Szewach Weiss: Antysemityzm i ksenofobia to choroby patologiczne


„Jest to rocznica powstania w getcie. I dzisiaj jest też dzień niepodległości Izraela. To jest bardzo symboliczne” mówił w Porannej rozmowie w RMF FM Szewach Weiss, były ambasador Izraela w Polsce. Tematem rozmowy jest obchodzona dziś 75. rocznica powstania w getcie warszawskim.Szewach Weiss: Antysemityzm ksenofobia choroby patologiczne

Najlepsze komentarze:

Pawe? A... Ksenofobia to naturalny odruch ludzki. Patologia to destruktywne, zdemoralizowane i nihilistyczne lewactwo.
Piotr O... Przykre jak można P.Mazurkowi śrubę przykręcić. Takich mamy redaktorów w Polsce ,dla Polaków cięty jak brzytwa dla Żydów miękka fajka,ale wiadomo o co chodzi ..."kasa misiu, kasa"
Piotr O... Grzegorz Braun pokazał jak z nim rozmawiać
https://www.youtube.com/watch?v=UZoNBervXa4
Arszczu... Weiss ty sku*wysynu, ty łajzo, ty żydzie przeklęty, kanalio bezczelna, chamie taki sam jak Azari. "Nic nie jest sprawą wewnętrzną" - łobuzie z państwa państwowego bandytyzmu i rasizmu. Zajęliście gwałtem cudze ziemie, kradniecie gdzie się pojawicie, rozprzestrzeniacie propagandę zboczeń seksualnych i wspieracie wszędzie terroryzm i wojny. Patologiczni kłamcy. Urodził się kanalia na Ukrainie w Polsce, co za bezczelność.
The Pri... Prawda a polacy to patologia.
Edyta B... Znów Polak zły i niedobry. Mazurek wymiekles i byłeś bardzo subiektywny i antypolonisto. Przyjeżdżają żydzi do Polski z zasadzono nienawiścią do Polski i Polaków.
Mars Ma... Nie rozumiem czemu żydzi chcą prawdę uzyskać za pomocą klanstwa. W czasie wojny są jednostki chwalebne jak i szuje zarówno Polaków jak i żydów. Dlaczego za wszystko winni są tylko Polacy już nawet nie Niemcy a tylko Polacy. Straszne rzeczy opowiadają teraz media i politycy żydowskie. Proszę znaleźć przemówienie prezydenta Izraela kilka dni temu jak był w Polsce oboknaszego prezydenta Judy jak obrażać Polaków nazywając ich zabójca żydów, nie Niemców a wlasnie Polaków.
Mars Ma... Historia wg Izraela: Nie było ataku Niemiec na Polskę to Polacy przyjęli reżim nazistowski w formie przewrotu. To Polacy wspolnie z nazistów ( nie Niemcami) zaplanowali Holocaust! Dlaczego tak robią?choć wiedzą bardzo dobrze że to nie prawda bo żydzi są bardzo wyedukiwani bo chca nas zmusić przez nacisk opinii międzynarodowej byśmy zapłacili im 1bln zł za utracony majątek zniszczony przez Niemcy i Rosję i do tego oddali odbudowane kamienice rękami milionów Polaków. I po władzach polskich ich poddanie się władzy izraelskiej widzę że im się to udaje.
Elzbiet... Panie Weiss tego nie da się słuchać.
Oklamywac to potraficie i mówić to co wam wygodnie .
Wam chrześcijanie nie pasują ponieważ Jezus dla was nie istnieje .
Nie mając swojej armii nie możecie podjąć walki , wiec dlatego ludzi uważacie za goi ale siedzicie cicho obrażając ludzi na całym świecie ze są ksenofobami. I tak od samego początku nie macie swojej tożsamości bo karma wraca do was . Siejecie zawiść od samego początku.
W Niemczech was przyjmie tam nie ma rasizmu, ksenofobizmu, żegnam pana w Polsce nie ma miejsca dla was .
Polska dla Polaków.
Czerstw... IZBA Reprezentantów JEDNOMYŚLNIE PRZYJĘŁA USTAWĘ JUST ws. zwrotu mienia ofiar Holokaustu

- " Wskazuje się, że w ten sposób PODMIOTY ŻYDOWSKIE NIEMAJĄCE BEZPOŚREDNIEGO ZWIĄZKU Z OFIARAMI ZAGŁADY BĘDĄ MOGŁY PRZYPISYWAĆ SOBIE PRAWO DO ICH MIENIA . "

- " Gideon Taylor, szef Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego (WJRO), który w oświadczeniu wydanym zanim jeszcze Izba Reprezentantów ogłosiła oficjalnie przegłosowanie ustawy JUST, stwierdził, że przyjęcie ustawy "jest silnym dowodem niewzruszonego poparcia Ameryki dla tych, którzy przeżyli Holokaust w ich poszukiwaniu sprawiedliwości"."

"POLACY, ŻYDZI , IZRAEL" [WIDEO]
https://youtu.be/8xduB5Dm0i4

" Amerykańscy ŻYDZI CHCĄ od Polski ZWROTU 230 mld zł "

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1284291541651182&id=915708598509480

https://www.pap.pl/aktualnosci/news,1386489,usa-izba-reprezentantow-przyjela-ustawe-just-ws-zwrotu-mienia-ofiar-holokaustu.html
mimas... Wydawaloby sie na wlasciwym miejscu. Czym jest smierc dla Polaka vs dla Zyda. Polecam. https://youtu.be/Tyyi-NimsJU
Rafa? A... Jak lubię Mazurka to tutaj dał du......
Sebasti... Szmalcownikow było więcej niż sprawiedliwych ma Pan Weiss racje - ale tylko pod warunkiem że wliczamy w rachunek żydowskich szmalcowników
Ruszard... ,,,Drzewach !!! Jesteś potomkiem ,,Heroda?????? Czy to prawda!!!
Józek ... Czy najgorszą patologią nie jest uprawiana przez Żydów wyrafinowana
i wyimaginowana polityka tzw ANTYSEMITYZMU?
Józek ... Szewach ma rację.W-wa ,czyściutka od ŻYDÓW ,arabów i innej chołoty.
Igor Lu... Jestem antysemitą i jestem z tego dumny :)
heniaso... Koorwa ale uszy ma ten dziadek...przerażenie.Klapioki na pół ryja.Jego zdjęcie w kącie postawić to myszy wyjadą do Australii.
Exterow... Czy nowelizacja ustwy o IPN była potrzebna ? Jakby nie była potrzebna to by sobie cicho umarła w niepamięci, jako kolejny tzw. martwy przepis. Żydowski jazgot znakomicie udowadnia, że była potrzebna i to bardzo.
marcin ... A jedź już w cholerę jasną, niech ci ta peruka nie spadnie, do tego Izraela i zostaw nas w spokoju, z takimi "przyjaciółmi" to już wrogów nie potrzeba; krzyż na drogę. A redaktorowi życzę żeby się nie zesrał.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCkC9YgH_FlqOhOIoTDFt4CA


Fakty RMF FM ciekawostki

Fakty RMF FM ciekawostki

Historia kanału Fakty RMF FM zaczyna się w dniu 2013-08-27 15:26:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2715 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 32825833 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 48976 użytkowników.