Buntownicy wśród gentlemanów Czas Gentlemanów


Bunt zazwyczaj nie jest kojarzony z gentlemanami, ale mimo to zastanówmy się dzisiaj czy może nas wzbogacić na drodze aspirowania do bycia mężczyzną z klasą. A jeśli tak, to jak powinniśmy się buntować? Subskrybuj: Wesprzyj: Wpis na ten temat znajdziesz na blogu: Artykuł o nastoletnich gentlemanach: Zobacz inne moje filmy o charakterze: Dołącz do naszych grup na Facebooku: Facebook: Instagram:

Najlepsze komentarze:

Filip P... Cześć,
Bardzo ciekawy odcinek. Dzięki!
Ja także się buntuje gdy jest potrzeba. Dzięki temu mogę dbać o siebie i swoje graniec. Nie muszę zgadzać się na pewne rzeczy tylko dlatego, że ogłól tak wybrał. Mogę mieć swoje zdanie i asertywnie go bronić. Czasem buntując się przeciwko ogółowi :)
Awigo... Panie Kilban. Genialny film! Właśnie tego potrzebowałem, obok książek jak żyć z ludźmi i kanału langusty na yt. To jest właśnie wolność, wolność przemyślanych wyborów
Poszuki... Oglądałem ten film i słuchałem ze skupieniem, ale w pewnym momencie zawiesiłem oko na tle. Moją uwagę przykuła litera "B" stojąca na regale.
Łukaszu, czy to jest celowe odniesienie do słowa "bunt"??? Jeśli tak, to bardzo mi się to podoba.
Wcześniej nie zauważyłem podobnych nawiązań w innych filmach na tym kanale. Mam nadzieję, że pojawią się czasami jakieś drobne detale w tle, odnoszące się do tego o czym jest dany materiał. Oczywiście tak, by nie było to takie oczywiste i nie rzucało się w oczy, jak to było w tym przypadku.
Pozdrawiam
Artur Dróżdż
Kacper ... Od zawsze jestem buntownikiem. Dotyczyło to ubrań, negowania zasad i reguł, a nawet prezentów otrzymywanych na święta. Uwielbiam chodzić swoimi ścieżkami.
Nie zmienią to faktu, że od kilku lat staram się być miły i towarzyski. Potrafię słuchać innych i współpracować (choć uwielbiam dowodzić).
Mimo wszystko uważam, że nic nie zastąpi wyczucia chwili i taktu. Czasem można się zabawić i zrobić coś głupiego, a innym razem być poważnym lub asertywnym. Myślę, że taka adaptacja i uniwersalność dodaje trochę klasy (niekiedy lubię się pochwalić) ?.
?wiadek... Ja buntuję się przeciw ogólnie przyjętej modzie na niewyróżnianie się.
Na ulicach wszyscy wyglądają i zachowują się tak samo, nosząc na sobie "maski".
Ja już dawno wyrwałem się z tego. Dla dużej ilości ludzi może to się wydawać trudne, ponieważ mają oni na sobie wzrok ludzi, z których duża część ma pretensję, że miałeś odwagę i czelność się wyróżnić. W dużej mierze wywodzi się to z ich strachu, że sami zostaną zauważeni i skrytykowani. Żyjemy w czasach idealności, gdzie każdy ma kompleksy. Najważniejsze jest to, aby się z nimi pogodzić, bo nikt nie jest idealny.
 Pozdrawiam i życzę wszystkim odwagi w dążeniu do własnych celów! :)
Piotras... Są różne rodzaje buntów. Bunt nastolatków czy dwudziestolatków jest na ogół bezproduktywny. Jest to często sprzeciwienie się wobec tego co otacza. Często bez własnej twórczości.
Artur... Bardzo ważny i wartościowy materiał - bunt połączony z niezaprzeczaniem własnej inteligencji i generalnie z ciekawością świata związaną z podważaniem i pytaniem "dlaczego" to słuszny bunt
TheBloo... Przekonałeś mnie, od dziś zapinanam dolny guzik w marynarce.
Wojciec... Nastepny odcinek o tematyce bransoletek dla gentelmena poprosze.
Grzegor... Nie rozumiem jednego. Jak to mozliwe ze gnioty abstra maja po 500tyś wyświetleń, a tu takie rzeczowe materiały o fantastycznej treści, tak mało. Przestaje wierzyć w ludzi, liczy sie tylko kielbaska z grila, tvn o 19 i niedzielne zakupy w biedronce i koniecznie kabarety.
Wojciec... Wspaniały materiał. Pozdrawiam.
LOBOicj... Bardzo dobry material. Dzieki... :-D
krysty ... Gentleman should be natural to men tak jak byc dama jest dla kobiet, szkoda ze w obu przypadkach zdarza sie a nie jest norma.
HISTORY... Zrób film dla nastoletnich gentelmanów jak najszybszej
Gacek... Jakbym czytał Tango Mrożka
David M... W skrócie bunt to sprzeciwienie się czemuś, aby wyciągnąć z tego własne wnioski.
Nauka na własnych błędach, a nie na czyimś sukcesie... czy nie tak ?
kid d... Film o depresji by się przydał
Adrian ... Niesamowity film, moim zdaniem jeden z najlepszych na Twoim kanale.
Jacob_N... Słowo "Bunt" źle mi się kojarzy. Mam wrażenie, że buntownicy starają się "na pokaz" ujawnić, jak bardzo są "anty" i pokazać swoją wyższość nad "płynącym z prądem" społeczeństwem. Może to czasami stać w sprzeczności z najważniejszą cechą dżentelmena - empatią. Wolę używać określenia "nonkomformista", który żyje w zgodzie z własnymi przekonaniami, czasami niezgodnymi z przyjętymi normami. Ale nie robi tego by zaprezentować się, jak bardzo jest "anty" do wszystkiego dookoła. Nie trzeba nazywać się buntownikiem, trzeba po prostu być sobą.
Verie... Genialny material, dobrze przeanalizowany i z gleboka wiedza. Dziekuje. Moge sie od Pana duzo nauczyc i poczuc bratnia dusze.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4EbzZGNdOQs


Czas Gentlemanów ciekawostki

Czas Gentlemanów ciekawostki

Historia kanału Czas Gentlemanów zaczyna się w dniu 2011-10-11 22:37:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 286 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 14589867 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 156000 użytkowników.