Naukowcy poszukują śladów istnienia dawnych cywilizacji !


Istnienie pradawnej zaawansowanej cywilizacji poprzedzającej naszą o wiele milionów lat, wydaje się absurdalnym pomysłem. Tymniemniej czy tego chcemy czy nie, zagadnienie to jest obiektem dyskusji a nawet poważnych badań naukowych. Czy oznacza to jednak, że nasza planeta była domem dla innych inteligentnych ras? ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINK DO PATRONAITA: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SOCIAL MEDIA: Facebook główny: Facebook kontaktowy : Twitter: Snapchat: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: MUZYKA: Kevin MacLeod: Dragon and Toast – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca: Naukowcy poszukują śladów istnienia dawnych cywilizacji

Najlepsze komentarze:

lastic ... niedługo znajdziemy Inteligentne gówno:D
tamci to my.. po prostu...
Oddzia?... Żyją i mają się dobrze w sejmie kosmici
Kagiza4... Nie jest to wykluczone, że jakiś gatunek powstał, osiągnął postęp na miarę naszej starożytności i wymarł
Damian ... Nie znalezli niczego co moglo by na to wskazywac? a piramidy a inne megalityczne budowle korzystajace z magnetyzmu ziemi, bardzo dokladne odwzorowania konstelacji. Technologia ktorej pomimo naszego "rozwoju" nie jestesmy w stanie zrozumiec.
anonim ... 1:40 wie ktoś jaki to odcinek doktora who ? bo zaciekawił mnie temat
slawomi... A dlaczego nie? Człowiek nie jest jedynym inteligentnym gatunkiem na planecie. Ba, pozostałe inteligentne gatunki nawet nie są z nami spokrewnione jakoś bardzo a to, że akurat my stworzyliśmy cywilizację to dzieło przypadku, że akurat nasz gatunek z racji swojego trybu życia miał możliwość kumulowania wiedzy.
piotr s... Niezły BAS.
assassi... Kłamią,bo muszą.A coś muszą robić,skoro im płacą :/
deforma... Co za stek bzdur. Teraz to już pojechałeś po całości. W sylurze żadnych jaszczurek nie było, ani żadnych zwierząt lądowych. Ba, ryb nawet, na Ziemi żyły wtedy proste organizmy. Jakie surowce kopalne mogły być w sylurze, skoro surowce kopalne to pozostałości roślin i zwierząt żyjących setki milionów lat później??? Co to za "naukowcy" pieprzą takie bzdury? "Profesorowie" od politologii czy LGBT? A Ty chłopie bezmyślnie powtarzasz ten bełkot. Użyj mózgu zanim zrobisz wrzutę.
hubert ... lol dobry kawal
Grzegor... Niech już nie kłamią. Już od dawna poszukują. A teraz to ogłaszają aby zmieść po dywan naszą Lechię. Taka prawda. Lecz My się nie poddamy. Cześć, Chwała i Sława Sławianie !
masterp... Ale jaszczuroludzie to reptole a nie syrulianie.
masterp... 1:31
Zbieram... Uwielbiam takie filmiki
masterp... Marnowanie ludzkiego a tym bardziej naukowego materiału.
eR Ka... Nie wierzę w istnienie na Ziemi dawniej jakichś innych istot (chyba że czasowych przybyszy z innych planet), ale fajnie, że ktoś próbuje przecierać nowe szlaki naukowe. :)
Camil... Adam Frank to wybitny naukowiec.Sam artykuł naukowy bardzo ciekawy,też bardzo fajna teoria do podyskutowania ale wątpie żeby coś z niej wyszło poza opcje wyobraźni.
Patryk ... Ave Doctor WHo?
tompo19... Absurdalne? A piramidy ? Stonehenge ? Pumapunku ? Nazca ? Wyspy Wielkanocne ? Derinkuyu ? itd itp...
Kto naiwny uwierzy ze zrobily to ludy za pomoca miedzianych narzedzi, ktore nawet dobrze nie potrafily miski sklecic.
bia?y... już same megality na to wskazują , jak można było przy pomocy prostych narzędzi obrobić bloki skalne ważące po kilkaset ton niedorzeczne
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCgS9WSzo2n79SVctgJrQP9Q


Inne Medium ciekawostki

Inne Medium ciekawostki

Historia kanału Inne Medium zaczyna się w dniu 2013-04-29 20:20:54.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1152 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 65148361 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 194023 użytkowników.