Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 32661 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 172013743 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 133621 użytkowników.

Telewizja Republika Dzisiaj Informacje TV Republika 24.03.2018Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!Telewizja Republika Dzisiaj Informacje Republika 24.03.2018

Najlepsze komentarze:

chris33... Polacy,sluchajcie!!Co teraz nam jest najbardziej POtrzebne,to POdzial ! A wiec -Polacy-DZIELMY SIE NA PRAWICY !"PiS nas "zdradzil"!!! PAMIETAJCIE-glosujemy na jakakolwiek lewizne.Przeciez oni oderwani od koryta,gloduja juz DWA LATA !!!!Chyba potraficie sobie wyobrazIc jak sie gloduje za 2500 zlotych !!!!
Ewa Wis... pytanko.Czy Zydzi ratowali polakow?. Prosze o konkkretne dowody i dokumenty. Dla wytrwalych moge ja Krzysztof Wisniewski powiedziec to co moi bracia Zydzi powiedzieli. Gdyby Zydzi mieli ratowac polakow to zaden z nich by nie ocalal. To sa slowa zydowki, ktora zyje do dzisiaj w Izraelu.
Elzbiet... PIS to zydowska partia chcaca wydrenowac z naszego kraju miliony dolarow. Dlaczego nie ma informacji o ustawie 441 z USA ?????? Klamstwa Kaczynskiego i Morawieckiego oraz Dudy to narracja na uspokojenie skazanca przed egzekucja.
Majoch ... PIS w tej chwili nie ma więcej niż 15 % poparcia z tego powodu że nie wprowadzili takich samych reform jakie wprowadził Premier Węgier , po drugie PIS uprawia kundlizm w stosunku do Izraela i UE wykonując ich dyrektywy. I o mówieniu o Żydach dajcie już wreszcie spokój , my musimy mówić o Polakach . Zwracam się do TV Republika aby ta Telewizja coś powiedziała o II RP i o Panu Potockim .
Simon S... Nowe święto narodowe, Mam dosc tych zyydow w telewizji i polityce. I mam w duupie ratowanie zyydow a kto uratuje nas przed zyydamii
Stanisl... TEN STARY CAP Z PO NIEPOWINIEN BYĆ NA EMERYTURZE CO ZA BURAK
uspodbi... zle wyszkolony policjant - do terrorysty najpierw sie strzela - pozniej sie zadaje pytania
Bernard... W komentarzach sami z totalnej pozycji sami pełni nienawiści. Nie macie się co wysilać ale Kościół przetrwa
1963eM... "A iluś tam mieszkańców jeździ Porsche..." jejjjj, niesłychane, nieprawdopodobne, co za news. A co to jest to Porsche? Kupa powyginanej blachy nie wiadomo dlaczego drogiej, którą byle rower wyprzedzi w korku. Patrzta ludzie! Mam Porsche! Podziwiajta mnie! Jestem lepszy od was! Co za mali, płytcy i powierzchowni durnie.
Mieczys... Juz na horyzoncie ( i cale szczescie) widac koniec bandy pisuarskiej!!Ale co-miliony w kieszeniach Misiewiczow i ich rodzin zostana!
Piotr S... To co juz wszystko wraca do normy i pojednania. MO rawiecki dziala preznie, ale to tylko tzw. "Korekta". My tez zrobimy korekte przy wyborach. Wstyd Jaroslawie. Tyle obiecales i co i pstro.
M Q... Te sondaże to lipa. PiS przez swoje głupie działania i obalenie B. Szydło ma najwyżej 25-30%. A do wyborów spadnie im do 18%. Już im nikt nie wierzy.
marzena... Przesuwamy zegarki o godzine do przodu!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw