Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 32997 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 176764052 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 138069 użytkowników.

W PUNKT W.BUDA PiS, J.RULEWSKI PO CZEGO POLSCE ŻYCZĄ...


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!PUNKT W.BUDA J.RULEWSKI CZEGO POLSCE ŻYCZĄ POLITYCY

Najlepsze komentarze:

Cerazy ... Platform Omerty
Senator John Rulewsky
Zofia S... PANI KASIU -- czy pani już podpisała petycję smoleńską do Trumpa ? wszyscy to zróbmy , wszystkim należy się prawda , no i wesprzyjmy tym pana Macierewicza . Tu jest link .https://petitions.whitehouse.gov/petition/petition-donald-trump-calling-international-investigation-smolensk-plane-crash-april-10th-2010
JÓRAND... rulewski ty jesteś bardziej po-paprany niż szrekschetyna...
Ania Go... Zwykłe złodziejstwo! Bronią swoich, bo każdy z poprzedniej władzy maczał przecież swoje paluchy jakimś przekręcie rząd na to zezwalał, to dlaczego nie??? Zapomnieli wziąć pod uwagę że przyjdzie czas że przegrają wybory tego nie przewidzieli, kradli do ostatniego dnia! Przyszedł czas na odpowiedzialność przed sądem, Ale już przodem z prawdziwego zdarzenia!!! Dlatego nie chcą zmienić prawa, Mówią że nie ma demokracji, po prostu boją się o swoje dupy! A jeszcze jak ktoś zacznie „sypać”, kto, gdzie i ile, to cały ten POwski burdel się rozpierdoli i wyląduje za kratkami!
Andrzej... Panie Janie Rulewski, ja także byłem/jestem/czuję się członkiem "Solidarności". Pamiętam Bydgoszcz. Pamiętam i widziałem wideo stamtąd. Pan NIE został pobity, Pan krzyczał tylko, że został pobity, prawda? Proszę także i tutaj w TV nie kłamać, gdyż to nie przystoi członkowi "Solidarności". A strajk GENERALNY w Polsce po 19 marca 1981 roku został ODWOŁANY, prawda? A minister Ziobro, to minister obecnego Rządu, rządu RP, czyżnie?
Andrzej... Może dzisiaj się uda Pani Violu Bonkers? Podaję swój numer telefonu: 613-867-4792
Donald ... Platforma Obywatelska To srodowisko zydokomuny. Platforma Obywatelska stworzona przez Wojskowe Sluzby Informacyjne przy pomocy agentow GRU. Wtedy jak bylo wiadomo ze Unia Wolnosci traci poparcie spoleczne, to wtedy zbudowano nowy twor, nowa mutacje tego samego srodowiska zydokomuny czyli PLATFORMA Obywatelska, po to aby dalej ZAPEWNIC Sobie wpkywy w GOSPODARCE i polityce.Ludzie PLATFORMA OBYWATELSKA TO AGENCI SLUZB SPECJALNYM PRL SB, ALBO BYKI FUNKCJONARIUSZE WOJSKOWYCH SLUZB INFORMACYJNYCH.
NALEZY JAK NAJSZYBCIEJ ZDELEGALIZOWAC PLATFORMA OBYWATELSKA JAKO ORGANIZACJE ANTYPOLSKA .
POZDRAWIAM SERDECZNIE. ZOSTANCIE Z PANEM BOGIEM.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw