Domowe Pole Minowe 5: Katarzyna Burzyńska gościem Justyny...

Jak zachować się w przypadku wybuchu złości dziecka w sklepie? O tym min. w dzisiejszym programie "Domowe Pole Minowe"! Gościem Justyny Kozłowskiej tym razem była Katarzyna Burzyńska. Subskrybuj kanał Plejada Wpadaj na nasze social media! Facebook: Instagram: Domowe Minowe Katarzyna Burzyńska gościem Justyny Kozłowskiej


Najlepsze komentarze:

Katarzy... Genialny cykl! Bardzo podoba mi się „prawdziwość” poruszanych kwestii, a nie jedynie posługiwanie się „typowymi” radami, które na ogół zupełnie nie działają. Pokazuje Pani fajne, wyluzowane podejście, które procentuje niesamowitą relacją między Panią a dzieciakami i ich wspaniałym, wesołym i pełnym atrakcji dzieciństwem . Zupełnie nie rozumiem negatywnych komentarzy, które się pojawiają, każde dziecko jest inne i na ogół mama najlepiej wie co dla jego dziecka jest najlepsze. Patrząc na Pani relacje z dziećmi chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości , że są one naprawdę szczęśliwymi i radosnymi dziećmi. Serdecznie pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na kolejne filmiki
Aga Lew... Świetny sweterek, skąd??
Dobrą robotę robisz Justyno, tutaj i na swoim kanale. I na insta też :)
Floydia... Bardzo przydało mi się to, co powiedziała pani psycholog w tym odcinku: nie rozmawiać z wrzeszczącym dwulatkiem, to nie jest czas na rozmowy. Moja dwulatka potrafi zrobić niezłą awanturę, a ja niepotrzebnie wchodziłam z nią w dyskusje. Ostatnio dzięki tej radzie zaczęłam ignorować jej wrzaski i teatralne rzuty na podłogę i to działa, o wiele szybciej się uspokaja! :)
pszczó... Spoko program, jednak te ciągłe przerywniki na reklamę i podawanie cukrowych pseudo lekarstw dzieciom to trochę przeginka. Może lepiej ubrać wszystkich w bluzki z napisem Acidolac i reklama bedzie cały czas - nie trzeba bedzie przerywac.
Martola... Nie mogę tego słuchać! Czy Pani „ekspert” wie coś na temat miłości bezwarunkowej? Jeśli dziecko przeżywa silne emocje - olewamy je! Jak się uspokoi - oooo jak super, jak pięknie się zachowujesz! ??‍♀️
jadzikj... Bo Jadzie muszą się czasem ogarnąć ;)
?

Przy pierwszym dziecku, siedzenie z maluchem na łóżku, to duży obowiązek, przy trzecim to już odpoczynek :) Wiem co pisze, bo mam trójkę :)

Pozdrawiam Jadzia
Dorota ... Super program ?lubię oglądać
Kinga R... Kurcze, oszukujecie dziewczeta.
Na kilometr czuc fejkowymi popychankami dziewczyn I drewnianymi poradami.
Miernota!! Ten program jest sztuczny. Nie igraj ze swoim fajnym wypracowanyn w 10 minut spokoju wizerunkiem. Nie warto!!!
Aga R... Byłam niania kiedyś i miałam dziewczynkę która kładła się w sklepie na podłodze .
Spokojnie poczekać aż się uspokoi. Zawsze działało .
Joanna ... Pani psycholog za duzo rad to nie podala
fela tr... Chcecie coś zmieniać? Zmieńcie metody wychowawcze ?
fela tr... Co zrobić? Ja ze swoim synem umawiałam się kiedy kupujemy a kiedy nie. I tyle. Wiedział że dziś nie i koniec. Po raz setny... dzieci się wychowuje. Do dziecka w histerii się nie gada. Moja zasada...Jak krzyczysz to ja przestaję słuchać. Prosta sprawa
juztynk... Mój 5+ synek ostatnio wybucha, bije siostrę 2+ co chwilę się kłócą,nie mam sił.
justyna... Ja zabraniam moim dzieciom się tak zachowywać. Dziecko musi wiedzieć, że przeginać nie wolno. Niestety efekt jest odwrotny od zamierzonego. Ale jakoś muszę ich nauczyć kulturalnego zachowania.
Maylen... Czy ten Acidolac musi wyskakiwac do 3 sekudny...? Troszkę ten program mam za duzo formy w stosunku do treści, czy raczej - tresc jest ciągle przerywana przerywnikami typu Acidolac czy "podsumowanie". Takie moje przemyślenia. Niemniej - Justyne i jej gromadke uwielbiam!
Katarzy... Pani Justyno, a mnie ciekawi aspekt opowiadania przez rodziców o zachowaniu dziecka, często negatywnym w jego obecności, jak gdyby dziecka nie było. Gdybym była na miejscu Basi lub Jadzi nie wiedziałabym czy mama na mnie skarży, mówi do mnie... ale nie do mnie. Chwali czy nie. I sama już nie wiem, czy Dziewczynki swoim zachowaniem, inscenizują"film? Jest to dla mnie w pewien sposób umniejszanie dziecku wobec innych, bądź też wysyłanie niezrozumiałych komunikatów. . No bo co w tej sytuacji dziecko ma zrobić?? Popisywać się, zawstydzić, udać, że nie słyszy? Przecież dziecko też ma poczucie godności, chęć akcepcji przez mamę i innych. . Często w swojej pracy, gdy dziecko usiądzie na fotel dentystyczny, nawet nie mam okazjì zapoznać się nim bo rodzic,,skarży"na dziecko w jego obecność lub opowiada mało,, delikatnie" o jego problemie. Część dzieci się wycofuje, myśląc że je nie polubię, nie zaakceptuję.Część myśli, że ma problem bo mama mówi o tym wszystkim, część popisuje się, a część wykazuje obronną agresję. Myślę wtedy,, Halo!! , mamo!!! tu jest,Twoje dziecko, mów do niego, albo o swoich uczuciach do niego np że martwisz się bo nie myje zębów i coś z tym chcecie RAZEM zrobić. Czy wszystko mówić przy dziecku? Może cześć przeznaczyć tylko dla osób dorosłych tu Widz, ów. Przepraszam, że się rozgadałam, ale może to temat na jakiś odcinek. Pozdrawiam Panią ciepło. ?
Marzena... Jadzia to moja Julka. Też będzie afera bo majtki ma żółte a nie różowe. Albo ma różowe a chciała żółte. I też nic nie działa. Tylko ona sama się musi ogarnąć z sobą.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCSPxMvNA_zdeZi7vZVqMBbQ