Ucho Prezesa S03E05 Rysy na wizerunku

Do gabinetu Prezesa czasami docierają wiadomości o skazach w idealnym obrazie kraju. Tym razem musi się zmierzyć z niezadowoloną z publicznych wypowiedzi Mateusza ambasador Izraela. Na szczęście premier ma pomysł na rozwiązanie międzynarodowych problemów. Obsada: Robert Górski Mikołaj Cieślak Izabela Dąbrowska Hanna Śleszyńska Marian Opania Mariusz Kiljan Sebastian Konrad Cezary Pazura Dziękujemy za pomoc w realizacji serialu firmom Lavard, KappAhl oraz Salonowi optycznemu Fielmann. TEN gabinet, o którym wszyscy mówią, jest miejscem najważniejszych spotkań w państwie. TEN prezes jest najważniejszą osobą, do której ucha każdy pragnie dotrzeć. Nowe odcinki "Ucha Prezesa" to kolejni bohaterowie i najprawdziwsze kulisy wydarzeń, które na naszych oczach mają miejsce. "Ucho Prezesa" to miniserial polityczny, stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Zasubskrybujcie nasz kanał na YouTube, by na bieżąco otrzymywać nowe odcinki! FB: Twitter: Prezesa S03E05 wizerunku


Najlepsze komentarze:

wlod na... Pani ambasadorka za bardzo po północno-wschodniemu zaciąga :)

Kornelowe/Opaniowe "cicho!" prawie jak u gen. Zambika!
Katarzy... Kiedy będą nowe odcinki?
Pixas... Ciekawe kto daje łapę w dół, mohery, pampersy stare, stetryczałe czy klerykały biznesmena z torunia, onrowcy , czy inne pinceplusowe padalce marginesowe, co to zamiast dzieciom tornistry kupić , kupili sobie dostęp do internetu ??????
Jan Kow... JUEBANA ŻYDÓWA....wszędzie muszą si ęwpieprzyć aby uszczknąć poł centa dla siebie
JaneRol... Pointa bezbłędna XD
Ja? Rea... Ale wspaniale tą małpę odegrała! Brawo!
roman t... jeszcze trochę i zaczniemy przepraszać za wojnę
roman t... Ucho prezesa jest zajebiste, chciałbym o coś zapytać bo może czegoś nie rozumiem (nie oglądam i nie słucham polityki ) może jestem za młody 1980r., t tego co wnioskuje z filmu to my tz. POLSKA mamy przepraszać państwo Izraelskie za Holocaust, kuźwa mać, mieszkam w UK ( rodzinna w Polsce), Anglia podbiła pół świata, z wielu państw jeszcze czerpie korzyści, i wiem jak traktują obcokrajowców (zapytaj angola o to gdzie leży na mapie Polska), nikt tu nikogo nie przeprasza za Pakt Ribbentrop-Mołotow, za co mamy przepraszać ?????????????
majama7... Donald jadący z ziemniakami powala śmiechem :D
majama7... "Na razie udało się nam wylansować na świecie polskie obozy" ha ha xD
Sylwia ... co tak strzeliło?;  żołnierz wyklęty    ....    o matko kochana XD
robert ... ,,Świetlica w domu wariatów".Smutne ale prawdziwe
Marek W... Ten odcinek rowie dobrz mozna by nakrecic o PO z tym ze bylby problem ze scena spotkan Chlebowskiego z pewnym biznesmenem od wyciagow narciarskich i nie tylko na cmentarzu w nocy. Albo by sie ekipa bala ciemnosci albo bylby problem z wyborem cmentarza bo na niemieckim sie by nie dalo poniewaz bylby prtotest Angeli, Na polskim tez nie bo by protestowal Episkopat a nazydowskim to nie ma co gadac bo pan Daniels by rozwiazal cala ekipe w 5 min.Pozostaje bylo cmentarz ukrainski bo tych tez tam nawialo dosyc sporo i jak narazie jeszcze nie sycza poza poslem Syczem.
Dariusz... - Jezus Maria - zawołała pani Basia.
- Już niech przynajmniej pani da spokój z tymi Żydami...
Andrzej... Górski a zróbcie retrospekcje dla równowagi skoro tak krytykujecie obecny rząd. masz na tyle dowcipu w sobie???????????????????
lubię Was ale zatracacie się w proporcjach.
i pamiętajcie jeszcze o jednym..nagrać kabaret to nie to samo co zawiadywać Państwem..
Tadeusz... śmiejemy się śmiejemy !!!
z tych źartów .
przyjdzie czas i na płacz.
vesp6... Zamknięcie bezbłędne Hahahaha :D
chosyti... "Ci, którzy nie pomagali, nie byli Polakami, więc wszyscy Polacy pomagali" xD Kuźwa jakie to prawdziwe
Bohdan ... przez 8 ostatnich wieków Polacy i Polki
nie znali pojęcia antysemityzmu. Padłem :D
Luk... Żydowskie ścierwo już dawno położyło łape na tym serialu ...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCggq3qvOrrM2u9gRL7oMOfA