Apple TV 4K | Przyszłość telewizji?


Apple TV 4K, czyli takie powinno być Apple TV (4gen). SUBSKRYBUJ: Twitter: Facebook: Instagram: Grupa nieantyfanów Kontakt: Planujesz zakup sprzętu od Apple? Wpadnij na stronę Cortland i zobacz co tam u nich :) iPhone iPad iPad Pro Apple Pencil MacBook Pro Apple Watch MUZYKA: Jordyn Edmonds | That Groove Pryces | Well Do Ya cya!Apple Przyszłość telewizji?

Najlepsze komentarze:

Magdale... W erze smart telewizorów nie widzę dla tego produktu miejsca na rynku. Bartek dzięki za materiał - jak zwykle petarda ?
Kawaiia... 1:17 serio Barbie ?
FunnyBe... Netflixy showmaxy i inne showupy
Tomasz ... Buty na stole? Nie ładnie ?
jmp jmp... Mam dla ciebie wyzwanie:
Do końca 2018 na 100% zrobisz unboxing srebrnego przycisku YT.
Coraz bliżej 100 000! :D
Krzyszt... A ja tam mam tylko tv Samsung 75" 4K xD
Dawid K... Zastanawiam się nad zakupem z powodu iTunes, a szczególnie filmy, które można na tym wypożyczyć w taniej cenie (tańszej od google film). O tym, że w przeciwieństwie do mojego SmartTV 4K z Panasonic można korzystać z HBO GO nie muszę wspominać :)
Tylko problem jest taki, że ja osobiście nie mam żadnego urządzenia od Apple więc nie jestem pewny, czy taki zakup jest dla mnie opłacalny.
Szymo ?... Hmmm... A jeśli komuś nie potrzeba 4k to nie lepiej kupić jakiegoś starego maca mini? Bezprzewodowa myszka, klawa i nie będzie bardziej funkcjonalne? ?
Sebek D... Ja mam to urządzenie jako pierwsze w swoim domu i na początku też myślałem że zrobiłem ogromny błąd że kupiłem to urządzenie. Ale tak naprawdę poradziłem sobie Apps store i Clud zarejestrowałem w kompie .. znalazłem kilka aplikacji na androidzie swojego telefonu współpracujące z Air Play . Dzięki programowi VLC wgrywam filmy z telefonu z Androidem ..i spoko chodzą.... Przeżucenie streumingu z kompa z Windows bez problemu..jedynie co tracę .. oglądałem jedynego kolesia na YT .. że apki które ma ściągnięte na iPhona można wrzucić na Apply TV i działają. czego nikt tu nie mówi ...Czego tu brakuje najbardziej .WYSZUKIWARKI!!!!!.. Brak wejść na karty.Sd, Pendrive'a.
Kamil06... Ale to telewizor LG
S?awomi... Witam
Co to za podkładka/ ładowarka na iphone X na twoim biurku?? gdzie ewentualnie można ją znaleźć? Pozdrawiam
Simon... jak masz smart tv to w ogole jest zbedne :P
Lukasz ... Witam. Ma pytanko czy lampka stanu po uśpieniu w waszych Apple TV 4k świeci się?? Bo z tego co czytałem to powinna zgasnąć a u mnie się świeci.
FENEK... Zrób retro recnzje Apple Tv 1 generacji :) jeśli możesz :)
Pablo R... Dla mnie bo i tak mam tv jedynie full hd.
Kuba Kl... Ja dziś kupiłem ten sprzęt
Guilher... I really don't understand what you are saying... (Naprawdę nie rozumiem, co mówisz ...)
nieanty... Uwaga! Przeszedł do konkretów od 2:16 ?

#autodiss
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCFGud6qsbaAjuP6WaXAJj3Q


nieantyfan ciekawostki

nieantyfan ciekawostki

Historia kanału nieantyfan zaczyna się w dniu 2015-01-23 20:33:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 363 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 29398216 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 169151 użytkowników.