asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2964 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 49395839 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 73579 użytkowników.

W jaki sposób Polska chce zmusić Niemcy do tego czego nie będą...Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: W jaki sposób Polska chce zmusić Niemcy do tego czego nie będą chciały zrobić? Stanisław Michalkiewicz o hucpiarskim pomyśle Naczelnika Pana w sprawie żądania reparacji wojennych od Niemiec, fragment dyskusji z publicznością spotkania "Wojna żydowska" w katowickiej siedzibie Kongresu Nowej Prawicy, 03.03.2018 r. Zapraszamy do Klubu TV ASME: Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME!sposób Polska zmusić Niemcy czego będą chciały zrobić? Michalkiewicz

Najlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Lucy Li... Pan Michalkiewicz jest jedna z niewielu gwiazd, i chyba nawet ta najbardziej slniaca, na tym przez braci starszych i ich sluzalcow zaciemnionym polskim firmamencie.
zbignie... Tacy ludzie jak Pan Stanisław do rządu ....My nie chcemy nieudaczników w parlamencie i rzadzie
Bogdan ... Cos mi tu nie gra. Armia polska jest dowodzona przez postsowieckich generalow. Macierewicz troche przetrzebil ten chwast. Ale wciaz tam dowodza pociotki Kiszczaka. Wiem bo sluzylem. Skoro tak, to jaki jest cel wzmacniania polskiej armii?
Mariusz... Pan Stanisław jak zwykle ostro i na temat
Elisabe... CZY CI CO WYBRALI PAWLA KOWALA TO SA POLAKAMI??
Bia?y K... Rząd Polski jest do d..y.Sejm to filią knesetu a nie nasi politycy to szkodniki albo głąby,a ja przypuszczam że jedno i drugie i zastanawiam się czy nie użyć słowa ZDRAJCY !
tecno p... Ten PAN powinien zajmować wszystkie znane stanowiska w polityce . Eminencja prawdy , wiadomości i ODWAGI . Sto lat Panie Stanisławie . ( sto lat więcej )
Obuz?b?... Wyślemy błazna kaczyńskiego niemcy padną ze śmiechu
Antyoks... To, że sowietom dali nasze odszkodowanie, a nie nam, to ich wina. Co to nas obchodzi! Róbmy nasz bank , drukujmy swoje pieniądze, zawierajmy umowy na naszych zasadach. Przecież jesteśmy najbogatszym krajem świata! Długi pokrywajmy odszkodowaniami, aby produkcja szła, bez tworzenia deficytu budżetowego realizujemy budżet, ale do tego nie można żyć w kłamstwie propagandy medialnej i rządowej albo opozycyjnej chucpy, chcącej tylko przejąć kurczące się koryto. Od ciągłego gadania nic się nie zmieni!
R.A. Fa... Akurat relacje z Niemcami to jedyne, co rząd PiS robi dobrego w polityce zagranicznej (no może jeszcze Węgry). Po ochłodzeniu stosunków, podniesieniu kwestii reparacji, gromach na Polskę z ust polityków niemieckich następuje normalizacja stosunków i coraz bardziej partnerskie traktowanie, rozmowa o interesach. Tak się robi politykę zagraniczną- asertywność i konsekwencja. I żadne pogardliwe gadanie Michalkiewicza mnie nie przekona,że podniesienie kwestii reparacji nie było oczywistym i bardzo dobrym ruchem, bo po prostu wg mnie nie ma racji. Niestety w stosunku do Izraela, ogólnie Żydów, Amerykanów leżymy plackiem a nie wstajemy z kolan.
Wrona77... „Lwów nie mamy, a Kijów możecie dostać ile chcecie” :]
Jacek S... Uwielbiam programy pana Stanisława, czekam zawsze z niecierpliwością.
Jeden z niewielu ludzi, którzy mają podobne spostrzeżenia do mnie.
Grazyna... Negocjować, to można, jeśli ma się dyplomatów!.Potrzeba żeby"Wilk był
syty i owca cala"Szanować sąsiadów i zakopać topry przeszłości. Polska ma super położenie geograficzne, to trzeba to wykorzystać na każdej płaszczyźnie: sąsiedzkiej,globalnej, ekonomicznej i oczywiscie bezpieczenstwa Panstwa.My stwarzamy te warunki dla innych państw, lecz nie dla siebie. Szkoda, inni mają lody my cieszymy się patyczkami. Polacy, mają wszystko, żeby za walczyć o lody.
Anna An... To jest wprost nie do pomyślenia i nie do zaakceptowania, że prawie wszyscy przywódcy zniewolonej Unii Europejskiej przymykają oczy na zmieniającą się historię przy wybielaniu Niemców, i gdyby nie Polska, to oni nigdy nie odpuściliby i po rozum do głowy też nie poszliby na rzecz historycznej prawdy, jak i prawdziwej demokracji.
Anna An... Niemcy “ ubogacają ” nas historycznymi kłamstwami na swoją korzyść oraz swoimi zniewolonymi prawami i nieludzkimi nakazami wśród szerzącego się terroryzmu i to najprzeróżniejszej maści, i to począwszy od terrorystów muzułmańskich, a skończywszy na aborcyjnych, aby móc dbać o interesy kultury śmierci.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w