O judaizmie i chrześcijaństwie ks. prof. Waldemar Chrostowski i...


Opis

Najlepsze komentarze:

Bogdan ... X profesorowi Chrostowskiemu POGRATULUJMY : a) marynarki zamiast sutanny, b) odwróconego znaku Krzyża jaki wykonal rozpoczynajac Ojcze Nasz,
Czym jest liberalizm tlumaczy Max Kolonko i wyglada na to , ze trafnie to tlumaczy.
joasia ... Czytam teraz książki księdza Chrostowskiego - 3 tomy, w formie wywiadu- rzeki. Ogromna wiedza, bardzo dobrze napisane. Szczerze polecam - i nie tylko katolikom.
Maranat... Co za ciołki nie wyłączyły komórek?!!!!
Jacek W... Bardzo ciekawe.
Piotr F... Świetny wykład pod każdym względem. Dziękuję.
jutrzen... Bardzo dziękuje za odwagę w głoszeniu prawdy.
Mieczys... Michael Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.
Stąd proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował milItaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.
izarost... Z żydami jest taka rozmowa jak z Ukraińcami- przepaść cywilizacyjna, aksjologiczna, brak wiedzy i standardów.
Kamila... Sw. Paweł pouczał,
Ks. Profesorze , czy celem tych prowadzonych dialogów nie jest niszczeniem miłości między ludźmi? Sw Paweł coś mówił o tym.
Kamila... Podzielam zdanie P. Lisieckiego na temat perspektyw dialogu judeo-chrzescijanskiego.Zastanawiam się o co w tym wszystkim chodzi. Chrystus opuścił synagogę , nie dyskutował z tymi którzy nie uwierzyli , że jest Synem Bożym.Ponadto Talmud może być równorzędnie traktowany jak Ewangelia?Prawda podana przez Chrystusa -Syna Bożego ma mieć konkurencję?
Dziś o pochodzeniu Chystusa mówią naukowe badania. Dlaczego jest taka słaba argumentacja, dlaczego nie podaje się personalnie winnych za ataki na kościół. Może uwolnić pamiętniki Prymasa Wyszyńskiego ,które w sejfie zostały zamkniete na 50 lat przez Kard. Nycza.https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/07/krew-jezusa-mesjasza-odnaleziona-i-potwierdzona/
Jadwiga... Ło Matko Bosko Żydowsko!!! Od blisko czterdziestu lat jestem (ochrzczoną) ateistką i księży unikałam jak, nomen omen, diabeł święconej wody(*) A tu szok! Uczta intelektualna w wydaniu Pana Profesora, księdza katolickiego! Kocham Pana i będę szukać sieci! Wielkie dzięki, nie tylko za wiedzę, mądrość życiową, tolerancję i poczucie humoru, ale przede wszystkim za polszczyznę... przecudną, z poprawną dykcją, składnią, a nawet ortografią (*)
Serdecznie pozdrawiam, dużo zdrowia, a może i nawróceń (*_*)
adam w... napuchła jadem ropucha...
Marek Z... Żadnej świątyni nie będzie i to jest oczywiste. Sprawa została zamknięta w A.D. 33. Żydzi mogą fikać nam, ale nie Panu Bogu.
P.S. 1:14:25 - genialny argument ks. prof. Waldemarze. Dziękuję.
8navarr... Skoro p. Lisicki jest świadom tego, że obecny judaizm rabiniczny, który powstał w opozycji do chrześcijaństwa, jest zupełnie czymś innym niż starożytny judaizm biblijny, to dlaczego trzyma u siebie w redakcji Do Rzeczy p. Terlikowskiego, który twierdzi, że "chrześcijaństwo to dziczka na pniu judaizmu"?
Jakub M... Ręce do modlitwy chyba się inaczej trzyma...
Roman Z... Zydzi uczyli sie od Polakow polityki. To slaby, skorumpoway i zaklamany narod
Roman Z... Ale pomimo to - powiem ze to jest plemie zmijowe
Roman Z... Gratulacje ks. Profesorze , Gratulacje p. Redaktorze. Jak dugo jeszcze bedziemy sie z tym badziewiem przekomarzac?
Roman Z... Takimi ktorzy chca sie podobac w polityce polskiej sa dzis: Duda, Morawiecki, Czaputowicz I jeszcze paru innych mniejszych
6555ing... Dzisiaj tj 24.03 na rynku st.miasta w Warszawie odbyla sie manifestacja ateistów na ktorej przemawial żyd Hartman oczywiscie szkalowal kosciol. To sie dzieje na naszych oczach zaczyna się wypełniać przepowiednia.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5by2poYrGXY


Blogpressportal ciekawostki

Blogpressportal ciekawostki

Historia kanału Blogpressportal zaczyna się w dniu 2011-05-08 01:41:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3386 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 28912904 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 40800 użytkowników.