Najlepsza 50 Gier


Najlepsza 50 gier Widzów to najstarsze i największe w Polsce głosowanie na najlepsze gry planszowe wydane od kiedykolwiek do dziś :) W tej edycji do wygrania fantastyczne gry od sklepy e legion.pl i 1500 Grześków od firmy Goplana! Poprzednie odcinki: Miejsca 30 21: Miejsca 40 31: Miejsca 50 41:

Najlepsze komentarze:

TiVo PL... Wysokie napięcie > Terraformacja marsa
Hasza I... Ponawiam prośbę.
TĘ gre

propsy za materiał :)
Micha? ... W battlestar galactica nie grałem ale po opisie Piotrka kojarzy mi się z Martwa Zimą i też nie do końca do mnie przemawia
Tom Tom... @GameTrollTV pamiętajcie, żeby z ostatnim odcinkiem udostępnić statystyki konkursu dla tych, którzy lubią tabelki :) Ile osób głosowało, ile punktów zdobyły poszczególne gry? Jak rozkładały się oceny dla poszczególnych gier etc.? Pewnie wszystko macie ładnie poukładane w Excelu, a dla statystykowych analityków będzie piękna pożywka :) A może osobny odcinek pokonkursowy poświęcony takim danym?
Weronik... Trochę słabo Piotrek to przedstawiłeś, sprawę Wojny o Pierścień ,na grupie był wrzucony jeden post o głosowaniu. ( jak pewnie na każdej fanowskiej grupie z innymi planszówkami ) a nie było żadnej osobnej grupy. Teraz tak to wygląda że WoP trafił na liste bo się ludzie umówili specjalnie i naciągneli wyniki
Maciej ... Galakta zawsze na propsie, apropos miejsca 13:P
Agniesz... Witam, czy planujecie recenzje gry Wystawa światowa 1893? Pozdrawiam :)
Gosia G... Zakazane Gwiazdy, Wojna o pierścień, Horror w Arkham i Osadnicy. Mocne tytuły, na zawsze w mojej kolekcji :) Ciekawe w takim razie jakie gry znajdą się w ostatniej dziesiątce.
Dobromi... Co do zakazanych gwiazd myślę że tym razem ffg pujdzie po rozum do głowy nie wyda jej na licencji tylko w autorskim systemie
Baca... Piotrek! Cudowna koszulkaaaaa! <3
Magdale... WoP jak najbardziej zasługuję by znaleźć się na liście. Szkoda tylko, że tak mało czasu poświęciliście samej grze, a najwięcej "rozkminianiu" dlaczego jest w TOPce.
krzysie... A ja nie mam z kim grać :(
Kamil K... Drogie Trolle oraz widzowie, zbieram się do zakupu swojej pierwszej gry przygodowej i mam dylemat co do wyboru. Najbardziej interesowałby mnie klimat fantasy. Co byście polecili jako pierwszy wybór? Talisman? Runebound? A może coś innego? Miłobyłoby przeczytać jakieś osobiste spostrzeżenia oraz wrażenia (póki co Descent nie jest w moim zasięgu cenowym). Pozdrawiam serdecznie :)
ravenon... Piotrek rzuć w cholerę te Talizmany i zacznij grać w Wojnę o pierscień wreszcie;)
Oktobee... Co się dzieje z czwartym trollem?
Artur G... Super Filmik :) już czekam na następny.
Ps. jak bym wygrał 400 grzeskow to bym chyba zbudował pułapkę na Żonę i zamknął mojego Skarb-a :) ^^ (skarb taki co się zakopuję i nie chcę się już z powrotem otwierać)
Tasuj T... Kalkulator przy Wysokim Napięciu jest absolutnie zakazany jako niedozwolony doping!
Herr Cu... Szkoda, że nie mam fejsa, bo chętnie dołączyłbym do grupy "Precz z Talizmanem - wybierz chińczyka"
pianand... Star Realms czyta się Relms, bo to są właśnie królestwa jak Sławek napisał, ale raczej w tym kontekście można przetłumaczyć jako domena - Gwiezdne Domeny.
Fajnie się oglądało i o ile lubię jak gadacie o grach, denerwuje mnie gdy zapowiedź gry przed podaniem jej tytułu trwa więcej niż 10 sekund.
Przemys... Odnośnie Star Realms, to kupiłem już 2 razy. Na mikołaja w szkole, a po tygodniu dla siebie. I to nie koniec.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=hhQs5GqVjCQ


GameTrollTV Gry Planszowe ciekawostki

GameTrollTV Gry Planszowe ciekawostki

Historia kanału GameTrollTV Gry Planszowe zaczyna się w dniu 2010-08-08 07:01:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1057 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8615085 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 35600 użytkowników.