Kaczyński obniży pensje posłów? PiS trochę zaszachował...

W studiu #OnetRANO #WIEM o tym, dlaczego Jarosław Kaczyński wszedł do gry w sprawie nagród dla ministrów. Gośćmi Piotra Kędzierskiego byli Karol Gac Do Rzeczy i Stanisław Skarżyński Gazeta Wyborcza. SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta: Kaczyński obniży pensje posłów? trochę zaszachował opozycję OnetRANO


Najlepsze komentarze:

Andrzej... Jedynym sposobem na rozwiazanie problemu wynagrodzen politykow i parlamentarzystow jest zredukowanie ich liczebnosci o 2/3. Polowa "reprezentantow narodu" we wszystkich partiach ze swoim poziomem wyksztalcenia nie kwalifikowalaby sie nawet na stanowisko stajennych u ksiazat Czartoryskich i im podobnym. Reprezentant narodu oprocz zdolnosci dziamania geba i poparcia wlasnej partii powinien takze wiedziec i rozumiec o czym sie wypowiada. A to rzadka cecha u nieukow, dewotow i ignorantow. Mysle, zarowno Schetyna jak i Kaczynski zdaja sobie z tego sprawe, zobaczymy ktory z nich wystapi z taka inicjatywa. Uwazam,ze Kaczynski w porownaniu ze Schetyna jest tytanem intelektu,,,ale czas pokaze. A moze SLD dla wlasnego i narodowego dobra podejmie ten temat?Juz Czarzasty trafnie zauwazyl, ze Senat to niepotrzebne w dzisiejszej demokracji zjawisko. Historycznie sluzyl Niebieskokrwistym tak jak cieple bagno sluzy hipopotamom. Jest dzisiaj kosztownym przezytkiem domagajacym sie kasy podatnika. Pora to przemyslec mosci panowie.
Monika ... Panowie oni NIE ZMIENILI ZDANIA,czyli uważali i uważają że premie się należą,obniżają ponieważ społeczności się to NIE PODOBAŁO(czyli dla sondaży ,dla poparcia),jakbyście tego nie chcieli ugryść ,jest to genialne!!
Max Pay... Jasiński i Obajtek miesięcznie po 300 tys zł i premie po milion to ci panowie oraz inni zarabiający po kilkadziesiąt tys nie poszli do polityki dla pieniędzy bo jeśli nie poszli to skąd takie skandaliczne zarobki
Pedo ph... Tylko partia Wolnosc moze zagwarantwac nam, zeby polska byla najbogatrzym krajem w Europie.
MusicJa... Oficjalnie to może i być obniżka 20%, ale pod stołem wszystko nadrobią, jestem pewny.
adamo a... To jest dla sondaży. Ale jest ok.
Max Bli... 2.48 "podjęliśmy pewne decyzje" mówi Kaczor, choć powszechnie wiadomo, że ten dyktator z bożej łaski podejmuje decyzje wyłącznie jednoosobowo.Aż przypomina się charakterystyczny styl wypowiedzi Stalina : "naradziliśmy się tu z towarzyszami i postanowiliśmy, że na razie was nie rozstrzelamy..."
Dariusz... Ej Karolciu z Do Rzeczy, 70 czy 80 tysięcy to pięciolecie wielu rent i emerytur. Kaczyński niczym nie zaszachował opozycji, tym ruchem skazał swoją partyjkę na porażkę w najbliższych, choć nie tylko, wyborach. PiS walczył z pozostałymi partyjkami, teraz zadarł ze społeczeństwem. A społeczeństwo to nie to samo co ten chłam partyjny. Odnośnie SLD, wy też żyjecie w jakiejś "próżni", i nie widzicie tego co się dzieje na "ziemi".
Aldona ... Poki jest Kaczynski, to jest jakas reakcja. Wydaje mi sie, ze to jego decyzja oddac te premie
opld lo... Zaszachowal to swoja partie:>
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCjkNubkfecaFLZbHnnsz6pw