Krzysztof Dziewiątkowski ciekawostki

Krzysztof Dziewiątkowski ciekawostki

Historia kanału Krzysztof Dziewiątkowski zaczyna się w dniu 2015-01-14 21:12:30.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 450 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3078833 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 27634 użytkowników.

HOLOGRAM z TACONAFIDE Tamagotchi ▪ Tutorial ▪ 40 AE After EffectsPostaramy się w krótkim czasie odwzorować dwa hologramy z teledysku TACONAFIDE, "Tamagotchi". Pierw zajmiemy się hologramem całej postaci, a następnie samej góry. Techniki wykonania są podobne, jedynie wartości i ustawienia się od siebie różnią. Efekty będziemy nadawać na wycięte postaci z Green Screen. Jest też możliwość aplikacji ich na ujęcia, które nie zostały nagrane na tle do kluczowania. Wystarczy wyciąć same postaci za pomocą rotoscopoing lub maski. Dzięki tej izolacji od tła, możemy nadać te same efekty na postaci. ♪ Link do teledysku TACONAFIDE Ⓟ Wspomóż moją twórczość na Patronite ▪ Ⓕ Polub mój Facebook Page ▪ Ⓕ Dołącz do naszej grupy na Facebook ▪ Ⓓ Download: ⓘ Instagram ▪ ⓛ Linkedin ▪ C4%85tkowski 339479108 ⓟ Pinterest ▪ ⓣ Twitter ▪ Użyta muzyka: ♪ Intro ▪ Puddle of Infinity We Will Be ♪ Film ▪ Scott Buckley A New Year Kontakt: ✉ ✉ |WAŻNE| Na prośby o pomoc odpowiadam wyłącznie na Facebook Page kanału. Proszę nie przesyłać wiadomości mailowych z prośbą o pomoc. Dzięki. :) Zobacz listę dostępnych serii na kanale. Może coś wpadnie w oko? ▪ Montaż filmowy w HitFilm Express: ▪ Montaż filmowy w Sony Vegas: ▪ Montaż filmowy w Adobe Premiere: ▪ Efekty Specjalne w After Effects: ▪ Ogólnie o montażu i filmie: Kanał oferuje dawkę poradników z montażu filmowego i efektów wizualnych. W momencie publikacji filmu pracujemy na programach: Sony Vegas, HitFilm 4 Express, After Effects oraz Adobe Premiere.HOLOGRAM TACONAFIDE Tamagotchi Tutorial After Effects

Najlepsze komentarze:

Reverse... nie powiedziałeś jednej ważnej rzeczy
jak usunąć tą panią z telefonem bym mógł wstawi ćwłasny hologram? (holo2)
El Pola... Pracujesz przy jakiś teledyskach ?
Piotr B... Hej, jak uzyskać niebieski kolor wszystkich elementów calego panelu zarządzania w After Effects?
Fevigiu... Wyglądasz jak skyen
Mikro! ... interesuje się montażem itp. I właśnie jak oglądałem ten teledysk sobie wyobrażałem to jak ty to robisz XDD
Blancet... Jesteś zajebisty
Persil... Szanuje, dobry jesteś!
MrYMate... Można to zrobić na sony vegas?
The Kar... Takie pytanko, czy na rynku pracy jest możliwość, aby zamiast premiere, można byłoby przekonać pracodawcę, żeby można było używać Vegasa? Wg mnie pod wieloma wzgledami Vegas jest lepszy (premier też jest świetny, jednak vegas jest przyjemniejszy w obsłudze) i w ogóle czy ktoś potrzebuje kogoś z umiejętnościami w Sony Vegasie?
laxar... ciekawe, akurat słuchałem Tamagotchi kiedy wyskoczył mi ten filmik :D
Mr Kaps... Jak zwykle dobra robota.
HADESP2... A ciekawiłem się właśnie jak zrobić teki efekt i chyba już wiem :D
RotkivT... super pomysł!
PAKAKON... Jak oglądałem te vid taconafide to myślałem tak "ciekawe czy ten gruby aka gonciarz też tak potrafi montować filmy"
-przeliczyłem się , umie
OliwqaB... Super! ^^ Więcej poradników z AE! :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC4p36YxVTV3NqsSfuKarfDg