Vlog Wiosna2018


Łapcie 10 (a w zasadzie 11) książek idealnych na zaczytanie za jednym zamachem! Sama smakowite kąski, bo wiosną na Wielkim Buku panuje taka zasada, że dobrą literaturę łykamy jak witaminki – jedną książkę po drugiej. ❤️ Nie zapomnijcie zajrzeć na: Blog: Facebook: Twitter: Instagram: Snapchat: @wielkibuk Muzyka: "Carefree" Kevin McLeod (incompetech.com) ❗ Wszystkie recenzje i teksty publikowane na stronie WielkiBuk.com, jak również filmiki publikowane na niniejszym kanale YouTube, są moim tworem i zastrzeżoną własnością. Chcesz użyć lub wykorzystać w dowolny sposób zapytaj.Wiosna2018

Najlepsze komentarze:

Grzesie... Kochanek ee yo tak na golasa
gelazz... Super, napewno coś wybiorę z tego zestawienia. Jeśli chodzi o powieści na raz polecam książki Le Guin, dzisiaj przeczytałem "Miasto złudzeń" z cyklu Hain bardzo dobra i niedługa ?
Martyna... Jak zawsze super film! :-)
Zosia K... Supeeeer!! Dziś znalazłam ten kanał i od razu się zakochałam! Subskrybcja jest i książka z filmu zamówiona ?
Marigol... Świetne zestawienie :). Osobiście z krótkich książek polecam prozę Amelie Nothomb, dobra i ciekawa lektura. A z ostatnio przeczytanych - Legenda o samobójstwie D. Vann i Człowiek tygrys E. Kurniawan.
ananas ... ,,Stary człowiek i morze,,- to dwadzieścia lat temu czytałem- oj leci,ale piękna powieśc o uporze i dążeniu do celu.
pozdrawiam i życze powrotu do zdrowia.
miakaFM... Niektóre spróbuje (inne znam) ale nieraz warto taki batonik książkowy zjeść.
Paulina... Steinbeck ląduję u mnie na liście do przeczytania. Dziękuję za to zestawienie! :)
buziacz... Olu jak zawsze świetne książki poleciłaś. Wiosna to moja ukochana pora roku. "Stary człowiek i morze" muszę koniecznie sobie przypomnieć. Ostatnio coś kiepsko u mnie z czytaniem, ale na marzec chyba wzięłam za ambitne książki. Koniecznie muszę sięgnąć po inne gatunki książek, żeby właśnie się zrelaksować. "Śniadanie u Tiffaniego" cudowna książka i film. "Myszy i ludzie" ja jestem na nie. Czytałam dwa razy i popełniłam błąd ponieważ uważam, że to jedna z najgorszych książek jakie czytałam. Pozdrawiam serdecznie
bahamon... Obstawiałam "Dziecię boże" na tej liście ;) To był w każdym razie mój chaps marcowy i bardzo dziękuję za polecanie McCarthy'ego, rzeczywiście proza jak narkotyk!
Podobnie Steinbeck. To może być bardzo amerykański rok na mojej półce :)
Multos ... teraz czytam akurat krótką lekturę, czyli "Czarne" Anny Kańtoch. Inne propozycje ode mnie to "Euforia" Lilly King, "Folwark zwierzęcy" George Orwell oraz moja absolutnie ulubiona "Kocia kołyska" Kurta Vonneguta!
duuużo zdrowia życzę! :*
Zuzanna... Uwielbiam te filmiki z porami roku <3 Gatsby i Myszy i ludzie to must read na najbliższy czas ;)
Izis Iz... Lubię szukać inspiracji, tam gdzie uczucia biorą górę nad akcją i przygodą, gdzie pośród wszystkiego co się dzieje jest ukazane wnętrze człowieka i jego emocje. Jakiś czas temu czytałem dość znaną książkę, "Weronika postanawia umrzeć" Paulo Coelho, spodobał mi się sam temat i pomysł jak w obliczu nadchodzącej śmierci, człowiek dopiero zaczyna pragnąć żyć.
Zestawienie takie, że każdy znajdzie coś dla siebie. Łapka w górę.
zombi r... Jesteś hora
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGwb0HDls_iDidD4ku5fMsw


Wielki Buk ciekawostki

Wielki Buk ciekawostki

Historia kanału Wielki Buk zaczyna się w dniu 2014-12-15 13:41:52.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1078 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2813724 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 18565 użytkowników.