Ks. Waldemar Chrostowski i Paweł Lisicki OSTRO o tym jak...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę: nr konta: 68 1160 2202 0000 0003 0932 5984 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: Waldemar Chrostowski Paweł Lisicki OSTRO rozmawiać Żydami żeby..? Tylko

Najlepsze komentarze:

1969OLE... Świetny wykład Ks. Waldemara Chrostowskiego.
Chwała Panu Bogu Jezusowi Chrystusowi.
On jest Naszym Zbawicielem.
Kasandr... ZAPRASZAĆ NA TAKIE DYSKUSJE GRZEGORZA BRAUNA !
ANALIZY GRZEGORZ BRAUNA ZAWSZE DOTYKAJĄ SEDNA PROBLEMU !
Dorota ... to nie naród żydowski tylko masońskie plemie,kasa,kasa,kasa
Dorota ... dobrze,że mamy takich Polaków,dziękuje
HGFYTRF... Żydziska to zakłamane fałszywe psy.
damian ... spierdalaj
Sylwest... Dla mnie wyjaśnienie, dlaczego Bóg wybrał żydów, jest proste. Bóg nigdy nie wybiera elit, żeby coś udowodnić czy objawić. Objawia się pastuchom i dzieciom, naucza rybaków, rodzi się w smrodzie obory. I dlatego jest Żydem - żeby pokazać światu, że nawet z TAKIEGO plemienia może wyjść coś pięknego. Proste?
W?adys?... Cały ten wspaniały wykład można zamknąć w jednym stwierdzeniu. Dialog z obecnymi Żydami jest niemożliwy aż do czasu, gdy uznają oni Jezusa Chrystusa za tego, którym On sam się głosił i wszystko to, co nam polecił. Nie wiem, jaki charakter może mieć dialog z tymi, którzy ukrzyżowali Tego, który obdarzył ich miłością a nie mamoną. Naszym zadaniem jest powszechne ewangelizowanie a Żydów jego słuchanie. Usuwanie krzyży po to, aby być miłym dla nich jest po prostu zapieraniem się Pana Jezusa. I nie rozumiem, w jakim celu obchodzimy dzień judaizmu. Kompletnie tego nie pojmuję.
A N K H... TO WSZYSTKO JEST ZAWRACANIE GŁÓW LUDZIOM NA CAŁEJ ZIEMI, BO MAMY 4 STOPIONE REAKTORY NA ZIEMI W JAPONII KTORE PRACOWAŁY NA TYPIE PALIWA MOX (OKOŁO 2 MILIONY RAZY BARDZIEJ TOKSYCZNIEJSZE NIŻ TO PALIWO KTÓRE BYŁO W CZARNOBYLU) 180 TON STOPIONEGO PALIWA x 4 +BASEN ZE ZUŻYTYM PALIWEM BRUDNYM. TAKA ILOŚĆ JAKA IDZIE PRZEZ CAŁY CZAS DO EKOSYSTEMU JEST W STANIE ZABIĆ KILKADZIESIĄT TAKICH PLANET JAK ZIEMIA Z CAŁYM ŻYCIEM - ZACZYNA SIĘ AKTUALNIE FALA ZACHOROWAŃ NA RAKI - UMIERAJĄ MŁODZI I SILNI LUDZIE CZEGO NIGDY WCZEŚNIEJ NIE ODNOTOWANO. WPISZCIE SOBIE W GOOGLE GRAFIKA FUKUSHIMA PACYFIC MAS DYING I POMYSLCIE ZE TO CO W NATURZE TO I U LUDZI. TRWA CICHA I ZATAJONA APOKALIPSA A RZĄDZĄCY KREUJĄ LUDZIOM NA CAŁYM ŚWIECIE JEDNOCZEŚNIE WOJNY ZANIM LUDZIE ZAŁAPIĄ SKĄD SĄ RAKI I ŻE ZOSTALI WSZYSCY OSZUKANI ZA CENĘ ŻYCIA PRZEZ ICH KŁAMSTWA I FUKUSHIMĘ. TO JEST NIE DO POJĘCIA BO CHODZI O CAŁE ŻYCIE NA ZIEMI. WSZYSTKO NA ZIEMI JEST JUŻ TYM SKAŻONE tj. WODA, POWIETRZE I JEDZENIE W KAŻDYM ZAKĄTKU ZIEMI (W POLSCE TEŻ). KAŻDY CZŁOWIEK POCHŁANIA DZIENNIE POPRZEZ ODDYCHANIE OKOŁO 10 GORĄCYCH CZĄSTEK tj. PLUTON, URAN, STRONT, KOBALT, CEZ I WIELE WIELE INNYCH. TO WSZYSTKO SIĘ DZIEJE OD 2011.III.11 A MIEDZY 5 A 10 ROKIEM PO POCHŁONIĘCIU TAKICH CZĄSTEK ZACZYNAJĄ SIĘ W ORGANIZMIE RAKI !!! NIE WOLNO JEŚĆ ZBYT DUŻO MIĘSA I NIE PIJCIE MLEKA A ZWŁASZCZA GRZYBÓW LEŚNYCH BO TO WSZYSTKO JEST BARDZO MOCNO SKAŻONE (WYGLĄDA NORMALNIE ALE JEST SKAŻONE). WSZYSTKO CO NAPISAŁEM TO ŻADNA MANIPULACJA TYLKO SAMA PRAWDA - JAK NIE WIERZYSZ TO SAM(A) WPISZ W YT LUB GOOGLE TRUTH ABOUT FUKUSHIMA.
#Petycj... Popieram. Podpisałem Petycje. Podaje dalej ...
Mirek K... Nie daj Boże aby całą prawdę i tak jak to jest w rzeczywistości poznali wszyscy Polacy - bo holokaust z II wojny światowej byłby szkółką niedzielną w porównaniu z tym co Polacy zrobią z narodem przebranym teraz w dobie rozwoju techniki i sprawnej organizacji .
Taharot... Chrystus czego był wyznawcą?????? No czego?????????? tak, tak, Polaczki, właśnie JUDAIZMU!!! Jak i wszyscy Jego uczniowie i rodzina. Biblia nie pozostawia złudzeń. Ot niewygodne fakty dla kato-nacjololo. I to jest PRAWDA!!!!
Giordan... Czy mozna sobie wyobrazic wieksza historyczna trgedie ludzkosci, jak rozprzestrzenienie sie zarazy zwanej chrzescijanstwem.
Rachel ... "zatem jedna religia jest prawdziwa, a druga nie jest"- błąd - jest jeszcze trzecia opcja. Ani jedna ani druga nie jest prawdziwa i to jest chyba najbardziej prawdopodobna wersja.
Jarek W... Żydzi założyli firmę o nazwie holokaust żerują na pomordowanych przez Niemców obywatelach przejmując ich majątki i dobra! Żydzi to zwykłe hieny cmentarne! Jeśli Bóg istnieje będzie musiał błagać Polaków o wybaczenie!
Mieczys... SZCZĘŚĆ BOŻE w imię Chrystusa Króla.
Oryginalnego podziału na CYWILIZACJE dokonał Feliks Koneczny.Ewolucyjne osiągnięcia CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ opisał w CYWILIZACJA BIZANTYJSKA.Wyeksponował też NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
Przestrzegał przed CYWILIZACYJNĄ MIESZANKĄ.CYWILIZACJA EUROPEJSKA,na którą powołuje się politycy to CYWILIZACYJNA MIESZANKA?!
Ustawa 447 (1226) to spadek po KULCIE HOLOCAUSTU?! Z "Fałszywego Świtu" : W kolejnej UTOPII to jest z wiarą WOLNY RYNEK liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI.Aby lepiej zrozumieć GLOBALIZM można dostosować słownik Bertranda Russella dla KOMUNIZMU. Christopher Ferrara : "Wolność,bóg,który zawiódł".
Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.
Mateusz... 57:12 - warto posłuchać
Dalia P... Słusznie ujął Pan Lisicki sprawę wiary, tzw. prawa wprowadzanego przez Jezusa: "Nie upadnie na duchu ani się nie załamie, dopóki nie utrwali p r a w a na ziemi" Iz.42,4. Z nikim nie wchodził w dialog, miał wprowadzić prawo Boże w życie, które odrzucili budowniczowie (nauczyciele żydowscy) i to czynił, nie oglądał się na "Starszych braci żydowskich" by z nimi prowadzić dialog! Wręcz przeciwnie, powiedział im: " Czy to nie Mojżesz dał wam zakon? A nikt z was nie wypełnia zakonu" Jan 7,19. Tak samo jest i dziś, Kościół Katolicki odrzucił prawa Boże i powołał sobie swoje, własne na II Soborze Watykańskim, czym z e r w a ł p r z y m i e r z e z Bogiem, jak mówi Pismo: "Jeżeli wzgardzicie moimi ustawami oraz jeżeli będziecie odczuwali o d r a z ę do moich praw i nie będziecie wypełniali w s z y s t k i c h moich przykazań, p o d w a ż a j ą c moje przymierze z wami, to i Ja uczynię wam to" IIIMojż. 26,15. Zgromadzenie na II Soborze Watykańskim dobrze oddaje Psalm: "Powstają królowie ziemscy i książęta, zmawiają się społem (na II Soborze Watykańskim) przeciw Panu i pomazańcowi (Jezusowi) jego: Zerwijmy ich więzy i zrzućmy z siebie ich pęta! "Ps.2,2.3. Owocem tego jest odprawianie mszy tyłem do Boga: "Ty mnie odrzuciłeś, mówi Pan, tyłem się do mnie odwróciłeś. Wyciągnąłem więc moją rękę przeciwko tobie i zniszczyłem cię, mam dość pobłażania" Jer.15,6. Kościół wstawiając drugi ołtarz, w prezbiterium kościoła, przed ołtarzem z Tabernakulum złamał największe przykazanie: "Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną" Jeśli przed ołtarzem Bożym (tym z Tabernakulum) stoi drugi ołtarz, to jest to ołtarz cudzego boga, boga mamony. Ołtarz ten, to nic innego jak ohyda spustoszenia, na którą powołuje się Jezus jako na znak czasów przed końcem świata: "Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym o c h y d ę s p u s t o s z e n i a, którą przepowiedział prorok Daniel - kto czyta, niech uważa - " Mat.24,15
Ohyda spustoszenia dlatego, że spowodowała s p u s t o s z e n i e w składaniu Bogu stałej codziennej ofiary na jego ołtarzu, na ołtarzu przy Tabernakulum. Nie składa się już tam ofiary Bogu. Prawda? I to jest przestępstwo Kościoła, o którym mówi prorok: "Na codziennej ofierze dopuszczono się p r z e s t ę p s t w a; prawda została powalona na ziemię" Dan.8,12.
Dopóki trwali w jedności z Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba i Jezusa nie czuli się osamotnieni, nie szukali dialogu z innymi religiami. Kiedy zrzucili z siebie więzy i pęta łączące ich z tym Bogiem, wówczas poczuli się osamotnieni i już na samym wstępie posługi papieskiej, Jan Paweł drugi zwołuje wszystkie religie świata na modlitwę o Pokój w Asyżu. Czym wywołany był ten niepokój, że zwołali wszystkie religie świata by się o niego modlić. Do kogo się modlili? Do jakiego boga zanosili swe modły, gdy każdy czcił innego boga? Ich wspólnym bogiem był cudzy bóg, bóg mamony, do którego przystał także Kościół Katolicki. Tylko z takich powodów mogło dojść do spotkania na modlitwie w Asyżu. Teraz, ten (ks. Chrostowski) zbłąkany pasterz szuka dialogu z odstępcami od wiary Boga, którzy nie uwierzyli w Mesjasza, czyli szuka zjednania z ortodoksyjnymi Żydami - odstępcami od prawa Bożego.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ


wRealu24.pl ciekawostki

wRealu24.pl ciekawostki

Historia kanału wRealu24.pl zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2458 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 113943175 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 248013 użytkowników.