Kałach ciekawostki

Kałach ciekawostki

Historia kanału Kałach zaczyna się w dniu 2015-02-18 19:39:49.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1875 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 25345252 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 64632 użytkowników.

Francuska Obsrana Zbroja Europa Universalis 4 PVP w/Lookas 1Jeżeli spodobał Ci się materiał miło by było jakbyś go ocenił Tutaj możesz wspomóc mój kanał Tutaj są streamy ► ➡️ Discord ► SUBSKRYBUJ BY NIE PRZEGAPIĆ ► Grupa KRL! ► Mój Fanpage ► Spis wszystkich playlist! ► współpraca : Lookas : Francuska Obsrana Zbroja Europa Universalis w/Lookas

Najlepsze komentarze:

czokiet... gdzie pvp?
gdzie żłosliwe gwarancje?
gdzie pszeszkadzanie sobie nawzajem?
pvp w czudzysłowiu!
Second ... Lookas wziął łatwiejszy kraj
Z?odzie... Na Berlin!
NeVeR _... Ty w każdej grze masz cheaty :P
Adriano... co to za dlc w którym masz taką małą niebieską flage lub rozdajesz ziemie klerowi lub duchowieństwu ?
Sharido... Błagam cię Kałach nie zjeb tą Francją na miłość boską. Niech choć jedna seria multi nie skończy sie około trzeciego odcinka :)
Pa Lek... Większe morale z powodu 4 technologii militarnej, 5% dyscypliny od doradcy i dodatkowo dobry generał. Dokładnie to się stało w Anglii xD
?ukasz ... Witam. Kałach taka mała rada na przyszłość. Z Portugalią było trzeba nie podpisywać pokoju oddzielnie, ponieważ nawet jeśli Kastylia w tym traktacie pokojowym dostaje ziemię to i tak przy podpisaniu traktatu pokojowego już tylko z Anglią musisz dać Kastylii ziemię, ponieważ będzie minus do zaufania i dlatego Kastylia zerwała z Tobą sojusz. Jest to istotne szczególnie, gdy chcesz mieć sojusz z danym krajem, jeśli nie, to wiadomo żeby nie dawać ziemi. Szkoda eventu z Burgundią, lepiej żeby w ogóle nie wybuchł, ale dla Ciebie lepiej, że te ziemie przejęła Kastylia, łatwiej je podbić niż gdyby wpadły w łapy Austrii.
Moja rada na teraz, próbuj zaatakować teraz Aragonie aby uniemożliwić powstanie Hiszpanii, po za tym Aragonia to handel Genueński, posiadając handel Genueński oraz Kanał La Manche będziesz potęgą handlową zarabiając sporo z samego handlu.

Pomyśl już teraz nad ideami. Wg mnie dobre rozwiązanie to pójście w Innowacyjne, następnie Influence, a później jakość. Co Ci to da: Tańsi doradcy (-35%) oraz mniejsze kary za Agresywną Ekspansję (-30%) i szybsza technologia oraz tańsze wprowadzanie instytucji oraz silniejsza armia i flota co będzie miało wpływ przy wojnie z Lookasem (+30% do zdolności bojowej piechoty +10% z.b. kawalerii oraz z.b. artylerii + większa dyscyplina i tradycja wojskowa oraz mocniejsza flota. To wszystko do około 1550 roku. Jak seria będzie grana dalej to następnie ofensywne i ekonomiczne ( efekty: +10% dyscyplina + 10% z.b artylerii) Po takim połączeniu Lookas może zapomnieć, że zrobi Ci krzywdę swoją armią. Ewentualnie droga: ekonomiczne, wpływ/handel, ilościowe. Takie połączenie da Ci w 1550 roku o jakieś 50K większą armie niż przy pierwszej opcji. Później jak seria będzie trwała to defensywne i religijne/jakościowe. I na Twoim miejscu szedłbym w protestantyzm.
chudy... Tak ci do głowy weszła ta seria Señorem Adolfem że wszędzie Berlin widzisz ?
Mi?osz ... Kałach ta Fancja to nie Francja z hoia tylko EUropkowa a ona jest poprostu dobra
wojtek ... Ja nie dasz rady franzuzami to gg dla cb
Kuba __... Niech żyje Wielka Francja! Viva la Kałach!
bartek... Nie peacuj tak z Portugali mogłeś więcej wyciągnąć wystarczyło poczekać aż Castylia zajmie twierdze.
Ró?owy... Łukaszku az mnie sie lezka porobiła w oczku jak tych anglikow biles
<3
Kamil P... Nie zastanawiam się nad corowaniem prowincji to jest priorytet zawsze jako 1.
Kamil P... Kałach robi Euro Truck w USA :) Pozdro z live
BoB_Bob... Kalach Ty warzywnioku pamiętaj że jak już masz się w przeciwnika wbijać to rób to na zajętym przez Ciebie forcie bo wtedy to Ty jesteś jako obrońca i to przeciwnik ma minusy, więcej jaj też pokaż bo z tej wojenki mogłeś spokojnie więcej ugrać ( Anglia na kolanach, dalej miałeś sporo mp ) nie bądź typowa bagietka i nie machaj tak szybko białą flagą.
TheKobR... W hoi4 czity i w eu4 też kurwa kałach XDDDD
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCJJh_EuqOKvRKbirZARbkjQ