Zagrajmy w Assassins Creed Origins: The Curse of the Pharaohs...


Oto czternasty odcinek mojej serii Zagrajmy w Assassins Creed Origins: The Curse of the Pharaohs DLC (lub jak kto woli: Zagrajmy w Assassins Creed Origins: Klątwa Faraonów DLC PL). Tym razem między innymi przechodzimy misje fabularne "Świt Atona" oraz "Odstępca". Produkcja została stworzona przez studio Ubisoft Montreal, a ja gram na PlayStation 4 Pro. Assassins Creed Origins (wcześniejszy tytuł roboczy to Assassins Creed Empire) to kolejna odsłona bardzo popularnej serii gier akcji od Ubisoftu, opowiadającej o odwiecznej wojnie pomiędzy asasynami a templariuszami. Tym razem przenosimy się do starożytnego Egiptu, a głównym bohaterem jest wojownik Bayek. W serii "Zagrajmy w Assassins Creed Origins: The Curse of the Pharaohs DLC" pokażę Wam przejście całego dodatku DLC na 100%. Oznacza to ukończenie wszystkich zadań i wyczyszczenie każdej lokacji oznaczonej znakiem zapytania. Premiera gry Assassins Creed Origins na świecie miała miejsce 27 października 2017 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W naszym kraju tytuł został wydany w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Dodatek DLC The Curse of the Pharaohs zadebiutował 13 marca 2018 roku. Muzyka z intra: Audiomachine All Or Nothing Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze:

Najlepsze komentarze:

Fabian ... Kolejne zaświaty super nie mogę się doczekać następnych odcinków. Widoki są zjawiskowe ! :)
MrFugib... 26:05 Ok. 20 okruchów gwiazdy było mniej więcej na wprost przed Tobą, pod wodą.
Makietę miasta Atona mogliśmy zobaczyć już wcześniej, tam gdzie rudowłosy Sutech przekazywał Bayekowi przedmiot pochodzący z grobowca Nefertiti.
Olgierd... Myślałem, że Aton będzie bardziej mroczną krainą. A tu się okazuje, że zaświaty "heretyckiego faraona" są równie jasne jak jego żony, Nefretiti. Natomiast Kraina Zmarłych, zaświaty Tutanchamona, faraona, który porzucił heretycką wiarę ojca i wrócił do porzednich Bogów, jest mrocznym zadupiem. Czy tylko mi się wydaje, że powinno być na odwrót?
Niunikl... Czekam dzisiaj na Far Cry 5?
lolek18... Super gra super film pozdrawiam Cię
Piotr K... Nie podoba mi się taka wersja gdy Bayek stoi jednak po stronie starego porządku a prawdziwy faraon-reformator przedstawiony jest jako heretyk i odstępca. Po latach nawet tu, w zwykłej grze, spełnia się to czego życzyli sobie obaleni przez Amenhotepa IV kapłani starych bogów...
Bia?y W... Fajny odcinek
Zirael ... Super :-), kolejna lokacja, która robi wrażenie :-) myślę że Bayek'a już nic nie zaskoczy :-) swoje życie doczesne i pośmiertne prowadzi w jednym czasie, dzięki tym podróżom :-) Podoba Mi się, że ludzie w starożytności, byli tak mocno uduchowieni. Mistyczne podejście do życia kształtowało ich portret psychologiczny. Czyniąc jednocześnie ich życie ciekawym, bogatym, ale jednocześnie prymitywnym, ze względu na ślepą wiarę w Bogów.
Agaa_99... Doskonałe jest to dlc! Zgadzam się Sarge, warto poczytać trochę o faraonach :)
Jacob P... Dobra, bo już przestałem ogarniać...
Czemu, jeśli ten Bóg nazywa się "Echnaton" to wszyscy i tak mówią na niego Aton ?
Dokładniej chodzi mi o to, czy te "Echn" oznacza coś; czy "Aton" to poprostu zdrobnienie, lub krótsza wersja :)
Mateusz... Ale kozacki ten dodatek ?
Dejfid3... Jezu Za Szybko Nagrywasz te odcinki !! nie nadazam xd ogolem Bardzo fajnie ze tak duzo Filmow wrzucasz PROPSY :D
Jola Jo... Dzięki za fajny odcinek Sarge :) Misja bardzo ciekawa zaświaty wyglądają pięknie i świetnie będzie się je zwiedzało bardzo ciekawi mnie co dalej i czekam na następny film od Ciebie :)Tym których interesują czasy Echnatona polecam książkę "Egipcjanin Sinuhe " Pozdrawiam serdecznie :)
Artixow... Fajny odcinek, mogę ❤?
Mariane... Mega odcinek
Forghet... najs odc jak zawsze pozdro
Tomasz ... Już myślałem że dziś koniec a tu taka miła niespodzianka do poduszki.Dobrej nocy!
Gruby O... Teraz Assassyn, a za kilka godzin ostatni odcinek Dragon Ball Super
Pooncuu... Ten dodatek jest nieziemski!!!
Micha? ... Jak on tak wyraźnie mówi pod wodą ?????????????????????????????????///
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=DnsUbFlwmjs


Hejłobuzy ciekawostki

Hejłobuzy ciekawostki

Historia kanału Hejłobuzy zaczyna się w dniu 2014-05-18 02:01:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 514 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 88500434 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 514000 użytkowników.