Musisz to wiedzieć297Dyrektywy UE bijące w rząd nie są wdrażane...


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ ;) www.youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQ

Najlepsze komentarze:

Piotr M... Niejaki Blaszczek zwany ministrem domaga sie wiecej obcego wojska w Polsce za co powinien stanac przed Trybunalem Stanu ! By nie czul sie osamotniony dolaczy do niego Maciarewicz Antonio za sianie w Polakach Psyhozy antrosyjskiej i straszenie wojna !
andre s... Proponuje zniesc podatki wygonic zydow i amerykanow wyjsc z UE zwiazac sie z Rosja P Macka oglosic prezydentem i bedzie super
andre s... Zniescie podatki na paliwo i inne to drogi panstwowe darmowe beda jak w Afryce Wtedy sami bedziecie naprawiac i przestaniecie narzekac Wiec do dziela !!!!
Ryszard... Polityków mamy jak widać. Zobaczymy co się dalej będzie działo? Oj chyba nieszczególnie
Roman S... Polska to klin chamerykański ale dobrze na tym nie wyjdziemy na wschodzie też są Chiny
Ryszard... Rzad PIS robi wszystko aby zgromadzic fundusze na wyplate nieslusznych roszczen Izraelowi tzn. amerykanskim Zydom.
Element... jak wzrosła cena mięsa o 20 gr za komuny to strajki były
alina d... RZĄD WARSZAWSKI CZYLI GŁUPKI W KRÓTKICH SPODENKACH SĄ OBOZEM ZDRADY NARODOWEJ..
GŁUPIE NIEDOJRZAŁE DECYZJE GOSPODARCZE MNOŻĄ SIĘ JAK KOTY W MARCU.
Borys M... Nie 1000 lat, bo od ponad 10000 lat żyjemy na ziemiach obecnej Europy Środkowej i Germanii, która była krainą słowiańską. Polska jako konglomerat szczepów słowiańskich posługujących się staropolskim językiem ma parotysięcznoletnią historię.
Kwa Kwa... Tak wygląda właśnie „judemokracja” – odgórne polecenia syjonistów żydomasonów wykonują "nasze", lokalne pachołki - zydorządowa mafia i służby.
motoesb... Te pieniądze trafią na nagrody dla politykierów.
Wierni ... Panie DudzińskiDo upadku PRL doprowadzili nie patrioci a użyteczni idioci. Sam zresztą do nich wtedy należałem i zaciekle walczyłem z komuną. A teraz sobie w brodę pluję. To przez takich właśnie “patriotów” walczących z PRL-em Polska wpadła w 1989 roku pod żydowską okupację.PiSrael jest wiernie służącą interesom żydowskim i żydo-banksterskim, antypolską parią. To PiSrael słał polskie wojska do żydowskich wojen i okupacji, parł do ratyfikacji żydo-banksterskiego TTIP i ratyfikował żydo-banksterską CETA. To on dorzuca nowe przymusowe ludobójcze szczepienia i otwiera drzwi dla GMO. A teraz jeszcze Moraw-icek ściąga do Judeopolonii jeden z najbardziej bandyckich usraelskich banków żydo-bankstera Morgana.Obecna “zadyma” z Izraelem jest ustawką. Idzie o restytucję “pożydowskiego mienia”. I zobaczy Pan, że PiSrael ustąpi!Byłbym szczęśliwy, gdyby Polskę udało się wyrwać z bilderbergowskiej żydobanksterskiej jewrounii i bandyckiego NATO. Ale PiSrael służący interesom żydowskim nigdy Judepolonii z jewrounii nie wyprowadzi.A profesor K-K jest jajogłowym inteligencikiem z obrzezaną żydo-katolicyzmem i miłością do bandyckiego USrAela i PiSraela mózgownicą.Sam zaś IPN – Instytut Poniżania Narodu należy zlikwidować. To w “ślectwach” IPN okazało się, że za żydo-ubecką prowokację w Kielcach i żydo-hitlerowske Jedwabne odpowiedzialni są…Polacy.  IPN to instytut pisania historii powojennej pod dyktando żydowskiego okupanta.Jeszcze wiele musi Pan się nauczyć i zrozumieć, by zabierać głos.
Michal ... Nord Stream II to tani gaz dla całej Europy. Jak sie POgoni POPiS my tez skorzystamy.
Michal ... Juz jest kuxwa drożej. Dokładnie o 10 gr.
Zbignie... Mafia u władzy, nalicza nowy haracz.
Justyna... JAK SIE DAJE TAK SIE KRAJE MASZ FRAJERA TO GO DUS JAK SIE Z....A TO GO PUSC TAK TO WYGLADA
Maksi K... Ceny rosna.
Deja vu?
Nie,tradycja.
Aneta K... Przez nasz , mądry rząd ,, kupujemy gaz nie od Rosji tylko od Amerykanów i płacimy dwa razy drożej i jeszcze dajemy za darmo Ukrainie i tak będzie z paliwem Jak wam się to podoba ?
Aneta K... Słusznie pan zauważył ze tam gdzie rządowi na rekie to Unię rząd ma w poważaniu a tam gdzie nie to sugeruje ze to Unia tak chce i rząd musi się dostosować .to jest gnebio nie Polaków czy wy tego ludzie nie widzicie ?
Alicja ... Moglibyście sobie darować tą propagandę antyunijną na chwałę pisu. Wyprowadzą nas z Unii i będziemy przystawką Rosji jak Białoruś.....
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BoWmbF5TTMY


CW24tv ciekawostki

CW24tv ciekawostki

Historia kanału CW24tv zaczyna się w dniu 2010-04-03 10:58:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 18852 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 62253664 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 95400 użytkowników.