Musisz to wiedzieć297Dyrektywy UE bijące w rząd nie są wdrażane...


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ ;) www.youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQMusisz wiedzieć297Dyrektywy bijące rząd wdrażane innego bijące Polaków...

Najlepsze komentarze:

Alicja ... Moglibyście sobie darować tą propagandę antyunijną na chwałę pisu. Wyprowadzą nas z Unii i będziemy przystawką Rosji jak Białoruś.....
Aneta K... Słusznie pan zauważył ze tam gdzie rządowi na rekie to Unię rząd ma w poważaniu a tam gdzie nie to sugeruje ze to Unia tak chce i rząd musi się dostosować .to jest gnebio nie Polaków czy wy tego ludzie nie widzicie ?
Aneta K... Przez nasz , mądry rząd ,, kupujemy gaz nie od Rosji tylko od Amerykanów i płacimy dwa razy drożej i jeszcze dajemy za darmo Ukrainie i tak będzie z paliwem Jak wam się to podoba ?
Maksi K... Ceny rosna.
Deja vu?
Nie,tradycja.
Justyna... JAK SIE DAJE TAK SIE KRAJE MASZ FRAJERA TO GO DUS JAK SIE Z....A TO GO PUSC TAK TO WYGLADA
Zbignie... Mafia u władzy, nalicza nowy haracz.
Michal ... Juz jest kuxwa drożej. Dokładnie o 10 gr.
Michal ... Nord Stream II to tani gaz dla całej Europy. Jak sie POgoni POPiS my tez skorzystamy.
Wierni ... Panie DudzińskiDo upadku PRL doprowadzili nie patrioci a użyteczni idioci. Sam zresztą do nich wtedy należałem i zaciekle walczyłem z komuną. A teraz sobie w brodę pluję. To przez takich właśnie “patriotów” walczących z PRL-em Polska wpadła w 1989 roku pod żydowską okupację.PiSrael jest wiernie służącą interesom żydowskim i żydo-banksterskim, antypolską parią. To PiSrael słał polskie wojska do żydowskich wojen i okupacji, parł do ratyfikacji żydo-banksterskiego TTIP i ratyfikował żydo-banksterską CETA. To on dorzuca nowe przymusowe ludobójcze szczepienia i otwiera drzwi dla GMO. A teraz jeszcze Moraw-icek ściąga do Judeopolonii jeden z najbardziej bandyckich usraelskich banków żydo-bankstera Morgana.Obecna “zadyma” z Izraelem jest ustawką. Idzie o restytucję “pożydowskiego mienia”. I zobaczy Pan, że PiSrael ustąpi!Byłbym szczęśliwy, gdyby Polskę udało się wyrwać z bilderbergowskiej żydobanksterskiej jewrounii i bandyckiego NATO. Ale PiSrael służący interesom żydowskim nigdy Judepolonii z jewrounii nie wyprowadzi.A profesor K-K jest jajogłowym inteligencikiem z obrzezaną żydo-katolicyzmem i miłością do bandyckiego USrAela i PiSraela mózgownicą.Sam zaś IPN – Instytut Poniżania Narodu należy zlikwidować. To w “ślectwach” IPN okazało się, że za żydo-ubecką prowokację w Kielcach i żydo-hitlerowske Jedwabne odpowiedzialni są…Polacy.  IPN to instytut pisania historii powojennej pod dyktando żydowskiego okupanta.Jeszcze wiele musi Pan się nauczyć i zrozumieć, by zabierać głos.
motoesb... Te pieniądze trafią na nagrody dla politykierów.
Kwa Kwa... Tak wygląda właśnie „judemokracja” – odgórne polecenia syjonistów żydomasonów wykonują "nasze", lokalne pachołki - zydorządowa mafia i służby.
Borys M... Nie 1000 lat, bo od ponad 10000 lat żyjemy na ziemiach obecnej Europy Środkowej i Germanii, która była krainą słowiańską. Polska jako konglomerat szczepów słowiańskich posługujących się staropolskim językiem ma parotysięcznoletnią historię.
alina d... RZĄD WARSZAWSKI CZYLI GŁUPKI W KRÓTKICH SPODENKACH SĄ OBOZEM ZDRADY NARODOWEJ..
GŁUPIE NIEDOJRZAŁE DECYZJE GOSPODARCZE MNOŻĄ SIĘ JAK KOTY W MARCU.
Element... jak wzrosła cena mięsa o 20 gr za komuny to strajki były
Ryszard... Rzad PIS robi wszystko aby zgromadzic fundusze na wyplate nieslusznych roszczen Izraelowi tzn. amerykanskim Zydom.
Roman S... Polska to klin chamerykański ale dobrze na tym nie wyjdziemy na wschodzie też są Chiny
Ryszard... Polityków mamy jak widać. Zobaczymy co się dalej będzie działo? Oj chyba nieszczególnie
andre s... Zniescie podatki na paliwo i inne to drogi panstwowe darmowe beda jak w Afryce Wtedy sami bedziecie naprawiac i przestaniecie narzekac Wiec do dziela !!!!
andre s... Proponuje zniesc podatki wygonic zydow i amerykanow wyjsc z UE zwiazac sie z Rosja P Macka oglosic prezydentem i bedzie super
Piotr M... Niejaki Blaszczek zwany ministrem domaga sie wiecej obcego wojska w Polsce za co powinien stanac przed Trybunalem Stanu ! By nie czul sie osamotniony dolaczy do niego Maciarewicz Antonio za sianie w Polakach Psyhozy antrosyjskiej i straszenie wojna !
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQ


CW24tv ciekawostki

CW24tv ciekawostki

Historia kanału CW24tv zaczyna się w dniu 2010-04-03 10:58:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 18549 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 45452347 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 82539 użytkowników.