyna się w dniu 2014-05-18 02:01:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 514 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 88500434 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 514000 użytkowników.

Zagrajmy w Assassins Creed Origins: The Curse of the Pharaohs...


Oto trzynasty odcinek mojej serii Zagrajmy w Assassins Creed Origins: The Curse of the Pharaohs DLC (lub jak kto woli: Zagrajmy w Assassins Creed Origins: Klątwa Faraonów DLC PL). Tym razem między innymi przechodzimy misję fabularną "Świt Atona". Produkcja została stworzona przez studio Ubisoft Montreal, a ja gram na PlayStation 4 Pro. Assassins Creed Origins (wcześniejszy tytuł roboczy to Assassins Creed Empire) to kolejna odsłona bardzo popularnej serii gier akcji od Ubisoftu, opowiadającej o odwiecznej wojnie pomiędzy asasynami a templariuszami. Tym razem przenosimy się do starożytnego Egiptu, a głównym bohaterem jest wojownik Bayek. W serii "Zagrajmy w Assassins Creed Origins: The Curse of the Pharaohs DLC" pokażę Wam przejście całego dodatku DLC na 100%. Oznacza to ukończenie wszystkich zadań i wyczyszczenie każdej lokacji oznaczonej znakiem zapytania. Premiera gry Assassins Creed Origins na świecie miała miejsce 27 października 2017 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W naszym kraju tytuł został wydany w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Dodatek DLC The Curse of the Pharaohs zadebiutował 13 marca 2018 roku. Muzyka z intra: Audiomachine All Or Nothing Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze:

Najlepsze komentarze:

1701Ear... Ciekawostka; kapłanka Amona potrzasla Sistrum - instrumentem muzycznym, zwyczajowo związanym z kultem bogini Hathor. ?
Bia?y W... Fajny odcinek
Maksimu... Sarge uwielbiam cię za te serje.Jestem fanem assasyna
Forghet... pozdro świetna robota jak zawsze
Jola Jo... Dzięki za ciekawy odcinek misja ciekawe zadania i te przepiękne tereny wokoło :) Czekam niecierpliwie na następne odcinki pozdrawiam serdecznie :)
LenTaoD... Mega odcinek
Marcelo... Super ,że dziś znów 2 odcinki z Assasina.
John se... Sarge nagrasz far cry 5 ?
Tomasz ... Hej! Jak zawsze pełna profeska . Pozdro!
garod z... Wykupił byś kiedyś pakiet pierwszej cywilizacji (pasował by ze zbroją Isu)?
Biteuu... Ja tu nadrabiam podstawkę a ty mnie kusisz dlckiem i gdzie tu człowiek ma znaleźć czas na to wszystko? Oczywiście pozdrawiam i życzę miłego dnia Tobie oraz całej sekcji komentarzy :)
MrFugib... 8:05 Tamte rzeczy za ścianą wcale nie są na zewnątrz. Ale jeszcze tam trafisz wraz z postępem fabuły.
lubi n... Kurde jesteś super Ps. super nagrywasz
Legu?... Czy po odblokowaniu 55 poziomu będzie "opening" Skrzynek Heka?
ana sch... O kolejny odcinek, fajnie. :D pozdrawiam.
Xd Pomp... W końcu fabuła :) Sarge, możesz napisać, czy jutro będzie drugi odcinek z Horizona?
Revolve... W dodatku jest ok. 38 zadań. Dzisiaj go ukończyłem i też mocno się wkurzyłem. Zamiast 100% mam 92%, bo kiedy wykonywałem ostatnie z zadań w jednych z Zaświatów, które podzieliło się na kilka mniejszych, to kończąc pewne pomniejsze wywaliło mnie do ekranu głównego PS4, a kiedy wróciłem do gry, to zadanie było aktywne, ale nie miało celu... Robi człowiek wszystko z podstawki i pierwszego dodatku, a w drugim wyskakuje takie coś. I teraz te dwa nieukończone zadania będą mnie smucić, jeśli wyjdą kolejne DLC. :(
Chill N... Sarge, wiesz już może kiedy będzie materiał z 20 Top najbardziej oczekiwanych? Wiem że w tym miesiącu masz w planach, ale czy już wiesz kiedy tak konkretnie ? ;)
Mar3k... Świetnie nagrywasz ?
ahoj l... Elo jesteś najlepszym Youtuberem sarge
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CK68jVRZAzM