Jarosław Kaczyński PiS Najlepsze wypowiedzi.


Najlepsze wypowiedzi prezesa partii Prawo i Sprawiedliwość Pana Jarosława Kaczyńskiego. ================================================= Subskrybuj Twitter Facebook ================================================= Serdecznie polecam! Prawicowo Informacje, polityka, humor oraz realia w Polsce i na świecie. ================================================= Jeśli chcesz możesz zostać moim Patronem Numer mojego konta bankowego dla osób, które chcą mnie wesprzeć finansowo: 50 1140 2004 0000 3402 4863 3547 Oraz adres e mail mojego konta PayPal: Dziękuję za wsparcie! ================================================= Źródła: 3 lipca 2014 roku w Sejmie: Jarosław Kaczyński w rmf fm: Jarosław Kaczyński w TV Trwam: Jarosław Kaczyński w TVP Info: Jarosław Kaczyński Najlepsze wypowiedzi.

Najlepsze komentarze:

hall ha... Pierwszy socjalista polski
Dziki w... Prezes rules.
Marcin ... Pan Kaczyński to mądry człowiek, chytry lis, tylko dlaczego nie umie zrozumieć że to wolny rynek i niskie podatki jest rozwiązaniem dla Polski?
dariusz... polecam zobaczyc Trzeba zmniejszyć podatki ! udostepniony 23 marca 2018 ważne informacje są przedstawiane dla polski
Sumieni... Frazesy i slogany - Jarosław Kaczyński
Bosto?s... "My jesteśmy formacją prawicową"- LOL. Niezły śmieszek z tego prezesa.
Jerzy S... Po tych rządach Platformy i PSL u trzeba będzie dużo pracy i dużo czasu żeby to wszystko nawróci na prawidłowe tory
polskiz... Wielki człowiek, prawdziwy patriota i jeden z niewielu uczciwych polityków.
Janina ... Uwielbiam Go, mądry czlowiek
Bartosz... Jeszcze nie było najlepszych wypowiedzi pana Dominika Tarczyńskiego z PISU
Maks 26... Powiem tak lepszy Kaczyński niż Tusk i zlodziejskia PO
Haha, D... Kaczorek - Dyktatorek ale mądrze prawi niekiedy
Patryk ... Nie lubię tego człowieka jest przeciw kapitalizmowi jak wiemy z historii socjalizm nie działa a jatrogenia jaka przynosi jest bardzo niekorzystna dla społeczeństwa. Promowanie człowieka który przekupił społeczeństwo „500+” uzależniając tysiące ludzi od państwa oraz człowieka który stoi na czele partii próbującej wprowadzić zakaz aborcji dla zgwałconych kobiet wydaje mi się nie słuszne. Jarosław Kaczyński nie jest bohaterem w interesie Polski leży aby PiS nie sprawował w RP władzy.
Bart?om... Dzięki za bardzo dobry materiał. No... Naczelnikowi naszego nieszczęśliwego bantustanu trzeba oddać sprawiedliwość, że potrafi płomiennie przemawiać czasem nawet prawdę powie i ma zadatki na charyzmatycznego przywódcę, nie bez powodu zasługuje na recenzję wirtuoza intrygi, co prawda takiego, co to się na końcu potyka o własne nogi :D (jak n.p wtedy gdy n.p wystrugany przez niego PAD popełnił wobec niego felonię (wetując kozacki numer w postaci ustaw wprowadzających ręczne sterowanie sądownictwem przez p. Ziobrę, zamiast obecnego podlegania różnym tajnym służbom nadzwyczajnej kasty pełnej konfidentów) i za cenę utrącenia złowrogiego ministra Macierewicza przyjął przyjaźń "starych klejnotów", z którymi rząd rywalizuje o względy Amerykanów i Żydów), no ale wystarczy, że powie swoim wyznawcom "Ufajcie!" - im tyle tłumaczenia wystarczy ;) i nie ważne, że cofa się na całej linii pod żydowski parasol ochronny "naszego najnowszego przyjaciela", dobrego Żyda pana Danielsa, a takich parasoli za darmo się nie rozpinana... A przy okazji, że obiegła wieść, że Naczelnik nie mógł wysłuchać expose p. Czaputowicza, bo coś zaniemógł zdrowotnie, pozostaje życzyć Jego Ekscselencj aby przez święta wypoczął i nabrał sił, no bo co to by było gdyby się tak nie daj Boże przeziębił (?) oooj... "obóz płomiennych dzierżawców monopolu na patriotyzm" mógłby tego eksperymentu nie wytrzymać a wtedy to różne niepokojące zawirowania mogą zacząć targać naszym i tak już nieszczęśliwym krajem.... Pozdrawiam;
Pawel M... To BARAN z bajkami to do kota
Andrzej... Stracił w katastrofie brata i bratowa, przez wiele lat wyśmiewany, opluwany przed media przetrwał wszystko, zawsze wierny ojczyźnie.
robasju... Dobrze mówi, i przynajmniej nie sprzedaje Polski za granicę jak Tusk Komoruski Pawlak
Izaa3g... A może byś zrobił filmik o głupich jego wypowiedziach. Jego brat to chodziasz coś dobrego zrobił i walczył za komunizmu a nie jak Jarosławek chował sie z mamusią z którą dalej mieszka Lol. Ludzie opanujcie sie prosze. To że PO było do dupy to nieznaczy że PiS trzeba wywyższać. Jarosław i PiS szanuje ludzi i ich opinie?!? Pierwsze słysze. Na pewno liczą sie z opinią matek z dziecmi niepełnosprawnymi jak potrzebują pomocy Lol i opinią kobiet o zakazach aborcji do tego stopnia że 50 tysięcy kobiet i męzczyzn wyszło na ulice w każdym mieście na czarny piątek ( tylko o białym piątku wspomniano w tvp, propaganda), i dopiero jak ci niepełnosprawni zaprotestowali w rządzie dostają pomoc od dotychczasowego rządu wspaniałego twoim zdaniem PiS. Przeczytaj prawdziwe fakty o rządzie który wybrałeś. Po co wypłacili sobie po prawie 100 tyś na glowe wynagrodzenia za niecałe 3 lata rządzenia? to z twoich podatków które mogły pójść na rozwój twojej pracy, uczelnie itp. Dlaczego przegłosowują nieprzemyślone ustawy o 3 nad ranem?!? Ty wtedy pracujesz? To normalna godzina? np. reforma edukacji, myślisz że miałeś dużo materiału w szkole? zobacz ile teraz dzieciaki mają i zobacz jak zmienili program: niech młodzież niewie jak bezpiecznie uprawiać seks bo po co to komu? lepiej jak nauczą o poprawnym zachowaniu kobiety wobeć męża i wychowaniu rodzinny. Kpina. Jak robisz już filmiki to najpierw poczytaj fakty a nie propagande którą Pis uwielbia używać.
https://faktypofaktach.tvn24.pl/
https://faktypofaktach.tvn24.pl/timothy-garton-ash-i-wojciech-sadurski-w-faktach-po-faktach,830668.html
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCebXYrcu52ZNw-hiOFUTDfQ


Jeden z Wielu ciekawostki

Jeden z Wielu ciekawostki

Historia kanału Jeden z Wielu zaczyna się w dniu 2006-10-21 16:50:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 638 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20905060 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 38382 użytkowników.