Polskie Drogi 114


Włączając powiadomienie otrzymasz informację o kolejnym odcinku Wszystkie odcinki ► Facebook (ponad 79,000 osób) ► Instagram ► Twitter ► Jedź bezpiecznie ► Bezpieczny przejazd ► Korytarz Życia ► JEDEN OBRAZ WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC SŁÓW... Dlatego właśnie stworzyłem serię Polskie Drogi. Ma ona przede wszystkim charakter edukacyjny. To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych. Uważam, że wszyscy powinni zaopatrzyć się w takie czarne skrzynki, które mogą udzielić cennych informacji w trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzeń drogowych, w których przecież wszyscy możemy oczywiście, oby nie uczestniczyć. Oto kolejna partia różnych sytuacji, które udało się nagrać na naszych drogach, dzięki użytkownikom jeżdżącym coraz chętniej z rejestratorami, nagrywającymi telefonami, smartfonami czy podobnymi wynalazkami. ZACHĘCAM WSZYSTKICH BARDZO GORĄCO(!) do zainwestowania w podobne urządzenia! Oby nigdy się nie przydały, ale lepiej żeby były – jak ubezpieczenie – na wszelki "wypadek". Autor materiału z 2:13 informuje: "Nie pomogły nowe 4 klocki i tarcze, nie pomogło to że gdy zbliżałem się do skrzyżowania zacząłem hamować silnikiem(zwalniać na biegu)." Serdeczne podziękowania za pomoc w tworzeniu tego odcinka dla wszystkich autorów. Adres do playlisty z wykorzystanymi w kompilacji filmami znajduje się jak zawsze poniżej (zachęcam do odwiedzania autorów bezpośrednio na ich kanałach!) ► muzyka z outro ►Kevin MacLeod: Dhaka – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca: Polskie Drogi

Najlepsze komentarze:

MZ ZIMN... 7:16 ciekawe gdzie i na jakim świetle ta osoba przejechała??
Radek50... 0:25 co to za muza??
MikeGTR... To jest właśnie niesprawny ABS i EBS w naczepie.Ale na firmie mówią,to patrz w lusterka podczas hamowania.
CromaTu... Końcówka jak zwykle hardcore - jeśli jechałbym z rodziną, chuja z białego busa peugeota wyciagnąłbym przez zamknięte okno... i potraktował lewarkiem albo kluczem do kół.
wertigo... https://youtu.be/LzyW4e1DX7I?t=56 fuuj taki maly pierdzik
Neuromo... 6:05 ci to się dopiero popisali. Mam nadzieję, że nigdy nie spotkam takich zjebów na drodze.
W co ja wierzę, lol...
Nieznan... 6:49 brawo WB
Mafia I... Z tych filmików wyciągam wnioski gdzie nie parkować, dzięki :)
Szymon ... 4:03 2-2,5 km od mojego domu ??
Dawid W... 0:43 Co ten typ odjebał ?!
Dawid W... 6:05 Bardzo dobrze gościu passatem zrobił. Może się palant z audi czegoś nauczy. Jak można przyspieszać gdy ktoś nas wyprzedza.. Pozdrawiam serdecznie kierowce passata :)
Maciek ... Drodzy kierowcy
Apeluję do Was o ostrożność na drodze. Uważajcie na innych użytkowników drogi. Życzę wszystkim szerokiej drogi.
Maciek ... 6.08 typowi Janusze :D
Jurand... Rosyjscy kierowcy na Polskich drogach?
W1kt00r... :O To był jeden z najmocniejszych odcinków, tylu nietypowych (i jednocześnie niefajnie wyglądających) nagrań to ja już dawno nie pamiętam. Szok to mało powiedziane, dobrze że chociaż ludzie przeżyli, bo kilka sytuacji wyglądało naprawdę groźnie. Powodzenia życzę!
P4n3K... #5:59 ciekawi mnie decyzja niebieskich, obaj wjeżdżali na rondo równocześnie, facet z kamerką wjechał dużo dynamiczniej, jaki finał?
Dawid G... 5:20 i właśnie dlatego rower przez pasy się przeprowadza! Gość w Ibizie ewidentnie się przestraszył, że mu tym rowerem prosto przed maskę wyjedzie.
sebson ... nie wiem nie ktorzy ludzie nie umieja sie dobrze rozgladac
Kopo... 2:13 Słupsk
boatman... dlaczego jest tylu debili na drodze!????
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBoOyAEALLrz6m6igdJ8tOw


Polskie Drogi ciekawostki

Polskie Drogi ciekawostki

Historia kanału Polskie Drogi zaczyna się w dniu 2014-01-17 20:42:37.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 180 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 97352883 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 243744 użytkowników.