WallThis ciekawostki

WallThis ciekawostki

Historia kanału WallThis zaczyna się w dniu 2009-06-12 15:27:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 201 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 51310535 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 151000 użytkowników.

JACA :


CHCESZ WIĘCEJ?! CZYTAJ OPIS !! KONTAKT/WSPÓŁPRACA: INSTAGRAM: wallthisofficial SUBSKRYBUJ KANAŁ I NIE ZAPOMNIJ O ZAZNACZENIU DZWONECZKA ( ) DANIELMAGICAL WYJAŚNIA JAKIE WARUNKI BYŁY NA KOMENDZIE! Nutka z outro: CIACH BAJERA WSPOMÓŻ MÓJ KANAŁ BY MÓGŁ SIĘ ROZWIJAĆ !! Z GÓRY DZIĘKI ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ ! ;) KANAŁ DANIELMAGICAL: Zgodnie z (art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) na zasadzie cytatu możemy w swoich filmach wykorzystywać fragmenty cudzych utworów, jeśli jest to uzasadnione celami wyjaśnienia czegoś, dozwolonej krytyki, nauczania, komentowania etc. Ktokolwiek będzie chciał umieścić ten filmik na swoim kanale, powinien wcześniej skontaktować się ze mną oraz umieścić odpowiednią informację tj. link do źródła (kanału), mój url kanału jak i bezpośrednio shota.

Ostatnio komentowane:


A gdzie mój strzał? Oddany w 2020 na de dust2. Znajdowałem się na spawnie terro i zestrzeliłem przeciwnika po drugiej stronie mapy. Pocisk przeleciał między szparą w drzwiach i trafił go w głowę. Zobacz »
can someone explain what's happening here? I'm one of those viewers who doesn't speak Polish :) Zobacz »
Ja wolę jak mówisz 1000 razy bardziej Ale i tak przy wszystkich twoich filmikach stawiam kciuk do góry ?? Zobacz »
to hot16 to najnormalniejsza zajawka, jaka mogła zaistnieć. oddaje duszę hip-hopu, albowiem trzeba być sobą i zmierzyć się z odbiorem, chociaż to wszystko trochę dla beki, ale jednak na poważnie. Zobacz »
Szkoda,że tacy ludzie jak Pan czy Trader 21 i inni sensownie myślący i praktycy nie zarządzają Polska,pewnie bylibyśmy w zupełnie innym miejscu... Zobacz »
10:50 - znany cytat A.Hitlera, 1938. Zobacz »
2:09 jaki to filmik ten po prawej? Zobacz »
O w mordę... mam nadzieje, że to nie makijaż permanentny ? 10 pkt! Łapka w górę za dystans, pomysł i włosy postawione na żel ? Zobacz »
Panie Zbyszku czy istnieje wybaczenie dla kobiet które przerwały rozwijające się w nich życie i szansa na wzrastanie duchowe? Zobacz »
Cała propaganda PiS to kłamstwo wyborcze. Może powiecie jak Duda kłamał na temat emerytury stażowej, którą teraz obiecuje tak samo, jak obiecywał przed poprzednimi wyborami? Zobacz »
BUTKA MA FAJNIE BO NIE JEST UZALEŻNIONY OD FRYZJERA W CZASIE TEJ WIELKIEJ EPIDEMII ALE RACHOŃ TO MÓGŁBY DO CZECH PRZECIEZ JECHAĆ Zobacz »
Troche z innej beczki ale ktoś mi to wyjaśni dlaczego wszystkie oddziały ZUS poukrywały swoje numery telefonu i jest dostępny jeden numer na cały kraj? nie muszę mówić, żeby tam się do dzwonić to cud. Zobacz »
Moich rodziców przekonałem i już od ponad tygodnia nie oglądają TV. Wytłumaczyłem im jak media piorą mózgi i napędzają celowo strach. Teraz codziennie jak fajna pogoda działka i spacer. Zobacz »
6 CZERWCA WARSZAWA PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ organizator StopNop Przekazujmy dalej Dość oszukiwania Polaków Każda obecność jest cenna
youtu.be/ZhI3-F2_e5A
Zobacz »
Brawo PiS i oby jak najszybciej odbyły się te wybory prezydenckie. Bo tych ludzi z PO PSL SLD nie da się już słuchać wstyd co oni wyprawiają ośmieszają się na każdym kroku. Zobacz »
Widzę, że tam u was karnawał trwa dalej. Bawcie się w tej swojej normalności, a przedsiębiorstwa polskie padają. Zobacz »
6 CZERWCA WARSZAWA godz 12.OO PLAC ZAMKOWY PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ organizator StopNop Przekazujmy dalej Dość oszukiwania Polaków Każda obecność jest cenna Zobacz »
Może najpierw dawaj psu mięso a potem warzywa z dużą ilością wody jak mu się będzie chciało pić Zobacz »
Dlaczego zawsze spojlerujesz? Przed odladaniem zawsze wiem co trafiles i dlatego coraz mniej Ciebie oglądam mimo że lubie Twoje filmy. Po prostu nie ma emocji jak wiadomo co bedzie. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=tQFJ0Futkdw