wideoprezentacje ciekawostki

wideoprezentacje ciekawostki

Historia kanału wideoprezentacje zaczyna się w dniu 2008-12-05 11:49:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6401 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 206550716 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 414994 użytkowników.

Zaczyna Się Oddawanie Polski Żydom i Niemcom Komentator


► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) + (Życiowe tematy) + (Teorie Spiskowe) ► Daj lajka na "Fejsie" ► + + Zaczyna Się Oddawanie Polski Żydom i Niemcom Komentator Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. Powiązane vlogi: 1. ► Rafalala Zatrzymany i Ma Zarzuty Co mu Grozi REALNIE Komentator ► 2. ► Donald Tusk Boi się WIĘZIENIA i Szkaluje Polskę i PIS w Unii UE Komentator ► 3. ► Już nie 2700 a 3700 Imigrantów w Polsce PIS Pogrąża się CORAZ BARDZIEJ ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): Kontakt biznesowy: ► Czytaj codziennie ► ► Źródło ► Zaczyna Oddawanie Polski Żydom Niemcom Komentator

Najlepsze komentarze:

moren11... No to się sprawdza czarny scenariusz Pis musi być rozliczony !!!
MrOjgyn... Tak jeżeli nie wyjdziemy na ulice to jest już po Polsce, będzie polin !
Ahh Sty... Siedzi żyd na kupce popiołu, przechodzi obok niego inny zyd i pyta, co robisz? Na to ten pierwszy odpowiada, nic siedzę na naszej klasie :P
Bogdan... Dzieki za dodry material
Monika ... Tylko Ruch 11Listopada!!!!
Bo Ma... Dziś nie wiemy czy jest to proces w ramach spadkobrania zgodnie z prawem Polskim - czy też próba bezprawnego przejęcia mienia bezspadkowego, które nie występuje w prawie Polskim.
Może teraz ktoś zrozumie po co była walka o wolne sądy takie które będą uczciwie działac zgodnie z prawem a nie z zgodnie z życzeniem polityków !
Ale nie spodziewajmy się że dziennikarze lub politycy się tym zajmą aczkolwiek warto wiedzieć jaki charakter żądania ma ten przypadek - czy to spadkobranie czy próba kradzieży cudzej własności !
Wieslaw... Co my mozemy zrobic? Mozemy nie glosowac na popis.W tej chwili tylko Narodowcy , Kukiz.
Iwona K... Ciiesze sie ze tak informujjesz nas o sprawach waznych dla nas polkow ,tylko czsami. Za bardzo ,nie poprostu nie zawsze konczy sie tak zle jakby sie myslalo ,ze bedze
czeslaw... Oby tak nie było ?
Eugenia... Z tego wszystkiego wynika że ludzie w rządzie kolaborowali z Niemcami !!! Boją się ze to się wyda Niech Kaczyński odda nie swoją wole!!bracią żydowskim TakżeKrzywousty i reszta!!!!
Eugenia... Sprawdzić co jest w ziemi, co jest naokoło (lasy jeziora?)
A wogole 447 to dotyczy wody? Niech ktoś to wreszcie wytłumaczy.Nie jest wymieniona Polska.Rzad do deportacji do ich kraju.
To jest burdel !!!To nie POLSKIE POLSKIE PAŃSTWO
Przebud... Panie Krzysztofie, a co z największym właścicielem ziemi w Polsce jakim jest K Rz-K? A przecież Watykan był po stronie Niemiec w czasie 2. wojny światowej. Pozwalając K Rz-K na dawanie ziemi tym, którzy jej nie uprawiają stworzono precedens. Kto jednak wtedy się przeciwko temu sprzeciwiał?
Andrzej... BRAWO spijcie dalej tylko szczekac bedziemy jak bezpanskie psy
misiek ... Żadnej reprywatyzacji być nie powinno. Precedens oddawania kamienic w Warszafce był precedensem. To jest przyczyną kolejnych roszczeń.
misiek ... Dokładnie to 20 żydów wynajęli dużą kancelarię prawną z Krakowa w celu uzyskania własności kliku nieruchomości .
Sprawa odbędzie się przed sądem . Od wyroku tego sądu będzie zapewne zależał kierunek orzecznictwa w podobnych roszczeniach. Pierwsza rozprawa będzie 25.05.2018. Czyli wszystko w rękach sądu.
Zbignie... No tak na korwina nie zaglosuja Bo dyskryminuje kobiety .jebani idioci I dalej bida w Polsce huj strzelil dobra zmiane
zdzisla... Dzieki za pomoc
Dawid O... Reklamę nam robisz
Magdale... Przewrót stanu, bezkrwawy ale zdecydowany! To się w głowie nie mieści, co się w tym kraju wyrabia..
Justyna... SZOK TAK TO SIE KOCZY JAK PRZY WLADZY SA MIECZAKI I ZLAMASY Z PISU
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g