Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2553 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52886340 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 102488 użytkowników.

Rząd zachował się populistycznie Łukasz Warzecha o nagrodach...Gościem Bartosza Węglarczyka był Łukasz Warzecha. SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta: Rząd zachował populistycznie Łukasz Warzecha nagrodach ministrów OnetRANO

Najlepsze komentarze:

George ... Warzecha u pogrobowców Hakenkreuz'a? Nie wiedziałem. Teraz wiem, gdzie on "stoi". Tfu!!!
Sumieni... Warzecha szacun
Marcin ... Łukasz Warzecha ma ludzi za debili, mówiąc że ludzie nie wiedzą skąd są pieniądze. Oni dokładnie wiedzą skąd mają one pochodzić, ich rozumowanie jest takie że jak ktoś zarabia 3000 brutto to 1000 zł podatków to jest dla niego dużo. Ale jak ktoś zarabia 30000 brutto to 1000 zł w jedną czy w drugą nie zauważą bo to jest mała cześć tego co zarabiają. W dodatku w okresie wolności gospodarczej, terapii szokowej i transformacji dużo z nich zostało oszukanych/zwolnionych firmy w których pracowali a w czasie dużego bezrobocia było wielu przedsiębiorców którzy nie szanowali pracowników bo "na twoje miejsce czeka 100 za płotem" . Przy takich negatywnych doświadczeniach wytworzyła się mentalność 1. bogaci to bezwzględni cwaniacy 2. jesteśmy poszkodowani więc państwo powinno zabrać bogatym i dać biednym. I nawet jeśli niskie podatki/wolność gospodarcza bardziej sprzyjają rozwojowi przez to że jest taka mentalność ludzi okresu transformacji takie hasła nie mają szansy realizacji. I poglądy/teksty wolnościowców nie mają szans z osobistym doświadczeniem tych ludzi
Bronis?... Dobrze prawi
Marcin ... Częściej takie wywiady poproszę ;) Jak jest różnica zdań, to zdecydowanie ciekawiej się ogląda.
Micha? ... Kwestia pasów nie jest sprawą prywatną. Wystarczy rozważyć sytuację pasażera z tyłu. Gdy nie zapnie pasów, a podczas gwałtownego hamowania będzie dążył do zachowania prędkości i toru ruchu może spowodować uszkodzenia ciała pasażera siedzącego z przodu, przed nim.
piotr m... Świetny wywiad. U władzy mamy populistów kretynów i trzeba to ludziom uświadamiać. Jedyne wyjście deratyzacja. Odszczurzanie polskiej polityki czas zacząć.
Jarek F... Z tymi państwowymi pieniędzmi to panowie przeginają. Ludzie nie tyle nie wiedzą skąd one są, co ich to zupełnie nie interesuje. Nie interesuje ich to że płacą VAT, a nawet często nie interesuje ich ile zarabiają brutto. Nie jest to im do niczego potrzebne, bo państwo i tak zabiera wszystkim, poza nnajbogatszymi którzy od podatków się migają - tyle wiedzą o państwowych pieniądzach ile im potrzeba.
Najwyższej klasy idiotyzmem jest wyśmiewanie odpowiedzi że 500+ bierze się z "cudzych podatków". Oczywieste jest że była to odpowiedź znikomej części beneficjentów 500+. To odpowiedź wszystkich bezdzietnych wyśmiewaczy 500+. Skąd biorą się pieniądze na 500+? Z CUDZYCH pieniędzy. Czyli MOICH! To nie jest "Dostaję z cudzych podatków", tylko "DOSTAJĄ Z CUDZYCH" - Cudzych bo to same lenie, które nic nie robią dostają 500+ZA NIC! Taka jest właśnie logika stojąca za tą odpowiedzią, panie Warzecha, a nie ta która akurat pasowała do pańskich wymysłów na temat wiedzy Polaków o "pieniądzach państwowych". Zapytajcie panowie tych "superinteligIEntów" od "500+ z cudzych - MOICH - pieniędzy", z czego będą wypłacane ich emerytury, a powiedzą wam inną wielką "prawdę" - ze składek które wpłacali na ZUS :D. Taka jest świadomość hejterów 500+...
-?? 0 ... Pieniadzę publiczne z kosmosu lub od innych ludzi? Zadziwiające,a Polacy uważają się za świadomy,myślący naród ?. W końcu wstajemy z kolan.

Panie Warzecha może powinien Pan stanąć na czele Fundacji ?. Ma Pan lepsze pomysły niż nie jeden "specjalista" z kółka wzajemnej adoracji prawicy.
MaFFi... "5 dni wojny"
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCjkNubkfecaFLZbHnnsz6pw