wideoprezentacje ciekawostki

wideoprezentacje ciekawostki

Historia kanału wideoprezentacje zaczyna się w dniu 2008-12-05 11:49:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6401 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 206550716 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 414994 użytkowników.

Możesz Stracić SWOJE Mieszkanie / Dom. To Naprawdę WINA PIS...


► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) + (Życiowe tematy) + (Teorie Spiskowe) ► Daj lajka na "Fejsie" ► + + Możesz Stracić SWOJE Mieszkanie / Dom. To Naprawdę WINA PIS Komentator Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. Powiązane vlogi: 1. ► Tragedia PIS. Ogromny Spadek Poparcia. Tylko 7% różnicy do Nowoczesnej i Platformy Komentator► 2. ► BRAWO: Morawiecki SIĘ NIE BAŁ. Powiedział PRAWDĘ o Historii Izraela i Polski Komentator ► 3. ► SUKCES: Angela Merkel i Niemcy Odpuszcza Polsce Imigrantów Co da im PIS i Morawiecki Komentator ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): Kontakt biznesowy: ► Czytaj codziennie ► ► Źródło ► blad w ustawie spoldzielniach mieszkaniowych moze pozbawic pol miliona osob dachu nad glowa.htmlMożesz Stracić SWOJE Mieszkanie Naprawdę Komentator

Najlepsze komentarze:

Szymon ... Ator masz święte prawo o proszenie o łapki i oglądanie w playliście a szczególnie jak robisz tak dobrą robotę z swoimi vlogami/komentatorami , naprawdę aż miło się tego słucha (wybacz że nie oglądam ale mam trochę mało czasu aczkolwiek uwielbiam słuchać twojego komentarza ), za samo to że każdego dnia punktualnie wrzucasz vlogi powinno Ci się dawać łapki no i te dodatkowe teorie we wtorki które są ogólnie super. (moim przypadku nie mieszkam aktualnie w Polsce ale z zaciekawieniem słucham komentarza o "super" kanclerzu Niemiec i szkalowaniu Polski przez ogólnoświatowe media). Dziękuję za twoją dobrą pracę i oby tak dalej!
Wioleta... Dobra robota Atorku
Daniel ... Czyli, komornicy beda padać jak muchy, spłaciłem mieszkanie spółdzielcze rodziców czyli teraz jest własnościowe. Niech tylko ktoś sie o nie bedzie starał...oby Bog mnie powstrzymał.
Rafal H... Zebractwo jest lepsze niz kradziez :) dzieki wielkie za twoje filmy.
Micha? ... Miły komentarz
Bogdan... Dobrze ze mowisz o lapkach bo niektorzy moga zapomniec, robisz dobry content
Bogdan... Dzieki za info
Milosz ... Masz mojego suba bo zasłużyłeś.Pozdrawiam
Zbyszek... PRECZ Z CHAZARSKIM OKUPANTEM
Grzegor... Dobra robota
PROMill... Teraz zrób film o tym jak to Stonoga o tym mówił i dlatego go PIS wsadził do pierdla :D... .
Barbara... Jak powstanie druga AK to łby zdrajców będą spadały jak ulęgałki.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g