jockerfarm ciekawostki

jockerfarm ciekawostki

Historia kanału jockerfarm zaczyna się w dniu 2014-04-08 17:26:42.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 255 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 36412141 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 121501 użytkowników.

Vlog 14 z Tatą Co się stało z Nowym Nabytkiem? Siew Owsa 2018


Witam was bardzo serdecznie :) Pokażcie na co was stać , zostawcie tu dużo polubień.Subskrybujcie i Komentujcie. Tak jak w filmie ,z Agro Maszem zakończyliśmy współpracę ,ale aktualnie prowadzimy negocjacje z inną firmą Zwykły polski szary Rolnik potrafi się postawić tak wielkiej firmie Jak wy macie podobne sytuacje to śmiało udostępniać i wyrażać swoją opinie ! jak macie chęci możecie nas wspomóc zbieram na GO PRO Kanał Agro Tobiasz Kanał Niemen Team FP Drugi kanał Grafikę robił Tatą stało Nowym Nabytkiem?

Najlepsze komentarze:

Ireneus... Obejrzałem wasze filmy o tym agromaszu i widzę to tak: siewnik stał długi czas (może i te 2 lata) na placu przyfabrycznym ,deszcz ,śnieg na niego padał ,długo nie było nabywcy. Pewnego dnia się znalazł ,więc postanowili pozbyć się najstarszych zapasów bez oględzin ,może rolnik ,,wsiok" nic nie zauważy ,a nowe siłowniki nie są darmowe ,każdy grosz urwany na gapowatym gospodarzu ,idzie na zarobek firmy. Sami w poprzednich filmach wspomnieliście ,że kontaktowaliście się z producentem odnośnie roku produkcji. Prawdopodobnie stał bez jednej pozycji katalogowej (może i bez kół) jako półwyrób ,a kiedy ktoś chciał kupić ,szybko dokończono montaż i wtedy został uznany jako wyrób gotowy ,z rokiem produkcji zgodnym z montażem ostatniej części. Tabliczki oczywiście przez cały okres oczekiwania nie posiadał ,bo nie wiadomo w którym roku miał być sprzedany ,a kiedy to nastąpiło ,to odpowiednia tabliczka miała lądować na produkcie ,tutaj nawet przykleić im się nie chciało. Odnośnie hydropaku: liczyli że się nie połapiecie ile on max może podnieść ,a jeśli by puścił (nawet na gwarancji) odmówili by wam z powodu nieostrożnego użytkowania właściciela.
Janusz ... Masz racje Gościu jeżeli nie spełnia norm nie nie powinno być dopuszczone do sprzedaży. A w parlencie Europejskim niektórzy mierzą sobie krzywizny bananów. ?????????????????????????????
ala ala... Panie rolniku, szkoda nerwów, masz kase pedź do zachodnich firm, bedziesz robił i chwalił ja tam biore zachodnie używane nawet,jak na nowe nie stać, inna stal inna myśl techniczna inna kultura obsługi naprawde pare złotych dołożyć i ma to pracować i koniec , wujo kupił polski pług nowy to to była przepychanka do ziemi a nie orka poszedł po nowego Kuhna kosztował 2 razy tyle ale do dziś robi i pole pieknie wygląda i krycie i ustawienia i opory uciągu inna bajka :) pozdro. P.s. rolnik z Hollywood nazywa się Farmer :P
Edwin E... Nie kupuje się sprzętów robionych w pl. Ludzie to tańsze Ale kapitał I tak leci za granicę... w sumie co tak warte są sprzęty porównując do tych z zachodu. Trzeba amazone bądź kverneland brać A nie taki syf. Skoro wolicie tańsze to czemu John derem pracujecie kupujcie nowe usrsusy hahahhahah
Maciek ... Twoj tata bardzo dobrze gada ! :) Pozdrowienia dla was
Shaker... Skąd jest ta placówka agro maszu o której mówicie?
MultiTr... Kolega zeszłej jesieni kupił agregat talerzowy z wałem gumowym i hydropakiem właśnie z Agro Maszu i okazało się ze nie ma wogole uchwytów podporowych pod koła siewnika,nie było nawet przyspawanych uchwytów do ramy aby te podpory przykręcić.W końcu zareklamował to przyjechali i przyspawali ale tak pospawali ze spawy są przyklejone ( znam się na spawaniu bo spawam już naczepy 12 lat ) Jak sie okazało to uchwyty przyspawali tak ze i tak nie da się wyregulować ich żeby podpierały prawidłowo siewnik a jak się już siewnik złoży to nie da się go rozłożyć z powrotem bo kola się blokują o uchwyty ......parodja.
Krusza... Polać mu kieliszka
AGRO Mi... Ja mogę oglądać ten film sto razy i słuchać tego i mi się to nie znudzi bo to sama prawda
wiwaldi... AgroMasz to dziadostwo . I tyle w temacie u sąsiada w pługu 4 skibowym po miesiącu mocowanie koła sie pokrzywiło . Panowie grubość materiału nie ma tu nic do rzeczy . Jakość ma ją mieć ma być stal narzędziowa specjalnie do maszyn rolniczych.
t j... Jebać agro masz
Marcin ... Tak trzymać nie bać się i nie dać się bo strachu i pieniędzy to my nigdy nie mamy za wiele. PS swego czasu to samo przeszedłem z ciągniki zetor major przyjechał serwisant do maszyny do zgłoszonej usterki na gwarancji i on nie wie jak się zabrać za naprawę.... Pozdrawiam z Bydgoszcz.
Mechama... Agro-Masz zaorany, sam Hollywood się za nich wziął :D Pozdrawiam.
hodowca... Jebać agro masz gówno z cebulą sprzedają na stos z nimi
Danaj D... Fajne jak iluś zrezyguje z zakupu tej marki to zajmą się produkcją noży do kosiarek ;-)
AdamTim... Ja kupuję tależówkę z agro masz i się nie pżejmuje
Adrian ... Zajebiście małej zrobić większe zakupy,ale dzięki za materiał!!!!!
Jaros?a... Dziś nie jakość tylko ilość zbyt i kassaaa??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCSA91E25P8AmE-V3cC2UPZg